Sepsi OSK

Sepsi OSK

Bepótolja elmaradt meccsét a bajnok, tovább sűrűsödhet az élmezőny a Szuperligában

Utolsóként a bajnoki címvédő Konstancai Farul is bepótolja az európai kupaszereplése miatt elhalasztott mérkőzését, az Aradi UTA elleni csütörtök esti esetleges sikerrel felsőházi rájátszást érő helyre kerülhet a labdarúgó Szuperligában.

Hirdetés
Sepsi OSK

A Sepsi OSK egy, az FK Csíkszereda négy csapattal jutott a felsőházi rájátszásba

Időrendi sorrendben az U17-es és az U18-as korosztályokban fejeződött be az alapszakasz küzdelmei a labdarúgó Elit Ligában. Az utolsó fordulóban székely párharcokat rendeztek, az FK Csíkszereda mindkét korosztályban a háromszékieket fogadta.

Sepsi OSK

Liviu Ciobotariu: „erősnek kell lenned, hogy újra tudd kezdeni”

Véget vetett a hat mérkőzés óta tartó vereségi sorozatának a labdarúgó Szuperligában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK. Az FC Botoșani elleni 5–2-es győzelem egy új kezdetet jelenthet a háromszékieknek, akik azonban cseppet sem dőlhetnek hátra.

Sepsi OSK

Volt itt minden, rendkívül szórakoztató meccsen tört meg a Sepsi OSK vereségi sorozata (videóval)

Hétgólos meccsen aratott győzelmet a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK a labdarúgó Szuperliga 13. fordulójában az FC Botoșani ellen hétfőn este. A látványos összecsapás után fellélegezhet a háromszéki gárda és Liviu Ciobotariu vezetőedző is.

Sepsi OSK

Megragadná az utolsó szalmaszálat a Sepsi OSK

A sereghajtó FC Botoșani együttesét látja vendégül a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK a labdarúgó Szuperliga 13. fordulójában. A háromszéki gárda pocsékul szerepel az elmúlt időszakban, egyre távolabbinak tűnik a felsőházi rájátszásba való bejutás.

Hirdetés
Sepsi OSK

Liviu Ciobotariu: „olyan, mintha egy horrorfilmben lennénk”

Újabb vereséget szenvedett el a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK a labdarúgó Szuperligában, ezúttal az újonnan feljutott Jászvásári Poli ellen bizonyultak tehetetlennek, és pont nélkül kellett hazautazniuk.

Sepsi OSK

Elég volt a szünet utáni rövidzárlat, újra pont nélkül maradt a Sepsi OSK

Még mélyebb gödörbe került a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK a bajnokságban, a Jászvásári Poli otthonában a mérkőzés legelején büntetőt rontott, majd a szünet után kapott góllal 1–0-ra alulmaradt, így sorozatban a hatodik vereségét szenvedte el.

Sepsi OSK

„Visszatérünk oda, ahol a helyünk van” – ígéri a Sepsi OSK edzője

Jászvásáron vethet véget az öt mérkőzés óta tartó vereségi sorozatának a sepsiszentgyörgyi labdarúgócsapat, amely csütörtökön pótolja be a Poli ellen elmaradt bajnokit. A Sepsi OSK edzője ígéri, ettől kezdve ugyanaz a csapat lesznek, mint a szezon elején.

Sepsi OSK

Fülöp Loránd: „az elsődleges szempont, hogy az új csapatom ne helyezzen rám nyomást”

Már több, mint fél éve annak, hogy Fülöp Loránd a Koloszvári U egyik edzésén súlyos sérülést szenvedett. Tavasszal megműtötték, majd lejárt a szerződése és távozott a klubtól. A Székely Sportnak elárulta, közel van a visszatérése, több csapattal tárgyal.

Sepsi OSK

Nincs gólerős játékosa a Sepsi OSK-nak, ez okozhatja a mélyrepülést

Nincs egyszerű helyzetben a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, amely legutóbb még szeptember elején tudott győzni, azóta hat tétmeccsen maradt nyeretlen, ebből öt vereséggel végződött. Megpróbáltuk a statisztikákból kideríteni, mi lehet a probléma forrása.

Sepsi OSK

Diószegi nem engedi a klubot tönkremenni, ultimátumot kaptak a Sepsi OSK játékosai

A sepsiszentgyörgyi labdarúgóklub vezetősége vonalat húzott, és a továbbiakban nem kegyelmez a csapat gyengén teljesítő játékosainak. A Sepsi OSK-nál csütörtökön Diószegi László klubelnök beszédet tartott, amelynek lejártával beavatott a részletekbe.

Sepsi OSK

„Aki nem akar a klubért szívvel-lélekkel küzdeni, az szedheti a sátorfáját és tűnjön el!” – Diószegi bárkit hajlandó beáldozni

Az utóbbi időben egyre gyengébb teljesítményt nyújt a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, amely mélyrepülésben van a labdarúgó Szuperligában. A klub elnökét, Diószegi Lászlót kérdeztük ennek okairól, aki drasztikus döntéseket helyezett kilátásba.

Sepsi OSK

Felsőház helyett a kiesés ellen küzdeni? Ez következik, ha nem ébrednek fel a Sepsi játékosai

Egymás után az ötödik bajnoki meccsét veszítette el a sepsiszentgyörgyi labdarúgócsapat, amely mély gödörbe került, így komoly veszélyben van a célkitűzése, a felsőházi rájátszásba jutás.

Sepsi OSK

Félénk volt, újra üres kézzel tér haza a Sepsi OSK

Továbbra sem szakad meg a Sepsi OSK vereségi sorozata, amely immár sorozatban az bajnoki mérkőzését bukta el a labdarúgó Szuperligában. A Kolozsvári U elleni kiszálláson túlságosan a védekezésre összpontosítottak, végül pedig pont nélkül maradtak.

Sepsi OSK

Tudja, hogy hatalmas a felelőssége, türelemre inti a szurkolókat a Sepsi OSK edzője

Négymeccses vereségi sorozatát kell megszakítsa a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK a labdarúgó Szuperligában, ám ez egyáltalán nem lesz könnyű, hiszen hétfőn este 9 órakor a Kolozsvári U vendége lesz a 12. forduló utolsó meccsén.

Sepsi OSK

Fájdalmas az újabb vereség, jobban össze kellene tartsanak a Sepsi OSK játékosai

Tovább folytatódott a sepsiszentgyörgyi labdarúgócsapat vereségi sorozata a bajnokságban, a Kolozsvári CFR otthonában egymás után a negyedik mérkőzését veszítette el. A szakvezetés és a játékosok egyelőre nem találják a megoldást a kialakult helyzetre.

Sepsi OSK

Kolozsváron is folytatódott a Sepsi OSK mélyrepülése

Egyre mélyebb gödörbe kerül a labdarúgó Szuperligában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, amely csütörtökön este 3–0-ra kapott ki a Kolozsvári CFR otthonában, így egymás után a negyedik vereségét szenvedte el.

Sepsi OSK

A Vasas Femina és a Sepsi OSK is továbbjutott a női labdarúgó Román Kupában

Mindkét pályára lépő székelyföldi csapat sikerrel vette a női labdarúgó Román Kupa második fordulóját. A háromszékiek hazai pályán, a székelyudvarhelyiek idegenben nyertek.

Hirdetés