2024. 03. 16. 17:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | Mausoleul Mărăşeşti | 9-8 |
2024. 03. 17. 16:00 | Simándi Sólymok | Marosvásárhelyi VSK | 3-7 |
2024. 03. 17. 17:00 | Dévai West | Luceafărul Buzău | 15-6 |
2024. 03. 08. 18:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | Simándi Sólymok | 12-0 |
2024. 03. 10. 17:00 | Mausoleul Mărăşeşti | Dévai West | 2-1 |
2024. 03. 10. 17:00 | Luceafărul Buzău | Marosvásárhelyi VSK | 3-7 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | 2 | 2 | 0 | 0 | 21-8 | 37 |
2 | Mausoleul Mărăşeşti | 2 | 1 | 0 | 1 | 10-10 | 22 |
3 | Marosvásárhelyi VSK | 2 | 2 | 0 | 0 | 14-6 | 18 |
4 | Luceafărul Buzău | 2 | 0 | 0 | 2 | 9-22 | 18 |
5 | Dévai West | 2 | 1 | 0 | 1 | 16-8 | 12 |
6 | Simándi Sólymok | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-19 | 9 |
2024. 03. 15. 15:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | Zernyesti Olimpic | 1-2 |
2024. 03. 15. 15:00 | Székelyudvarhelyi FC | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | 1-1 |
2024. 03. 16. 15:00 | Brassói SR Municipal | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 0-2 |
2024. 03. 16. 15:00 | Tatrangi Ciucaș | Brassói Kids Tâmpa | 2-2 |
2024. 03. 16. 15:00 | Kézdivásárhelyi SE | Viitorul Curița | 1-1 |
2024. 03. 08. 15:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | Brassói SR Municipal | 0-1 |
2024. 03. 09. 15:00 | Zernyesti Olimpic | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | 1-1 |
2024. 03. 09. 15:00 | Viitorul Curița | Székelyudvarhelyi FC | 1-0 |
2024. 03. 09. 15:00 | Brassói Kids Tâmpa | Kézdivásárhelyi SE | 1-0 |
2024. 03. 09. 15:00 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | Tatrangi Ciucaș | 7-1 |
2023. 12. 01. 14:00 | Székelyudvarhelyi FC | Brassói Kids Tâmpa | 2-0 |
2023. 12. 02. 14:00 | Brassói SR Municipal | Zernyesti Olimpic | 1-6 |
2023. 12. 02. 14:00 | Tatrangi Ciucaș | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | 0-1 |
2023. 12. 02. 14:00 | Kézdivásárhelyi SE | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 0-0 |
2023. 12. 02. 14:00 | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | Viitorul Curița | 1-0 |
2023. 11. 24. 14:00 | Brassói Kids Tâmpa | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | 3-1 |
2023. 11. 24. 14:00 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | Székelyudvarhelyi FC | 2-1 |
2023. 11. 24. 14:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | Kézdivásárhelyi SE | 0-1 |
2023. 11. 25. 14:00 | Zernyesti Olimpic | Viitorul Curița | 3-2 |
2023. 11. 25. 14:00 | Brassói SR Municipal | Tatrangi Ciucaș | 4-1 |
2023. 11. 17. 14:00 | Székelyudvarhelyi FC | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | 3-0 |
2023. 11. 18. 14:00 | Tatrangi Ciucaș | Zernyesti Olimpic | 0-6 |
2023. 11. 18. 14:00 | Kézdivásárhelyi SE | Brassói SR Municipal | 3-1 |
2023. 11. 18. 14:00 | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 1-1 |
2023. 11. 18. 14:00 | Viitorul Curița | Brassói Kids Tâmpa | 1-2 |
2023. 11. 10. 14:00 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | Viitorul Curița | 4-0 |
2023. 11. 10. 14:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | 2-3 |
2023. 11. 11. 14:00 | Zernyesti Olimpic | Brassói Kids Tâmpa | 1-1 |
2023. 11. 11. 14:00 | Brassói SR Municipal | Székelyudvarhelyi FC | 0-3 |
2023. 11. 11. 14:00 | Tatrangi Ciucaș | Kézdivásárhelyi SE | 2-3 |
2023. 11. 03. 14:00 | Székelyudvarhelyi FC | Tatrangi Ciucaș | 3-0 |
2023. 11. 03. 14:00 | Brassói Kids Tâmpa | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 0-0 |
2023. 11. 04. 14:00 | Kézdivásárhelyi SE | Zernyesti Olimpic | 0-5 |
2023. 11. 04. 14:00 | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | Brassói SR Municipal | 3-0 |
2023. 11. 04. 14:00 | Viitorul Curița | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | 2-1 |
2023. 10. 27. 15:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | Brassói Kids Tâmpa | 0-2 |
2023. 10. 28. 15:00 | Zernyesti Olimpic | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 3-2 |
2023. 10. 28. 15:00 | Brassói SR Municipal | Viitorul Curița | 2-2 |
2023. 10. 28. 15:00 | Tatrangi Ciucaș | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | 0-4 |
2023. 10. 28. 15:00 | Kézdivásárhelyi SE | Székelyudvarhelyi FC | 1-1 |
2023. 10. 20. 15:00 | Székelyudvarhelyi FC | Zernyesti Olimpic | 2-2 |
2023. 10. 20. 15:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 0-1 |
2023. 10. 21. 15:00 | Kézdivásárhelyi SE | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | 0-3 |
2023. 10. 21. 15:00 | Tatrangi Ciucaș | Viitorul Curița | 2-1 |
2023. 10. 21. 15:00 | Brassói SR Municipal | Brassói Kids Tâmpa | 0-5 |
2023. 10. 13. 15:00 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | Brassói SR Municipal | 2-0 |
2023. 10. 13. 15:00 | Brassói Kids Tâmpa | Tatrangi Ciucaș | 1-1 |
2023. 10. 14. 15:00 | Zernyesti Olimpic | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | 5-3 |
2023. 10. 14. 15:00 | Viitorul Curița | Kézdivásárhelyi SE | 2-2 |
2023. 10. 14. 15:00 | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | Székelyudvarhelyi FC | 0-0 |
2023. 10. 06. 15:00 | Székelyudvarhelyi FC | Viitorul Curița | 2-1 |
2023. 10. 07. 15:00 | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | Zernyesti Olimpic | 0-3 |
2023. 10. 07. 15:00 | Kézdivásárhelyi SE | Brassói Kids Tâmpa | 1-3 |
2023. 10. 07. 15:00 | Tatrangi Ciucaș | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 2-1 |
2023. 10. 07. 15:00 | Brassói SR Municipal | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | 0-3 |
2023. 09. 29. 17:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | Tatrangi Ciucaș | 1-1 |
2023. 09. 29. 17:00 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | Kézdivásárhelyi SE | 2-0 |
2023. 09. 29. 17:00 | Brassói Kids Tâmpa | Székelyudvarhelyi FC | 0-0 |
2023. 09. 30. 17:00 | Zernyesti Olimpic | Brassói SR Municipal | 8-0 |
2023. 09. 30. 17:00 | Viitorul Curița | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | 2-4 |
2023. 09. 22. 17:00 | Székelyudvarhelyi FC | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 0-1 |
2023. 09. 23. 17:00 | Viitorul Curița | Zernyesti Olimpic | 3-1 |
2023. 09. 23. 17:00 | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | Brassói Kids Tâmpa | 2-0 |
2023. 09. 23. 17:00 | Kézdivásárhelyi SE | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | 1-2 |
2023. 09. 23. 17:00 | Tatrangi Ciucaș | Brassói SR Municipal | 2-0 |
2023. 09. 15. 17:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | Székelyudvarhelyi FC | 3-0 |
2023. 09. 15. 17:00 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | 2-1 |
2023. 09. 15. 17:00 | Brassói Kids Tâmpa | Viitorul Curița | 1-0 |
2023. 09. 16. 17:00 | Zernyesti Olimpic | Tatrangi Ciucaș | 1-0 |
2023. 09. 16. 17:00 | Brassói SR Municipal | Kézdivásárhelyi SE | 0-1 |
2023. 09. 08. 17:00 | Brassói Kids Tâmpa | Zernyesti Olimpic | 1-1 |
2023. 09. 08. 17:00 | Székelyudvarhelyi FC | Brassói SR Municipal | 5-0 |
2023. 09. 09. 17:00 | Viitorul Curița | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 0-2 |
2023. 09. 09. 17:00 | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | 4-2 |
2023. 09. 09. 17:00 | Kézdivásárhelyi SE | Tatrangi Ciucaș | 2-0 |
2023. 09. 01. 17:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | Viitorul Curița | 5-0 |
2023. 09. 01. 17:00 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | Brassói Kids Tâmpa | 3-1 |
2023. 09. 02. 17:00 | Zernyesti Olimpic | Kézdivásárhelyi SE | 4-0 |
2023. 09. 02. 17:00 | Tatrangi Ciucaș | Székelyudvarhelyi FC | 0-3 |
2023. 09. 02. 17:00 | Brassói SR Municipal | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | 1-4 |
2023. 08. 25. 18:00 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | Zernyesti Olimpic | 5-1 |
2023. 08. 25. 18:00 | Brassói Kids Tâmpa | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | 3-0 |
2023. 08. 25. 18:00 | Székelyudvarhelyi FC | Kézdivásárhelyi SE | 1-0 |
2023. 08. 26. 18:00 | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | Tatrangi Ciucaș | 4-1 |
2023. 08. 26. 00:00 | Viitorul Curița | Brassói SR Municipal | 6-1 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AFC Câmpulung – Muscel 2022 | 17 | 12 | 3 | 2 | 37-11 | 39 |
2 | Zernyesti Olimpic | 17 | 11 | 4 | 2 | 53-22 | 37 |
3 | Barcarozsnyói Olimpic Cetate | 17 | 10 | 4 | 3 | 37-19 | 34 |
4 | Brassói Kids Tâmpa | 17 | 8 | 6 | 3 | 26-15 | 30 |
5 | Székelyudvarhelyi FC | 17 | 8 | 5 | 4 | 27-12 | 29 |
6 | Kézdivásárhelyi SE | 17 | 5 | 4 | 8 | 16-28 | 19 |
7 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. | 17 | 5 | 1 | 11 | 24-29 | 16 |
8 | Viitorul Curița | 17 | 4 | 3 | 10 | 24-34 | 15 |
9 | Tatrangi Ciucaș | 17 | 3 | 3 | 11 | 15-44 | 12 |
10 | Brassói SR Municipal | 17 | 2 | 1 | 14 | 11-56 | 7 |
2024. 03. 06. 17:00 | Resicabányai CSM | CSM Alexandria | 26-30 |
2024. 03. 06. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | CS Medgidia | 34-31 |
2024. 03. 09. 17:00 | Nagyváradi VSK | Fogarasi VSK |
2024. 03. 01. 18:00 | CSM Alexandria | Székelyudvarhelyi VSK | 31-33 |
2024. 03. 02. 18:00 | Fogarasi VSK | Resicabányai CSM | 30-28 |
2024. 03. 02. 18:00 | CS Medgidia | Vidombáki CSO | 31-27 |
1970. 01. 01. 02:33 | Resicabányai CSM | Nagyváradi VSK | 33-25 |
1970. 01. 01. 02:33 | Vidombáki CSO | CSM Alexandria | 33-38 |
1970. 01. 01. 02:33 | Székelyudvarhelyi VSK | Fogarasi VSK | 35-27 |
2024. 02. 17. 17:00 | Fogarasi VSK | Vidombáki CSO | 24-23 |
2024. 02. 17. 18:00 | Nagyváradi VSK | Székelyudvarhelyi VSK | 29-42 |
2024. 02. 17. 18:00 | CSM Alexandria | CS Medgidia | 31-24 |
2024. 02. 09. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | Resicabányai CSM | 37-30 |
2024. 02. 10. 13:30 | Vidombáki CSO | Nagyváradi VSK | 30-33 |
2024. 02. 10. 18:00 | CS Medgidia | Fogarasi VSK | 33-25 |
2024. 02. 03. 18:00 | Resicabányai CSM | Vidombáki CSO | 31-32 |
2024. 02. 03. 18:00 | Fogarasi VSK | CSM Alexandria | 30-28 |
2024. 02. 03. 18:00 | Nagyváradi VSK | CS Medgidia | 24-23 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Székelyudvarhelyi VSK | 5 | 5 | 0 | 0 | 181-148 | 15 |
2 | CSM Alexandria | 5 | 3 | 0 | 2 | 158-146 | 9 |
3 | Fogarasi VSK | 5 | 3 | 0 | 2 | 136-147 | 9 |
4 | CS Medgidia | 5 | 2 | 0 | 3 | 142-141 | 6 |
5 | Nagyváradi VSK | 4 | 2 | 0 | 2 | 111-128 | 6 |
6 | Resicabányai CSM | 5 | 1 | 0 | 4 | 148-154 | 3 |
7 | Vidombáki CSO | 5 | 1 | 0 | 4 | 145-157 | 3 |
2024. 03. 16. 18:00 | Futsal Klub Székelyudvarhely | Dévai CSM | 3-4 |
2024. 03. 18. 18:30 | Galaci United | Temesvári CFR |
2024. 03. 10. 17:30 | Galaci United | Futsal Klub Székelyudvarhely | 5-2 |
2024. 03. 11. 18:00 | Temesvári CFR | Dévai CSM | 2-3 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galaci United | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-2 | 55 |
2 | Dévai CSM | 2 | 2 | 0 | 0 | 7-5 | 45 |
3 | Temesvári CFR | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-3 | 43 |
4 | Futsal Klub Székelyudvarhely | 2 | 0 | 0 | 2 | 5-9 | 34 |
2024. 03. 05. 19:30 | Dunaújvárosi Acélbikák | FTC-Telekom | 2-2 | 3-2 |
2024. 03. 05. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 3-1 | |
2024. 03. 05. 19:40 | Budapest JAHC | Újpesti TE | 4-3 |
2024. 02. 28. 19:30 | FTC-Telekom | Debreceni EAC | 8-6 | |
2024. 02. 28. 19:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Újpesti TE | 4-3 | |
2024. 02. 29. 19:00 | Újpesti TE | Budapest JAHC | 2-7 | |
2024. 03. 01. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | FTC-Telekom | 0-3 | |
2024. 03. 01. 18:30 | Brassói Corona | DVTK Jegesmedvék | 3-0 | |
2024. 03. 01. 19:30 | Debreceni EAC | Dunaújvárosi Acélbikák | 6-1 | |
2024. 03. 01. 19:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Budapest JAHC | 0-1 | |
2024. 03. 02. 16:30 | Dunaújvárosi Acélbikák | Debreceni EAC | 1-8 | |
2024. 03. 02. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | FTC-Telekom | 4-1 | |
2024. 03. 02. 18:30 | Brassói Corona | Újpesti TE | 1-8 | |
2024. 03. 03. 18:40 | Budapest JAHC | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 4-2 |
2024. 02. 20. 19:30 | Debreceni EAC | FTC-Telekom | 4-6 | |
2024. 02. 20. 19:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | DVTK Jegesmedvék | 3-12 | |
2024. 02. 20. 19:40 | Budapest JAHC | Brassói Corona | 1-4 | |
2024. 02. 22. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Csíkszeredai Sportklub | 5-3 | |
2024. 02. 23. 18:30 | Brassói Corona | Budapest JAHC | 0-0 | 0-1 |
2024. 02. 23. 19:00 | Újpesti TE | DVTK Jegesmedvék | 3-3 | 3-4 |
2024. 02. 24. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Dunaújvárosi Acélbikák | 8-1 | |
2024. 02. 24. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Debreceni EAC | 6-2 | |
2024. 02. 25. 15:05 | DVTK Jegesmedvék | Újpesti TE | 3-4 | |
2024. 02. 25. 18:30 | Brassói Corona | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 3-0 | |
2024. 02. 25. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Debreceni EAC | 1-0 | |
2024. 02. 25. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Dunaújvárosi Acélbikák | 6-1 | |
2024. 02. 27. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Gyergyói Hoki Klub | 3-3 | 3-4 |
2024. 02. 13. 19:30 | FTC-Telekom | Dunaújvárosi Acélbikák | 5-1 | |
2024. 02. 14. 19:00 | Újpesti TE | Brassói Corona | 2-4 | |
2024. 02. 14. 19:30 | Debreceni EAC | Gyergyói Hoki Klub | 2-5 | |
2024. 02. 14. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | Budapest JAHC | 6-2 | |
2024. 02. 15. 19:30 | Dunaújvárosi Acélbikák | Csíkszeredai Sportklub | 1-8 | |
2024. 02. 16. 19:00 | Újpesti TE | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 5-1 | |
2024. 02. 16. 19:30 | FTC-Telekom | Gyergyói Hoki Klub | 1-1 | 1-2 |
2024. 02. 16. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | Brassói Corona | 1-0 | |
2024. 02. 17. 18:00 | FTC-Telekom | Csíkszeredai Sportklub | 3-0 | |
2024. 02. 18. 18:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Brassói Corona | 1-4 | |
2024. 02. 18. 18:40 | Budapest JAHC | DVTK Jegesmedvék | 3-4 | |
2024. 02. 18. 19:30 | Debreceni EAC | Csíkszeredai Sportklub | 1-1 | 1-2 |
2024. 02. 18. 19:40 | Dunaújvárosi Acélbikák | Gyergyói Hoki Klub | 2-8 | |
2024. 02. 20. 19:30 | Debreceni EAC | FTC-Telekom | ||
2024. 02. 20. 19:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | DVTK Jegesmedvék | ||
2024. 02. 20. 19:40 | Budapest JAHC | Brassói Corona |
2024. 01. 30. 19:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | FTC-Telekom | 1-4 | |
2024. 01. 30. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | Újpesti TE | 6-2 | |
2024. 01. 30. 19:40 | Budapest JAHC | Debreceni EAC | 2-4 | |
2024. 02. 01. 19:00 | Újpesti TE | Csíkszeredai Sportklub | 1-1 | 1-2 |
2024. 02. 01. 19:00 | Debreceni EAC | Brassói Corona | 4-2 | |
2024. 02. 01. 19:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Gyergyói Hoki Klub | 4-4 | 5-4 |
2024. 02. 02. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | Brassói Corona | 0-3 | |
2024. 02. 02. 19:40 | Budapest JAHC | Gyergyói Hoki Klub | 1-2 | |
2024. 02. 03. 18:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Csíkszeredai Sportklub | 3-5 | |
2024. 02. 03. 19:45 | Újpesti TE | FTC-Telekom | 4-1 | |
2024. 02. 04. 18:00 | FTC-Telekom | Csíkszeredai Sportklub | 7-2 | |
2024. 02. 04. 18:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | Gyergyói Hoki Klub | 2-7 | |
2024. 02. 04. 18:40 | Budapest JAHC | Brassói Corona | 1-4 | |
2024. 02. 04. 19:30 | Debreceni EAC | DVTK Jegesmedvék | 2-4 |
2024. 01. 18. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 3-0 | |
2024. 01. 18. 18:30 | Brassói Corona | Budapest JAHC | 8-5 | |
2024. 01. 18. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | DVTK Jegesmedvék | 4-4 | 4-5 |
2024. 01. 19. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | DVTK Jegesmedvék | 0-3 | |
2024. 01. 19. 18:30 | Brassói Corona | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 6-1 | |
2024. 01. 19. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Budapest JAHC | 1-3 | |
2024. 01. 19. 19:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | Újpesti TE | 2-2 | 2-3 |
2024. 01. 19. 19:30 | FTC-Telekom | Debreceni EAC | 4-1 | |
2024. 01. 21. 16:30 | FTC-Telekom | Újpesti TE | 3-3 | 4-3 |
2024. 01. 21. 17:30 | Brassói Corona | DVTK Jegesmedvék | 6-4 | |
2024. 01. 21. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Budapest JAHC | 6-5 | |
2024. 01. 21. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 1-0 | |
2024. 01. 21. 19:30 | Debreceni EAC | Dunaújvárosi Acélbikák | 2-2 | 3-2 |
2024. 01. 23. 19:00 | Újpesti TE | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 3-1 | |
2024. 01. 23. 19:30 | Dunaújvárosi Acélbikák | FTC-Telekom | 2-5 | |
2024. 01. 23. 19:30 | Debreceni EAC | Budapest JAHC | 4-2 |
2024. 01. 09. 19:30 | FTC-Telekom | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 2-2 | 3-2 |
2024. 01. 09. 19:40 | Budapest JAHC | Dunaújvárosi Acélbikák | 4-3 | |
2024. 01. 11. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | FTC-Telekom | 9-3 | |
2024. 01. 11. 18:30 | Brassói Corona | Újpesti TE | 3-3 | 3-4 |
2024. 01. 11. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Debreceni EAC | 5-8 | |
2024. 01. 12. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Újpesti TE | 4-1 | |
2024. 01. 12. 18:30 | Brassói Corona | Debreceni EAC | 3-2 | |
2024. 01. 12. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | FTC-Telekom | 3-2 | |
2024. 01. 12. 19:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | DVTK Jegesmedvék | 5-2 | |
2024. 01. 12. 19:40 | Budapest JAHC | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 4-2 | |
2024. 01. 14. 17:30 | Brassói Corona | FTC-Telekom | 6-2 | |
2024. 01. 14. 18:15 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Dunaújvárosi Acélbikák | 2-2 | 3-2 |
2024. 01. 14. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Debreceni EAC | 5-3 | |
2024. 01. 14. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Újpesti TE | 4-2 | |
2024. 01. 14. 19:00 | DVTK Jegesmedvék | Budapest JAHC | 0-4 |
2024. 01. 03. 19:00 | Újpesti TE | DVTK Jegesmedvék | 5-0 | |
2024. 01. 03. 19:30 | FTC-Telekom | Budapest JAHC | 1-2 | |
2024. 01. 03. 19:30 | Dunaújvárosi Acélbikák | Debreceni EAC | 1-5 | |
2024. 01. 05. 18:30 | Brassói Corona | Csíkszeredai Sportklub | 0-3 | |
2024. 01. 05. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | FTC-Telekom | 0-3 | |
2024. 01. 05. 19:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Újpesti TE | 0-1 | |
2024. 01. 05. 19:40 | Budapest JAHC | Debreceni EAC | 7-5 | |
2024. 01. 07. 16:00 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | FTC-Telekom | 1-4 | |
2024. 01. 07. 18:00 | Újpesti TE | Budapest JAHC | 4-2 | |
2024. 01. 07. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Brassói Corona | 0-5 | |
2024. 01. 07. 19:00 | DVTK Jegesmedvék | Dunaújvárosi Acélbikák | 3-0 | |
2024. 01. 09. 19:30 | FTC-Telekom | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | ||
2024. 01. 09. 19:40 | Budapest JAHC | Dunaújvárosi Acélbikák |
2023. 12. 27. 18:30 | Dunaújvárosi Acélbikák | Csíkszeredai Sportklub | 1-4 | |
2023. 12. 27. 19:00 | Újpesti TE | Gyergyói Hoki Klub | 3-5 | |
2023. 12. 27. 19:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Brassói Corona | 2-2 | 2-3 |
2023. 12. 28. 18:30 | Dunaújvárosi Acélbikák | Brassói Corona | 0-3 | |
2023. 12. 28. 18:30 | FTC-Telekom | Gyergyói Hoki Klub | 5-2 | |
2023. 12. 28. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | Csíkszeredai Sportklub | 1-7 | |
2023. 12. 28. 18:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Budapest JAHC | 1-4 | |
2023. 12. 29. 17:30 | Debreceni EAC | FTC-Telekom | 4-2 | |
2023. 12. 30. 15:05 | Újpesti TE | Brassói Corona | 3-4 | |
2023. 12. 30. 19:00 | DVTK Jegesmedvék | Gyergyói Hoki Klub | 6-6 | 7-6 |
2023. 12. 30. 19:30 | Debreceni EAC | Csíkszeredai Sportklub | 1-4 |
2023. 12. 26. 18:30 | Debreceni EAC | DVTK Jegesmedvék | 6-1 | |
2023. 12. 19. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Csíkszeredai Sportklub | 4-1 | |
2023. 12. 20. 19:30 | Dunaújvárosi Acélbikák | Újpesti TE | 6-0 | |
2023. 12. 20. 19:30 | FTC-Telekom | DVTK Jegesmedvék | 4-4 | 4-5 |
2023. 12. 22. 18:30 | Brassói Corona | Gyergyói Hoki Klub | 3-3 | 4-3 |
2023. 12. 22. 19:00 | Újpesti TE | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 2-1 | |
2023. 12. 22. 19:30 | FTC-Telekom | Dunaújvárosi Acélbikák | 2-2 | 3-2 |
2023. 12. 22. 19:40 | Budapest JAHC | DVTK Jegesmedvék | 4-1 | |
2023. 12. 23. 18:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Debreceni EAC | 1-2 | |
2023. 12. 23. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Brassói Corona | 1-0 | |
2023. 12. 23. 18:40 | Budapest JAHC | FTC-Telekom | 1-4 |
2023. 12. 07. 18:30 | Brassói Corona | Dunaújvárosi Acélbikák | 3-2 | |
2023. 12. 08. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Dunaújvárosi Acélbikák | 3-6 | |
2023. 12. 08. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | Debreceni EAC | 3-3 | 3-4 |
2023. 12. 08. 19:40 | Budapest JAHC | FTC-Telekom | 2-2 | 3-2 |
2023. 12. 10. 17:30 | Brassói Corona | Gyergyói Hoki Klub | 1-2 | |
2023. 12. 10. 18:00 | Újpesti TE | Debreceni EAC | 5-3 | |
2023. 12. 10. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Dunaújvárosi Acélbikák | 6-2 | |
2023. 12. 10. 19:00 | DVTK Jegesmedvék | FTC-Telekom | 5-1 |
2023. 12. 01. 19:00 | Debreceni EAC | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 2-2 | 2-3 |
2023. 12. 01. 19:00 | FTC-Telekom | Újpesti TE | 2-1 | |
2023. 12. 02. 16:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | Budapest JAHC | 2-4 | |
2023. 12. 03. 18:00 | Újpesti TE | Dunaújvárosi Acélbikák | 3-6 | |
2023. 12. 01. 19:00 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | DVTK Jegesmedvék | 2-4 | |
2023. 12. 01. 19:00 | Debreceni EAC | FTC-Telekom | 0-4 |
2023. 11. 28. 19:30 | Debreceni EAC | Gyergyói Hoki Klub | 5-3 | |
2023. 11. 28. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | Csíkszeredai Sportklub | 3-3 | 4-3 |
2023. 11. 28. 19:30 | FTC-Telekom | Brassói Corona | 7-1 | |
2023. 11. 23. 19:00 | Újpesti TE | Gyergyói Hoki Klub | 4-2 | |
2023. 11. 23. 19:30 | Dunaújvárosi Acélbikák | Csíkszeredai Sportklub | 1-3 | |
2023. 11. 23. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | Brassói Corona | 3-7 | |
2023. 11. 24. 19:00 | Debreceni EAC | Brassói Corona | 1-3 | |
2023. 11. 24. 19:30 | FTC-Telekom | Dunaújvárosi Acélbikák | 7-3 | |
2023. 11. 24. 19:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Csíkszeredai Sportklub | 3-5 | |
2023. 11. 24. 19:40 | Budapest JAHC | Gyergyói Hoki Klub | 3-3 | 3-4 |
2023. 11. 26. 16:30 | FTC-Telekom | Gyergyói Hoki Klub | 4-1 | |
2023. 11. 26. 18:00 | Újpesti TE | Brassói Corona | 2-6 | |
2023. 11. 26. 18:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 0-1 | |
2023. 11. 26. 18:40 | Budapest JAHC | Csíkszeredai Sportklub | 5-4 |
2023. 11. 14. 19:30 | Újpesti TE | FTC-Telekom | 1-5 | |
2023. 11. 14. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | Dunaújvárosi Acélbikák | 3-3 | 4-3 |
2023. 11. 14. 19:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Budapest JAHC | 2-7 | |
2023. 11. 17. 19:00 | Debreceni EAC | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 1-2 | |
2023. 11. 17. 19:40 | Budapest JAHC | Újpesti TE | 4-2 | |
2023. 11. 19. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Gyergyói Hoki Klub | 6-3 | |
2023. 11. 19. 19:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | Budapest JAHC | 0-4 | |
2023. 11. 19. 19:00 | Debreceni EAC | Újpesti TE | 5-2 | |
2023. 11. 19. 19:00 | DVTK Jegesmedvék | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 2-2 | 2-3 |
2023. 11. 02. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 3-3 | 3-4 |
2023. 11. 03. 18:30 | Brassói Corona | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 4-1 | |
2023. 11. 03. 19:00 | Újpesti TE | Debreceni EAC | 2-2 | 3-2 |
2023. 11. 03. 19:30 | FTC-Telekom | DVTK Jegesmedvék | 3-2 | |
2023. 11. 03. 19:40 | Budapest JAHC | Dunaújvárosi Acélbikák | 5-3 | |
2023. 11. 05. 16:30 | FTC-Telekom | Budapest JAHC | 4-4 | 5-4 |
2023. 11. 05. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 4-2 | |
2023. 11. 05. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Brassói Corona | 5-3 | |
2023. 11. 05. 19:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | Debreceni EAC | 3-2 | |
2023. 11. 05. 19:00 | DVTK Jegesmedvék | Újpesti TE | 3-6 |
2023. 10. 26. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | FTC-Telekom | 4-3 | |
2023. 10. 26. 18:30 | Brassói Corona | Dunaújvárosi Acélbikák | 4-2 | |
2023. 10. 26. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Debreceni EAC | 5-2 | |
2023. 10. 27. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Dunaújvárosi Acélbikák | 3-3 | 4-3 |
2023. 10. 27. 18:30 | Brassói Corona | Debreceni EAC | 2-5 | |
2023. 10. 27. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | FTC-Telekom | 1-4 | |
2023. 10. 27. 19:30 | Újpesti TE | Budapest JAHC | 1-3 | |
2023. 10. 27. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 3-1 | |
2023. 10. 29. 16:00 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Újpesti TE | 2-2 | 3-2 |
2023. 10. 29. 17:30 | Brassói Corona | FTC-Telekom | 2-4 | |
2023. 10. 29. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Debreceni EAC | 7-4 | |
2023. 10. 29. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Dunaújvárosi Acélbikák | 5-3 | |
2023. 10. 29. 18:40 | Budapest JAHC | DVTK Jegesmedvék | 2-3 |
2023. 10. 19. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | DVTK Jegesmedvék | 3-4 | |
2023. 10. 19. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Újpesti TE | 2-2 | 2-3 |
2023. 10. 19. 18:30 | Brassói Corona | Budapest JAHC | 5-3 | |
2023. 10. 20. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Újpesti TE | 3-7 | |
2023. 10. 20. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Budapest JAHC | 2-2 | 3-2 |
2023. 10. 20. 18:30 | Brassói Corona | DVTK Jegesmedvék | 2-5 | |
2023. 10. 20. 19:00 | Debreceni EAC | Dunaújvárosi Acélbikák | 4-2 | |
2023. 10. 20. 19:30 | FTC-Telekom | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 7-3 | |
2023. 10. 22. 15:15 | Dunaújvárosi Acélbikák | FTC-Telekom | 7-4 | |
2023. 10. 22. 17:30 | Brassói Corona | Újpesti TE | 1-2 | |
2023. 10. 22. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Budapest JAHC | 4-6 | |
2023. 10. 22. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | DVTK Jegesmedvék | 6-0 | |
2023. 10. 22. 18:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Debreceni EAC | 1-1 | 1-2 |
2023. 10. 13. 19:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 1-0 | |
2023. 10. 13. 19:00 | Debreceni EAC | Újpesti TE | 1-3 | |
2023. 10. 13. 19:00 | DVTK Jegesmedvék | Budapest JAHC | 2-2 | 2-3 |
2023. 10. 15. 18:00 | Újpesti TE | Dunaújvárosi Acélbikák | 4-0 | |
2023. 10. 15. 18:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | DVTK Jegesmedvék | 2-1 | |
2023. 10. 15. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Csíkszeredai Sportklub | 7-1 | |
2023. 10. 15. 19:30 | Debreceni EAC | Budapest JAHC | 3-2 |
2023. 10. 05. 19:00 | Debreceni EAC | Gyergyói Hoki Klub | 3-6 | |
2023. 10. 05. 19:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Brassói Corona | 4-2 | |
2023. 10. 05. 19:40 | Budapest JAHC | Csíkszeredai Sportklub | 4-4 | 5-4 |
2023. 10. 06. 19:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | Brassói Corona | 2-4 | |
2023. 10. 06. 19:30 | FTC-Telekom | Csíkszeredai Sportklub | 5-5 | 6-5 |
2023. 10. 06. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | Gyergyói Hoki Klub | 5-1 | |
2023. 10. 08. 14:30 | FTC-Telekom | Brassói Corona | 4-1 | |
2023. 10. 08. 19:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | Gyergyói Hoki Klub | 1-2 | |
2023. 10. 08. 19:45 | Újpesti TE | Csíkszeredai Sportklub | 6-2 | |
2023. 10. 10. 19:00 | Debreceni EAC | Csíkszeredai Sportklub | 2-2 | 3-2 |
2023. 10. 10. 19:00 | Újpesti TE | DVTK Jegesmedvék | 3-2 | |
2023. 10. 10. 19:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Gyergyói Hoki Klub | 4-4 | 4-5 |
2023. 10. 10. 19:40 | Budapest JAHC | Brassói Corona | 5-5 | 5-6 |
2023. 09. 29. 18:30 | Csíkszeredai Sportklub | Gyergyói Hoki Klub | 3-6 | |
2023. 09. 29. 19:30 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | Dunaújvárosi Acélbikák | 2-6 | |
2023. 09. 29. 19:30 | DVTK Jegesmedvék | Debreceni EAC | 5-2 | |
2023. 09. 29. 19:40 | Budapest JAHC | Újpesti TE | 1-4 | |
2023. 09. 30. 18:30 | Gyergyói Hoki Klub | Brassói Corona | 3-4 | |
2023. 10. 01. 15:05 | FTC-Telekom | Debreceni EAC | 10-2 | |
2023. 10. 01. 17:30 | Brassói Corona | Csíkszeredai Sportklub | 3-2 | |
2023. 10. 01. 18:40 | Budapest JAHC | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 7-1 | |
2023. 10. 01. 19:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | DVTK Jegesmedvék | 3-3 | 3-4 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Győzelem h.u. | Vereség h.u. | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FTC-Telekom | 44 | 25 | 5 | 4 | 10 | 172-116 | 89 |
2 | Brassói Corona | 44 | 25 | 3 | 2 | 14 | 143-113 | 83 |
3 | Gyergyói Hoki Klub | 44 | 22 | 5 | 5 | 12 | 165-134 | 81 |
4 | Budapest JAHC | 44 | 21 | 4 | 4 | 15 | 152-131 | 75 |
5 | Csíkszeredai Sportklub | 44 | 21 | 3 | 6 | 14 | 160-139 | 72 |
6 | Újpesti TE | 44 | 19 | 4 | 4 | 17 | 135-129 | 69 |
7 | DVTK Jegesmedvék | 44 | 17 | 7 | 3 | 17 | 139-140 | 68 |
8 | Debreceni EAC | 44 | 15 | 4 | 3 | 22 | 139-151 | 56 |
9 | Dunaújvárosi Acélbikák | 44 | 8 | 1 | 7 | 28 | 100-178 | 33 |
10 | Fehérvár Hockey Akadémia 19 | 44 | 5 | 6 | 4 | 29 | 80-154 | 31 |
2024. 03. 15. 20:30 | Bukaresti Rapid | Konstancai Farul | 1-2 |
2024. 03. 16. 20:00 | Kolozsvári CFR | Universitatea Craiova | 1-2 |
2024. 03. 17. 21:00 | FCSB | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK | 2-1 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FCSB | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 35 |
2 | Universitatea Craiova | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 28 |
3 | Bukaresti Rapid | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 28 |
4 | Kolozsvári CFR | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 27 |
5 | Konstancai Farul | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 25 |
6 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 22 |
2023. 06. 04. 11:00 | Szentábrahám | Oklánd | 3-2 |
2023. 06. 04. 11:00 | Bögöz | Homoródszentpéter | 2-2 |
2023. 06. 04. 11:00 | Etéd | Siménfalva | 3-0 |
2023. 06. 04. 11:00 | Felsőboldogfalva | Homoródszentpál | 5-0 |
2023. 06. 04. 11:00 | Nagygalambfalva | Farcád | 4-5 |
2023. 06. 04. 11:00 | Kobátfalva | Gagy | 1-1 |
2023. 05. 28. 11:00 | Homoródszentpál | Bögöz | 1-2 |
2023. 05. 28. 11:00 | Homoródszentpéter | Nagygalambfalva | 8-2 |
2023. 05. 28. 11:00 | Siménfalva | Felsőboldogfalva | 1-3 |
2023. 05. 28. 11:00 | Farcád | Szentábrahám | 2-1 |
2023. 05. 28. 11:00 | Oklánd | Kobátfalva | 2-1 |
2023. 05. 28. 11:00 | Gagy | Etéd | 1-2 |
2023. 05. 21. 11:00 | Felsőboldogfalva | Gagy | 3-2 |
2023. 05. 21. 11:00 | Etéd | Oklánd | 2-2 |
2023. 05. 21. 11:00 | Kobátfalva | Farcád | 3-0 |
2023. 05. 21. 11:00 | Szentábrahám | Homoródszentpéter | 7-0 |
2023. 05. 21. 11:00 | Nagygalambfalva | Bögöz | 0-4 |
2023. 05. 21. 11:00 | Siménfalva | Homoródszentpál | 0-3 |
2023. 05. 14. 11:00 | Bögöz | Szentábrahám | 2-4 |
2023. 05. 14. 11:00 | Oklánd | Felsőboldogfalva | 1-2 |
2023. 05. 14. 11:00 | Gagy | Siménfalva | 3-1 |
2023. 05. 14. 11:00 | Homoródszentpéter | Kobátfalva | 1-2 |
2023. 05. 14. 11:00 | Nagygalambfalva | Homoródszentpál | 0-2 |
2023. 05. 14. 11:00 | Farcád | Etéd | 6-2 |
2023. 05. 07. 11:00 | Homoródszentpál | Gagy | 4-1 |
2023. 05. 07. 11:00 | Kobátfalva | Bögöz | 2-1 |
2023. 05. 07. 11:00 | Szentábrahám | Nagygalambfalva | 7-1 |
2023. 05. 07. 11:00 | Siménfalva | Oklánd | 3-2 |
2023. 05. 07. 11:00 | Felsőboldogfalva | Farcád | 1-2 |
2023. 05. 07. 11:00 | Etéd | Homoródszentpéter | 4-2 |
2023. 04. 30. 12:00 | Homoródszentpéter | Felsőboldogfalva | 3-2 |
2023. 04. 30. 12:00 | Bögöz | Etéd | 2-1 |
2023. 04. 30. 12:00 | Nagygalambfalva | Kobátfalva | 3-1 |
2023. 04. 30. 12:00 | Farcád | Siménfalva | 4-2 |
2023. 04. 30. 12:00 | Oklánd | Gagy | 1-2 |
2023. 04. 30. 12:00 | Szentábrahám | Homoródszentpál | 6-2 |
2023. 04. 23. 11:00 | Homoródszentpál | Oklánd | 1-4 |
2023. 04. 23. 11:00 | Siménfalva | Homoródszentpéter | 3-2 |
2023. 04. 23. 11:00 | Felsőboldogfalva | Bögöz | 2-0 |
2023. 04. 23. 11:00 | Etéd | Nagygalambfalva | 1-5 |
2023. 04. 23. 11:00 | Kobátfalva | Szentábrahám | 1-2 |
2023. 04. 23. 11:00 | Gagy | Farcád | 3-1 |
2023. 04. 16. 11:00 | Nagygalambfalva | Felsőboldogfalva | 0-2 |
2023. 04. 16. 11:00 | Homoródszentpéter | Gagy | 3-2 |
2023. 04. 16. 11:00 | Szentábrahám | Etéd | 5-1 |
2023. 04. 16. 11:00 | Bögöz | Siménfalva | 0-0 |
2023. 04. 16. 11:00 | Kobátfalva | Homoródszentpál | 0-0 |
2023. 04. 16. 11:00 | Farcád | Oklánd | 2-1 |
2023. 04. 02. 11:00 | Oklánd | Homoródszentpéter | 2-1 |
2023. 04. 02. 11:00 | Etéd | Kobátfalva | 3-0 |
2023. 04. 02. 11:00 | Homoródszentpál | Farcád | 2-1 |
2023. 04. 02. 11:00 | Felsőboldogfalva | Szentábrahám | 3-2 |
2023. 04. 02. 11:00 | Gagy | Bögöz | 2-0 |
2023. 04. 02. 11:00 | Siménfalva | Nagygalambfalva | 1-2 |
2023. 03. 26. 11:00 | Nagygalambfalva | Gagy | 4-0 |
2023. 03. 26. 11:00 | Szentábrahám | Siménfalva | 3-0 |
2023. 03. 26. 11:00 | Kobátfalva | Felsőboldogfalva | 4-1 |
2023. 03. 26. 14:00 | Bögöz | Oklánd | 2-4 |
2023. 03. 26. 17:00 | Homoródszentpéter | Farcád | 0-4 |
2023. 03. 26. 17:00 | Etéd | Homoródszentpál | 5-4 |
2023. 03. 18. 16:00 | Homoródszentpál | Homoródszentpéter | 3-1 |
2023. 03. 19. 10:00 | Oklánd | Nagygalambfalva | 2-1 |
2023. 03. 19. 10:00 | Gagy | Szentábrahám | 1-1 |
2023. 03. 19. 13:00 | Siménfalva | Kobátfalva | 1-1 |
2023. 03. 19. 13:00 | Felsőboldogfalva | Etéd | 2-1 |
2023. 03. 19. 16:00 | Farcád | Bögöz | 3-1 |
2022. 11. 19. 15:00 | Homoródszentpál | Felsőboldogfalva | 1-2 |
2022. 11. 20. 09:30 | Farcád | Nagygalambfalva | 0-3 |
2022. 11. 20. 09:30 | Oklánd | Szentábrahám | 2-3 |
2022. 11. 20. 12:00 | Siménfalva | Etéd | 3-0 |
2022. 11. 20. 15:00 | Homoródszentpéter | Bögöz | 4-3 |
2022. 11. 20. 15:00 | Gagy | Kobátfalva | 4-1 |
2022. 11. 13. 15:00 | Bögöz | Homoródszentpál | 2-0 |
2022. 11. 13. 09:30 | Kobátfalva | Oklánd | 1-1 |
2022. 11. 13. 12:00 | Etéd | Gagy | 0-3 |
2022. 11. 13. 15:00 | Nagygalambfalva | Homoródszentpéter | 2-0 |
2022. 11. 13. 15:00 | Szentábrahám | Farcád | 3-1 |
2022. 11. 13. 15:00 | Felsőboldogfalva | Siménfalva | 0-1 |
2022. 11. 06. 12:00 | Homoródszentpál | Siménfalva | 4-1 |
2022. 11. 06. 12:00 | Homoródszentpéter | Szentábrahám | 0-1 |
2022. 11. 06. 12:00 | Gagy | Felsőboldogfalva | 0-2 |
2022. 11. 06. 12:00 | Bögöz | Nagygalambfalva | 2-1 |
2022. 11. 06. 12:00 | Oklánd | Etéd | 3-0 |
2022. 11. 06. 12:00 | Farcád | Kobátfalva | 2-0 |
2022. 10. 30. 12:00 | Homoródszentpál | Nagygalambfalva | 0-2 |
2022. 10. 30. 12:00 | Kobátfalva | Homoródszentpéter | 1-1 |
2022. 10. 30. 12:00 | Etéd | Farcád | 0-3 |
2022. 10. 30. 12:00 | Szentábrahám | Bögöz | 4-2 |
2022. 10. 30. 12:00 | Felsőboldogfalva | Oklánd | 4-2 |
2022. 10. 30. 12:00 | Siménfalva | Gagy | 0-1 |
2022. 10. 23. 12:00 | Homoródszentpéter | Etéd | 3-0 |
2022. 10. 23. 12:00 | Farcád | Felsőboldogfalva | 3-1 |
2022. 10. 23. 12:00 | Bögöz | Kobátfalva | 1-1 |
2022. 10. 23. 12:00 | Nagygalambfalva | Szentábrahám | 4-6 |
2022. 10. 23. 12:00 | Oklánd | Siménfalva | 3-1 |
2022. 10. 23. 12:00 | Gagy | Homoródszentpál | 3-1 |
2022. 10. 16. 12:00 | Homoródszentpál | Szentábrahám | 3-3 |
2022. 10. 16. 12:00 | Felsőboldogfalva | Homoródszentpéter | 3-1 |
2022. 10. 16. 12:00 | Kobátfalva | Nagygalambfalva | 2-3 |
2022. 10. 16. 12:00 | Etéd | Bögöz | 0-3 |
2022. 10. 16. 12:00 | Siménfalva | Farcád | 1-3 |
2022. 10. 16. 12:00 | Gagy | Oklánd | 3-1 |
2022. 10. 09. 12:00 | Szentábrahám | Kobátfalva | 6-1 |
2022. 10. 09. 12:00 | Oklánd | Homoródszentpál | 1-1 |
2022. 10. 09. 12:00 | Homoródszentpéter | Siménfalva | 1-1 |
2022. 10. 09. 12:00 | Nagygalambfalva | Etéd | 3-0 |
2022. 10. 09. 12:00 | Bögöz | Felsőboldogfalva | 2-1 |
2022. 10. 09. 12:00 | Farcád | Gagy | 3-0 |
2022. 10. 02. 12:00 | Homoródszentpál | Kobátfalva | 1-0 |
2022. 10. 02. 12:00 | Siménfalva | Bögöz | 1-4 |
2022. 10. 02. 12:00 | Etéd | Szentábrahám | 0-3 |
2022. 10. 02. 12:00 | Oklánd | Farcád | 1-8 |
2022. 10. 02. 12:00 | Gagy | Homoródszentpéter | 1-2 |
2022. 10. 02. 12:00 | Felsőboldogfalva | Nagygalambfalva | 2-2 |
2022. 09. 25. 12:00 | Nagygalambfalva | Siménfalva | 0-0 |
2022. 09. 25. 12:00 | Homoródszentpéter | Oklánd | 2-3 |
2022. 09. 25. 12:00 | Bögöz | Gagy | 1-0 |
2022. 09. 25. 12:00 | Szentábrahám | Felsőboldogfalva | 4-3 |
2022. 09. 25. 12:00 | Kobátfalva | Etéd | 2-3 |
2022. 09. 25. 12:00 | Farcád | Homoródszentpál | 3-1 |
2022. 09. 18. 12:00 | Homoródszentpál | Etéd | 2-4 |
2022. 09. 18. 12:00 | Gagy | Nagygalambfalva | 1-2 |
2022. 09. 18. 12:00 | Oklánd | Bögöz | 1-1 |
2022. 09. 18. 12:00 | Farcád | Homoródszentpéter | 8-2 |
2022. 09. 18. 12:00 | Siménfalva | Szentábrahám | 1-8 |
2022. 09. 18. 12:00 | Felsőboldogfalva | Kobátfalva | 3-1 |
2022. 09. 11. 12:00 | Bögöz | Farcád | 2-4 |
2022. 09. 11. 12:00 | Etéd | Felsőboldogfalva | 1-2 |
2022. 09. 11. 12:00 | Homoródszentpéter | Homoródszentpál | 1-4 |
2022. 09. 11. 12:00 | Szentábrahám | Gagy | 3-2 |
2022. 09. 11. 12:00 | Nagygalambfalva | Oklánd | 1-3 |
2022. 09. 11. 12:00 | Kobátfalva | Siménfalva | 0-4 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szentábrahám | 22 | 18 | 2 | 2 | 85-34 | 56 |
2 | Farcád | 22 | 17 | 0 | 5 | 68-34 | 51 |
3 | Felsőboldogfalva | 22 | 14 | 1 | 7 | 49-34 | 43 |
4 | Nagygalambfalva | 22 | 10 | 2 | 10 | 45-49 | 32 |
5 | Bögöz | 22 | 9 | 4 | 9 | 39-38 | 31 |
6 | Oklánd | 22 | 9 | 4 | 9 | 44-45 | 31 |
7 | Gagy | 22 | 9 | 2 | 11 | 36-37 | 29 |
8 | Homoródszentpál | 22 | 8 | 3 | 11 | 40-47 | 27 |
9 | Etéd | 22 | 7 | 1 | 14 | 33-59 | 22 |
10 | Homoródszentpéter | 22 | 6 | 3 | 13 | 40-60 | 21 |
11 | Siménfalva | 22 | 5 | 4 | 13 | 26-50 | 19 |
12 | Kobátfalva | 22 | 4 | 6 | 12 | 26-44 | 18 |
2024. 03. 16. 14:00 | Újszentesi SK | FK Csíkszereda | 1-1 |
2024. 03. 16. 14:00 | Dési Unirea | Concordia Chiajna | 0-2 |
2024. 03. 16. 14:00 | CSM Alexandria | Bukaresti Metaloglobus | 1-1 |
2024. 03. 16. 14:00 | Sellenberki SK | Chindia Târgoviște | 2-1 |
2024. 03. 16. 14:00 | Bukaresti Steaua | CS Tunari | 2-1 |
2024. 03. 16. 14:00 | CSM Slatina | CS Mioveni | 0-0 |
2024. 03. 16. 14:00 | Gloria Buzău | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 5-0 |
2024. 03. 16. 14:00 | FC Argeș Pitești | Resicabányai CSM | 1-0 |
2024. 03. 16. 14:00 | Unirea Slobozia | Vajdahunyadi Corvinul | 3-1 |
2024. 03. 16. 14:00 | Ceahlăul Piatra Neamţ | Progresul Spartac | 4-0 |
2024. 03. 07. 17:00 | Concordia Chiajna | Újszentesi SK | 0-2 |
2024. 03. 09. 11:00 | Resicabányai CSM | Gloria Buzău | 2-0 |
2024. 03. 09. 11:00 | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | CSM Slatina | 1-2 |
2024. 03. 09. 11:00 | CS Tunari | Sellenberki SK | 0-0 |
2024. 03. 09. 11:00 | Chindia Târgoviște | CSM Alexandria | 3-0 |
2024. 03. 09. 11:00 | Bukaresti Metaloglobus | Dési Unirea | 2-1 |
2024. 03. 09. 12:00 | Vajdahunyadi Corvinul | FC Argeș Pitești | 2-0 |
2024. 03. 10. 11:00 | Progresul Spartac | Unirea Slobozia | 0-2 |
2024. 03. 10. 12:00 | FK Csíkszereda | Ceahlăul Piatra Neamţ | 2-0 |
2024. 03. 11. 17:00 | CS Mioveni | Bukaresti Steaua | 2-0 |
2024. 03. 01. 17:00 | Gloria Buzău | Vajdahunyadi Corvinul | 2-1 |
2024. 03. 02. 11:00 | Bukaresti Metaloglobus | Concordia Chiajna | 2-0 |
2024. 03. 02. 11:00 | Dési Unirea | Chindia Târgoviște | 1-3 |
2024. 03. 02. 11:00 | CSM Alexandria | CS Tunari | 0-1 |
2024. 03. 02. 11:00 | CSM Slatina | Resicabányai CSM | 0-0 |
2024. 03. 02. 11:00 | FC Argeș Pitești | Progresul Spartac | 1-0 |
2024. 03. 02. 11:00 | Ceahlăul Piatra Neamţ | Újszentesi SK | 2-0 |
2024. 03. 02. 11:30 | Unirea Slobozia | FK Csíkszereda | 0-1 |
2024. 03. 03. 12:00 | Sellenberki SK | CS Mioveni | 1-0 |
2024. 03. 05. 19:00 | Bukaresti Steaua | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 5-0 |
2024. 02. 22. 19:30 | Concordia Chiajna | Ceahlăul Piatra Neamţ | 1-2 |
2024. 02. 24. 11:00 | Újszentesi SK | Unirea Slobozia | 0-2 |
2024. 02. 24. 11:00 | Vajdahunyadi Corvinul | CSM Slatina | 3-0 |
2024. 02. 24. 11:00 | Resicabányai CSM | Bukaresti Steaua | 3-1 |
2024. 02. 24. 11:00 | CS Mioveni | CSM Alexandria | 1-0 |
2024. 02. 24. 11:00 | CS Tunari | Dési Unirea | 0-1 |
2024. 02. 24. 11:30 | Chindia Târgoviște | Bukaresti Metaloglobus | 0-0 |
2024. 02. 25. 11:00 | Progresul Spartac | Gloria Buzău | 1-5 |
2024. 02. 25. 17:00 | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | Sellenberki SK | 0-3 |
2024. 02. 26. 17:00 | FK Csíkszereda | FC Argeș Pitești | 2-1 |
2023. 11. 30. 14:00 | Sellenberki SK | Resicabányai CSM | 2-2 |
2023. 11. 30. 14:00 | Bukaresti Steaua | Vajdahunyadi Corvinul | 0-1 |
2023. 11. 30. 20:00 | FC Argeș Pitești | Újszentesi SK | 2-0 |
2023. 12. 01. 14:30 | Gloria Buzău | FK Csíkszereda | 0-2 |
2023. 12. 02. 11:00 | Bukaresti Metaloglobus | CS Tunari | 3-3 |
2023. 12. 02. 11:00 | Dési Unirea | CS Mioveni | 0-1 |
2023. 12. 02. 11:00 | CSM Alexandria | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 0-1 |
2023. 12. 02. 11:00 | CSM Slatina | Progresul Spartac | 1-0 |
2023. 12. 02. 11:30 | Unirea Slobozia | Ceahlăul Piatra Neamţ | 2-1 |
2023. 12. 03. 11:30 | Chindia Târgoviște | Concordia Chiajna | 1-1 |
2023. 11. 23. 19:30 | Ceahlăul Piatra Neamţ | FC Argeș Pitești | 2-0 |
2023. 11. 24. 14:30 | Újszentesi SK | Gloria Buzău | 0-1 |
2023. 11. 25. 11:00 | FK Csíkszereda | CSM Slatina | 1-0 |
2023. 11. 25. 11:00 | Progresul Spartac | Bukaresti Steaua | 1-6 |
2023. 11. 25. 11:00 | Resicabányai CSM | CSM Alexandria | 3-1 |
2023. 11. 25. 11:00 | CS Mioveni | Bukaresti Metaloglobus | 0-2 |
2023. 11. 25. 11:30 | CS Tunari | Chindia Târgoviște | 0-2 |
2023. 11. 26. 11:00 | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | Dési Unirea | 2-1 |
2023. 11. 26. 12:00 | Vajdahunyadi Corvinul | Sellenberki SK | 0-0 |
2023. 11. 28. 17:00 | Concordia Chiajna | Unirea Slobozia | 0-0 |
2023. 11. 09. 19:30 | Chindia Târgoviște | CS Mioveni | 0-2 |
2023. 11. 10. 16:00 | Gloria Buzău | Ceahlăul Piatra Neamţ | 1-1 |
2023. 11. 10. 18:00 | FC Argeș Pitești | Unirea Slobozia | 0-1 |
2023. 11. 11. 11:00 | CS Tunari | Concordia Chiajna | 1-1 |
2023. 11. 11. 11:00 | Bukaresti Metaloglobus | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 2-1 |
2023. 11. 11. 11:00 | CSM Alexandria | Vajdahunyadi Corvinul | 0-2 |
2023. 11. 11. 11:00 | Sellenberki SK | Progresul Spartac | 2-1 |
2023. 11. 11. 11:00 | CSM Slatina | Újszentesi SK | 3-0 |
2023. 11. 11. 11:00 | Dési Unirea | Resicabányai CSM | 1-3 |
2023. 11. 13. 17:30 | Bukaresti Steaua | FK Csíkszereda | 1-0 |
2023. 11. 04. 11:00 | Ceahlăul Piatra Neamţ | CSM Slatina | 4-0 |
2023. 11. 04. 11:00 | Újszentesi SK | Bukaresti Steaua | 0-0 |
2023. 11. 04. 11:00 | Vajdahunyadi Corvinul | Dési Unirea | 4-0 |
2023. 11. 04. 11:00 | Resicabányai CSM | Bukaresti Metaloglobus | 5-0 |
2023. 11. 04. 11:00 | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | Chindia Târgoviște | 0-0 |
2023. 11. 04. 11:00 | CS Mioveni | CS Tunari | 4-0 |
2023. 11. 04. 12:00 | Concordia Chiajna | FC Argeș Pitești | 1-0 |
2023. 11. 05. 11:00 | Progresul Spartac | CSM Alexandria | 1-3 |
2023. 11. 05. 12:30 | FK Csíkszereda | Sellenberki SK | 1-2 |
2023. 11. 06. 15:00 | Unirea Slobozia | Gloria Buzău | 0-1 |
2023. 10. 26. 17:00 | Bukaresti Steaua | Ceahlăul Piatra Neamţ | 3-1 |
2023. 10. 28. 11:00 | CS Mioveni | Concordia Chiajna | 1-1 |
2023. 10. 28. 11:00 | CS Tunari | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 0-0 |
2023. 10. 28. 11:00 | Chindia Târgoviște | Resicabányai CSM | 4-1 |
2023. 10. 28. 11:00 | Bukaresti Metaloglobus | Vajdahunyadi Corvinul | 1-2 |
2023. 10. 28. 11:00 | Dési Unirea | Progresul Spartac | 1-0 |
2023. 10. 28. 11:00 | CSM Alexandria | FK Csíkszereda | 1-2 |
2023. 10. 28. 11:00 | Sellenberki SK | Újszentesi SK | 1-0 |
2023. 10. 29. 11:30 | Gloria Buzău | FC Argeș Pitești | 0-2 |
2023. 10. 30. 15:30 | CSM Slatina | Unirea Slobozia | 1-0 |
2023. 10. 20. 18:00 | Ceahlăul Piatra Neamţ | Sellenberki SK | 0-0 |
2023. 10. 21. 11:00 | FK Csíkszereda | Dési Unirea | 1-0 |
2023. 10. 21. 11:00 | Újszentesi SK | CSM Alexandria | 2-0 |
2023. 10. 21. 11:00 | Progresul Spartac | Bukaresti Metaloglobus | 0-1 |
2023. 10. 21. 11:00 | Resicabányai CSM | CS Tunari | 1-1 |
2023. 10. 21. 11:00 | Unirea Slobozia | Bukaresti Steaua | 1-0 |
2023. 10. 22. 11:00 | Vajdahunyadi Corvinul | Chindia Târgoviște | 2-1 |
2023. 10. 22. 11:00 | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | CS Mioveni | 1-0 |
2023. 10. 23. 16:00 | Concordia Chiajna | Gloria Buzău | 1-0 |
2023. 10. 24. 17:00 | FC Argeș Pitești | CSM Slatina | 1-1 |
2023. 10. 05. 17:00 | Bukaresti Steaua | FC Argeș Pitești | 3-1 |
2023. 10. 07. 11:00 | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | Concordia Chiajna | 2-2 |
2023. 10. 07. 11:00 | CS Mioveni | Resicabányai CSM | 2-1 |
2023. 10. 07. 11:00 | Chindia Târgoviște | Progresul Spartac | 3-0 |
2023. 10. 07. 11:00 | Bukaresti Metaloglobus | FK Csíkszereda | 0-0 |
2023. 10. 07. 11:00 | Dési Unirea | Újszentesi SK | 0-1 |
2023. 10. 07. 11:00 | CSM Alexandria | Ceahlăul Piatra Neamţ | 2-2 |
2023. 10. 07. 11:30 | CSM Slatina | Gloria Buzău | 1-2 |
2023. 10. 08. 11:30 | Sellenberki SK | Unirea Slobozia | 0-1 |
2023. 10. 09. 16:00 | CS Tunari | Vajdahunyadi Corvinul | 1-1 |
2023. 09. 29. 18:00 | Ceahlăul Piatra Neamţ | Dési Unirea | 1-0 |
2023. 09. 30. 11:00 | Concordia Chiajna | CSM Slatina | 1-0 |
2023. 09. 30. 11:00 | Újszentesi SK | Bukaresti Metaloglobus | 1-1 |
2023. 09. 30. 11:00 | FK Csíkszereda | Chindia Târgoviște | 1-0 |
2023. 09. 30. 11:00 | Progresul Spartac | CS Tunari | 1-2 |
2023. 09. 30. 11:00 | Resicabányai CSM | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 1-1 |
2023. 09. 30. 12:00 | FC Argeș Pitești | Sellenberki SK | 0-0 |
2023. 10. 01. 11:00 | Unirea Slobozia | CSM Alexandria | 1-0 |
2023. 10. 01. 12:30 | Gloria Buzău | Bukaresti Steaua | 4-4 |
2023. 10. 02. 16:00 | Vajdahunyadi Corvinul | CS Mioveni | 0-2 |
2023. 09. 22. 16:00 | Sellenberki SK | Gloria Buzău | 2-1 |
2023. 09. 23. 11:00 | Resicabányai CSM | Concordia Chiajna | 3-2 |
2023. 09. 23. 11:00 | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | Vajdahunyadi Corvinul | 2-1 |
2023. 09. 23. 11:00 | CS Mioveni | Progresul Spartac | 3-1 |
2023. 09. 23. 11:00 | CS Tunari | FK Csíkszereda | 1-0 |
2023. 09. 23. 11:00 | Chindia Târgoviște | Újszentesi SK | 4-0 |
2023. 09. 23. 11:00 | Bukaresti Metaloglobus | Ceahlăul Piatra Neamţ | 2-1 |
2023. 09. 23. 11:00 | CSM Alexandria | FC Argeș Pitești | 0-4 |
2023. 09. 24. 11:30 | Dési Unirea | Unirea Slobozia | 0-0 |
2023. 09. 25. 18:00 | Bukaresti Steaua | CSM Slatina | 1-1 |
2023. 09. 14. 20:30 | Concordia Chiajna | Bukaresti Steaua | 0-0 |
2023. 09. 16. 11:00 | CSM Slatina | Sellenberki SK | 0-0 |
2023. 09. 16. 11:00 | Gloria Buzău | CSM Alexandria | 1-0 |
2023. 09. 16. 11:00 | Unirea Slobozia | Bukaresti Metaloglobus | 2-0 |
2023. 09. 16. 11:00 | Újszentesi SK | CS Tunari | 6-1 |
2023. 09. 16. 11:00 | FK Csíkszereda | CS Mioveni | 0-0 |
2023. 09. 16. 11:00 | Progresul Spartac | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 1-2 |
2023. 09. 16. 11:00 | Vajdahunyadi Corvinul | Resicabányai CSM | 2-0 |
2023. 09. 18. 16:15 | FC Argeș Pitești | Dési Unirea | 2-0 |
2023. 09. 19. 17:00 | Ceahlăul Piatra Neamţ | Chindia Târgoviște | 1-1 |
2023. 09. 02. 11:00 | Vajdahunyadi Corvinul | Concordia Chiajna | 2-2 |
2023. 09. 02. 11:00 | Resicabányai CSM | Progresul Spartac | 0-0 |
2023. 09. 02. 11:00 | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | FK Csíkszereda | 1-1 |
2023. 09. 02. 11:00 | CSM Alexandria | CSM Slatina | 0-1 |
2023. 09. 02. 12:00 | Dési Unirea | Gloria Buzău | 2-4 |
2023. 09. 03. 11:00 | CS Mioveni | Újszentesi SK | 0-1 |
2023. 09. 03. 11:00 | CS Tunari | Ceahlăul Piatra Neamţ | 0-1 |
2023. 09. 03. 11:00 | Chindia Târgoviște | Unirea Slobozia | 0-1 |
2023. 09. 03. 11:00 | Bukaresti Metaloglobus | FC Argeș Pitești | 1-1 |
2023. 09. 05. 17:30 | Sellenberki SK | Bukaresti Steaua | 3-2 |
2023. 08. 26. 11:00 | Concordia Chiajna | Sellenberki SK | 0-1 |
2023. 08. 26. 11:00 | CSM Slatina | Dési Unirea | 1-2 |
2023. 08. 26. 11:00 | Gloria Buzău | Bukaresti Metaloglobus | 1-0 |
2023. 08. 26. 11:00 | FC Argeș Pitești | Chindia Târgoviște | 0-2 |
2023. 08. 26. 11:00 | Unirea Slobozia | CS Tunari | 3-1 |
2023. 08. 26. 11:00 | Ceahlăul Piatra Neamţ | CS Mioveni | 0-1 |
2023. 08. 26. 11:00 | Újszentesi SK | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 1-1 |
2023. 08. 26. 11:00 | FK Csíkszereda | Resicabányai CSM | 1-1 |
2023. 08. 27. 11:00 | Bukaresti Steaua | CSM Alexandria | 1-1 |
2023. 08. 27. 11:00 | Progresul Spartac | Vajdahunyadi Corvinul | 1-2 |
2023. 08. 19. 11:00 | Progresul Spartac | Concordia Chiajna | 0-6 |
2023. 08. 19. 11:00 | Resicabányai CSM | Újszentesi SK | 2-1 |
2023. 08. 19. 11:00 | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | Ceahlăul Piatra Neamţ | 0-2 |
2023. 08. 19. 11:00 | Bukaresti Metaloglobus | CSM Slatina | 1-1 |
2023. 08. 19. 11:00 | CSM Alexandria | Sellenberki SK | 0-1 |
2023. 08. 19. 12:00 | Vajdahunyadi Corvinul | FK Csíkszereda | 2-0 |
2023. 08. 20. 11:00 | CS Mioveni | Unirea Slobozia | 1-1 |
2023. 08. 20. 11:00 | CS Tunari | FC Argeș Pitești | 1-1 |
2023. 08. 20. 12:00 | Dési Unirea | Bukaresti Steaua | 2-6 |
2023. 08. 22. 19:00 | Chindia Târgoviște | Gloria Buzău | 1-1 |
2023. 08. 12. 11:00 | Concordia Chiajna | CSM Alexandria | 0-1 |
2023. 08. 12. 11:00 | Sellenberki SK | Dési Unirea | 2-0 |
2023. 08. 12. 11:00 | Bukaresti Steaua | Bukaresti Metaloglobus | 1-1 |
2023. 08. 12. 11:00 | Gloria Buzău | CS Tunari | 2-1 |
2023. 08. 12. 11:00 | Unirea Slobozia | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 1-1 |
2023. 08. 12. 11:00 | Újszentesi SK | Vajdahunyadi Corvinul | 0-0 |
2023. 08. 12. 11:00 | FK Csíkszereda | Progresul Spartac | 3-0 |
2023. 08. 12. 12:00 | CSM Slatina | Chindia Târgoviște | 0-0 |
2023. 08. 13. 12:00 | Ceahlăul Piatra Neamţ | Resicabányai CSM | 4-0 |
2023. 08. 14. 17:30 | FC Argeș Pitești | CS Mioveni | 0-0 |
2023. 08. 05. 11:00 | FK Csíkszereda | Concordia Chiajna | 0-3 |
2023. 09. 12. 11:00 | Progresul Spartac | Újszentesi SK | 1-3 |
2023. 08. 05. 11:00 | Resicabányai CSM | Unirea Slobozia | 0-1 |
2023. 08. 05. 11:00 | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | FC Argeș Pitești | 0-0 |
2023. 08. 05. 11:00 | CS Tunari | CSM Slatina | 1-3 |
2023. 08. 05. 11:00 | Bukaresti Metaloglobus | Sellenberki SK | 0-1 |
2023. 08. 05. 11:00 | Dési Unirea | CSM Alexandria | 1-0 |
2023. 08. 06. 12:00 | Vajdahunyadi Corvinul | Ceahlăul Piatra Neamţ | 2-1 |
2023. 08. 08. 18:30 | CS Mioveni | Gloria Buzău | 0-0 |
2023. 08. 08. 21:00 | Chindia Târgoviște | Bukaresti Steaua | 1-1 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sellenberki SK | 19 | 12 | 6 | 1 | 23-9 | 42 |
2 | Unirea Slobozia | 19 | 12 | 4 | 3 | 22-8 | 40 |
3 | Vajdahunyadi Corvinul | 19 | 11 | 4 | 4 | 30-16 | 37 |
4 | Gloria Buzău | 19 | 10 | 4 | 5 | 31-21 | 34 |
5 | CS Mioveni | 19 | 9 | 6 | 4 | 20-9 | 33 |
6 | FK Csíkszereda | 19 | 9 | 5 | 5 | 19-14 | 32 |
7 | Ceahlăul Piatra Neamţ | 19 | 9 | 4 | 6 | 30-17 | 31 |
8 | Bukaresti Steaua | 19 | 7 | 7 | 5 | 37-24 | 28 |
9 | Chindia Târgoviște | 19 | 7 | 7 | 5 | 27-14 | 28 |
10 | Resicabányai CSM | 19 | 7 | 6 | 6 | 28-25 | 27 |
11 | Bukaresti Metaloglobus | 19 | 6 | 8 | 5 | 20-22 | 26 |
12 | Concordia Chiajna | 19 | 6 | 7 | 6 | 24-18 | 25 |
13 | CSM Slatina | 19 | 6 | 7 | 6 | 16-18 | 25 |
14 | FC Argeș Pitești | 19 | 6 | 6 | 7 | 17-16 | 24 |
15 | Újszentesi SK | 19 | 6 | 5 | 8 | 19-22 | 23 |
16 | Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 19 | 5 | 8 | 6 | 16-28 | 23 |
17 | CS Tunari | 19 | 3 | 7 | 9 | 16-32 | 16 |
18 | Dési Unirea | 19 | 4 | 1 | 14 | 13-35 | 13 |
19 | CSM Alexandria | 19 | 2 | 3 | 14 | 10-29 | 9 |
20 | Progresul Spartac | 19 | 0 | 1 | 18 | 9-50 | 1 |
2024. 03. 17. 11:00 | Marosvásárhelyi SE | CSM Alexandria | 3-5 |
2024. 03. 17. 15:00 | Besztercei Gloria | Banat Girls | 6-1 |
2024. 03. 10. 11:00 | Besztercei Gloria | Marosvásárhelyi SE | 12-0 |
2024. 03. 10. 15:00 | Banat Girls | CSM Alexandria | 4-0 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Besztercei Gloria | 2 | 2 | 0 | 0 | 18-1 | 30 |
2 | Banat Girls | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-6 | 18 |
3 | CSM Alexandria | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-7 | 10 |
4 | Marosvásárhelyi SE | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-17 | 0 |
2024. 03. 15. 17:30 | Kolozsvári U | FC Botoșani | |
2024. 03. 16. 17:00 | Galaci Oțelul | Jászvásári Poli | |
2024. 03. 17. 18:15 | FC Hermannstadt | Bukaresti Dinamo | |
2024. 03. 18. 17:30 | Aradi UTA | FC Voluntari | |
2024. 03. 18. 20:30 | Petrolul Ploiești | FC U Craiova 1948 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolozsvári U | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 21 |
2 | Aradi UTA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 20 |
3 | FC Hermannstadt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 20 |
4 | Petrolul Ploiești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 18 |
5 | Galaci Oțelul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 17 |
6 | Jászvásári Poli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 17 |
7 | FC U Craiova 1948 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 16 |
8 | Bukaresti Dinamo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 15 |
9 | FC Voluntari | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 14 |
10 | FC Botoșani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 11 |
2024. 03. 16. 13:00 | FK Csíkszereda (nők) | Konstancai Farul (nők) | 2-3 |
2024. 03. 17. 12:00 | Temesvári Poli (nők) | Kolozsvári U Olimpia | 0-1 |
2024. 03. 09. 13:00 | Temesvári Poli (nők) | FK Csíkszereda (nők) | 3-0 |
2024. 03. 10. 13:00 | Kolozsvári U Olimpia | Konstancai Farul (nők) | 1-2 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Temesvári Poli (nők) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-1 | 38 |
2 | Konstancai Farul (nők) | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-3 | 32 |
3 | Kolozsvári U Olimpia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-2 | 29 |
4 | FK Csíkszereda (nők) | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-6 | 24 |
2023. 06. 04. 11:00 | Kápolnás | Parajdi SK | 5-7 |
2023. 06. 04. 11:00 | Máréfalva | Korondi Ifjúság | 3-0 |
2023. 06. 04. 11:00 | Bogárfalva | Zetelaka II. | 3-3 |
2023. 06. 04. 11:00 | Zeteváralja | Malomfalva | 0-4 |
2023. 06. 04. 11:00 | Varság | Lövéte | 1-3 |
2023. 06. 04. 11:00 | Alsósófalva | Farkaslaki SE | 0-4 |
2023. 05. 28. 11:00 | Korondi Ifjúság | Varság | 3-2 |
2023. 05. 28. 11:00 | Malomfalva | Alsósófalva | 2-1 |
2023. 05. 28. 11:00 | Lövéte | Kápolnás | 6-2 |
2023. 05. 28. 11:00 | Parajdi SK | Bogárfalva | 13-1 |
2023. 05. 28. 11:00 | Zetelaka II. | Zeteváralja | 2-0 |
2023. 05. 28. 11:00 | Farkaslaki SE | Máréfalva | 8-3 |
2023. 05. 21. 11:00 | Bogárfalva | Lövéte | 3-8 |
2023. 05. 21. 11:00 | Alsósófalva | Zetelaka II. | 1-0 |
2023. 05. 21. 11:00 | Zeteváralja | Parajdi SK | 1-6 |
2023. 05. 21. 11:00 | Máréfalva | Malomfalva | 3-1 |
2023. 05. 21. 11:00 | Farkaslaki SE | Korondi Ifjúság | 8-0 |
2023. 05. 21. 11:00 | Kápolnás | Varság | 1-2 |
2023. 05. 14. 11:00 | Varság | Bogárfalva | 6-2 |
2023. 05. 14. 11:00 | Kápolnás | Korondi Ifjúság | 5-3 |
2023. 05. 14. 11:00 | Parajdi SK | Alsósófalva | 5-0 |
2023. 05. 14. 11:00 | Zetelaka II. | Máréfalva | 0-3 |
2023. 05. 14. 11:00 | Lövéte | Zeteváralja | 6-0 |
2023. 05. 14. 11:00 | Malomfalva | Farkaslaki SE | 0-3 |
2023. 05. 07. 11:00 | Korondi Ifjúság | Malomfalva | 3-4 |
2023. 05. 07. 11:00 | Máréfalva | Parajdi SK | 5-3 |
2023. 05. 07. 11:00 | Alsósófalva | Lövéte | 0-3 |
2023. 05. 07. 11:00 | Zeteváralja | Varság | 3-6 |
2023. 05. 07. 11:00 | Bogárfalva | Kápolnás | 2-4 |
2023. 05. 07. 11:00 | Farkaslaki SE | Zetelaka II. | 6-0 |
2023. 04. 30. 12:00 | Bogárfalva | Korondi Ifjúság | 1-8 |
2023. 04. 30. 12:00 | Lövéte | Máréfalva | 3-1 |
2023. 04. 30. 12:00 | Zetelaka II. | Malomfalva | 2-1 |
2023. 04. 30. 12:00 | Varság | Alsósófalva | 1-0 |
2023. 04. 30. 12:00 | Kápolnás | Zeteváralja | 2-3 |
2023. 04. 30. 12:00 | Parajdi SK | Farkaslaki SE | 1-2 |
2023. 04. 23. 11:00 | Zeteváralja | Bogárfalva | 1-0 |
2023. 04. 23. 11:00 | Farkaslaki SE | Lövéte | 4-1 |
2023. 04. 23. 11:00 | Alsósófalva | Kápolnás | 2-1 |
2023. 04. 23. 11:00 | Malomfalva | Parajdi SK | 2-3 |
2023. 04. 23. 11:00 | Máréfalva | Varság | 3-1 |
2023. 04. 23. 11:00 | Korondi Ifjúság | Zetelaka II. | 4-1 |
2023. 04. 16. 11:00 | Parajdi SK | Zetelaka II. | 2-1 |
2023. 04. 16. 11:00 | Varság | Farkaslaki SE | 1-7 |
2023. 04. 16. 11:00 | Bogárfalva | Alsósófalva | 3-1 |
2023. 04. 16. 11:00 | Zeteváralja | Korondi Ifjúság | 2-3 |
2023. 04. 16. 11:00 | Kápolnás | Máréfalva | 2-1 |
2023. 04. 16. 11:00 | Lövéte | Malomfalva | 5-2 |
2023. 04. 02. 11:00 | Alsósófalva | Zeteváralja | 4-1 |
2023. 04. 02. 11:00 | Farkaslaki SE | Kápolnás | 4-0 |
2023. 04. 02. 11:00 | Máréfalva | Bogárfalva | 9-0 |
2023. 04. 02. 11:00 | Zetelaka II. | Lövéte | 1-5 |
2023. 04. 02. 11:00 | Malomfalva | Varság | 2-0 |
2023. 04. 02. 11:00 | Korondi Ifjúság | Parajdi SK | 5-2 |
2023. 03. 26. 11:00 | Varság | Zetelaka II. | 2-2 |
2023. 03. 26. 11:00 | Kápolnás | Malomfalva | 1-3 |
2023. 03. 26. 14:00 | Lövéte | Parajdi SK | 1-0 |
2023. 03. 26. 14:00 | Bogárfalva | Farkaslaki SE | 2-6 |
2023. 03. 26. 14:00 | Zeteváralja | Máréfalva | 0-6 |
2023. 03. 26. 17:00 | Alsósófalva | Korondi Ifjúság | 1-2 |
2023. 03. 18. 15:00 | Zetelaka II. | Kápolnás | 2-1 |
2023. 03. 19. 13:00 | Korondi Ifjúság | Lövéte | 1-2 |
2023. 03. 19. 13:00 | Farkaslaki SE | Zeteváralja | 11-1 |
2023. 03. 19. 16:00 | Parajdi SK | Varság | 1-1 |
2023. 03. 19. 16:00 | Malomfalva | Bogárfalva | 3-1 |
2023. 03. 19. 16:00 | Máréfalva | Alsósófalva | 1-0 |
2022. 11. 20. 09:30 | Lövéte | Varság | 4-1 |
2022. 11. 20. 09:30 | Malomfalva | Zeteváralja | 2-0 |
2022. 11. 20. 09:30 | Farkaslaki SE | Alsósófalva | 7-3 |
2022. 11. 20. 12:00 | Parajdi SK | Kápolnás | 4-2 |
2022. 11. 20. 12:00 | Zetelaka II. | Bogárfalva | 7-3 |
2022. 11. 20. 15:00 | Korondi Ifjúság | Máréfalva | 0-3 |
2022. 11. 13. 09:30 | Bogárfalva | Parajdi SK | 2-4 |
2022. 11. 13. 09:30 | Zeteváralja | Zetelaka II. | 0-3 |
2022. 11. 13. 12:00 | Kápolnás | Lövéte | 1-2 |
2022. 11. 13. 12:00 | Varság | Korondi Ifjúság | 6-1 |
2022. 11. 13. 15:00 | Alsósófalva | Malomfalva | 1-1 |
2022. 11. 13. 15:00 | Máréfalva | Farkaslaki SE | 0-3 |
2022. 11. 06. 12:00 | Parajdi SK | Zeteváralja | 9-0 |
2022. 11. 06. 12:00 | Korondi Ifjúság | Farkaslaki SE | 1-1 |
2022. 11. 06. 12:00 | Lövéte | Bogárfalva | 7-1 |
2022. 11. 06. 12:00 | Varság | Kápolnás | 3-2 |
2022. 11. 06. 12:00 | Malomfalva | Máréfalva | 2-0 |
2022. 11. 06. 12:00 | Zetelaka II. | Alsósófalva | 2-2 |
2022. 10. 30. 12:00 | Alsósófalva | Parajdi SK | 2-3 |
2022. 10. 30. 12:00 | Máréfalva | Zetelaka II. | 4-3 |
2022. 10. 30. 12:00 | Zeteváralja | Lövéte | 1-9 |
2022. 10. 30. 12:00 | Korondi Ifjúság | Kápolnás | 3-0 |
2022. 10. 30. 12:00 | Bogárfalva | Varság | 1-7 |
2022. 10. 30. 12:00 | Farkaslaki SE | Malomfalva | 3-3 |
2022. 10. 23. 12:00 | Malomfalva | Korondi Ifjúság | 6-0 |
2022. 10. 23. 12:00 | Lövéte | Alsósófalva | 3-0 |
2022. 10. 23. 12:00 | Parajdi SK | Máréfalva | 4-1 |
2022. 10. 23. 12:00 | Kápolnás | Bogárfalva | 7-0 |
2022. 10. 23. 12:00 | Varság | Zeteváralja | 7-0 |
2022. 10. 23. 12:00 | Zetelaka II. | Farkaslaki SE | 0-1 |
2022. 10. 16. 12:00 | Korondi Ifjúság | Bogárfalva | 3-3 |
2022. 10. 16. 12:00 | Máréfalva | Lövéte | 1-2 |
2022. 10. 16. 12:00 | Alsósófalva | Varság | 2-3 |
2022. 10. 16. 12:00 | Zeteváralja | Kápolnás | 1-2 |
2022. 10. 16. 12:00 | Farkaslaki SE | Parajdi SK | 8-1 |
2022. 10. 16. 12:00 | Malomfalva | Zetelaka II. | 1-1 |
2022. 10. 09. 12:00 | Lövéte | Farkaslaki SE | 2-2 |
2022. 10. 09. 12:00 | Varság | Máréfalva | 1-1 |
2022. 10. 09. 12:00 | Kápolnás | Alsósófalva | 4-0 |
2022. 10. 09. 12:00 | Bogárfalva | Zeteváralja | 4-2 |
2022. 10. 09. 12:00 | Zetelaka II. | Korondi Ifjúság | 3-0 |
2022. 10. 09. 12:00 | Parajdi SK | Malomfalva | 4-3 |
2022. 10. 02. 12:00 | Malomfalva | Lövéte | 2-2 |
2022. 10. 02. 12:00 | Zetelaka II. | Parajdi SK | 2-3 |
2022. 10. 02. 12:00 | Farkaslaki SE | Varság | 2-1 |
2022. 10. 02. 12:00 | Korondi Ifjúság | Zeteváralja | 2-1 |
2022. 10. 02. 12:00 | Máréfalva | Kápolnás | 3-2 |
2022. 10. 02. 12:00 | Alsósófalva | Bogárfalva | 2-3 |
2022. 09. 25. 12:00 | Kápolnás | Farkaslaki SE | 0-2 |
2022. 09. 25. 12:00 | Parajdi SK | Korondi Ifjúság | 4-1 |
2022. 09. 25. 12:00 | Bogárfalva | Máréfalva | 1-6 |
2022. 09. 25. 12:00 | Zeteváralja | Alsósófalva | 0-3 |
2022. 09. 25. 12:00 | Lövéte | Zetelaka II. | 4-1 |
2022. 09. 25. 12:00 | Varság | Malomfalva | 1-3 |
2022. 09. 18. 13:30 | Zetelaka II. | Varság | 1-3 |
2022. 09. 18. 13:30 | Máréfalva | Zeteváralja | 5-2 |
2022. 09. 18. 13:30 | Korondi Ifjúság | Alsósófalva | 3-1 |
2022. 09. 18. 13:30 | Parajdi SK | Lövéte | 0-2 |
2022. 09. 18. 13:30 | Malomfalva | Kápolnás | 1-4 |
2022. 09. 18. 13:30 | Farkaslaki SE | Bogárfalva | 17-0 |
2022. 09. 11. 13:00 | Varság | Parajdi SK | 1-3 |
2022. 09. 11. 13:00 | Zeteváralja | Farkaslaki SE | 0-12 |
2022. 09. 11. 13:00 | Alsósófalva | Máréfalva | 0-1 |
2022. 09. 11. 13:00 | Kápolnás | Zetelaka II. | 1-0 |
2022. 09. 11. 13:00 | Bogárfalva | Malomfalva | 1-5 |
2022. 09. 11. 13:00 | Lövéte | Korondi Ifjúság | 8-2 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Farkaslaki SE | 22 | 19 | 3 | 0 | 121-20 | 60 |
2 | Lövéte | 22 | 19 | 2 | 1 | 88-27 | 59 |
3 | Parajdi SK | 22 | 15 | 1 | 6 | 82-48 | 46 |
4 | Máréfalva | 22 | 14 | 1 | 7 | 63-38 | 43 |
5 | Malomfalva | 22 | 11 | 4 | 7 | 53-39 | 37 |
6 | Varság | 22 | 10 | 3 | 9 | 57-47 | 33 |
7 | Korondi Ifjúság | 22 | 9 | 2 | 11 | 48-67 | 29 |
8 | Kápolnás | 22 | 8 | 0 | 14 | 49-54 | 24 |
9 | Zetelaka II. | 22 | 6 | 4 | 12 | 37-50 | 22 |
10 | Bogárfalva | 22 | 3 | 2 | 17 | 37-129 | 11 |
11 | Alsósófalva | 22 | 4 | 2 | 16 | 26-53 | 8 |
12 | Zeteváralja | 22 | 2 | 0 | 20 | 19-108 | 6 |
2023. 05. 05. 16:00 | Bákói CSM | Temesvári Poli | 34-28 |
2023. 05. 05. 17:00 | Tordai Potaissa | Bukaresti Dinamo | 29-33 |
2023. 05. 05. 17:30 | Nagybányai Minaur | Nagyváradi VSK | 37-29 |
2023. 05. 05. 17:30 | Konstancai CSM | Székelyudvarhelyi VSK | 41-30 |
2023. 05. 06. 17:30 | Bukaresti CSM | Bukaresti Steaua | |
2023. 05. 06. 17:30 | CSM Vaslui | CSM Focșani | |
2023. 05. 06. 17:30 | CSU Suceava | HC Buzău |
2023. 04. 19. 15:45 | Bukaresti Steaua | Nagybányai Minaur | 23-26 |
2023. 04. 19. 17:30 | Bukaresti Dinamo | Bákói CSM | 34-28 |
2023. 04. 19. 18:00 | Temesvári Poli | Konstancai CSM | 29-30 |
2023. 04. 19. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | CSM Vaslui | 35-35 |
2023. 04. 19. 18:00 | CSM Focșani | Bukaresti CSM | 27-21 |
2023. 04. 19. 18:30 | Nagyváradi VSK | CSU Suceava | 35-43 |
2023. 04. 20. 15:45 | HC Buzău | Tordai Potaissa | 30-30 |
2023. 04. 08. 17:00 | Bukaresti CSM | Székelyudvarhelyi VSK | 33-21 |
2023. 04. 08. 17:00 | CSU Suceava | Tordai Potaissa | 28-29 |
2023. 04. 08. 18:00 | CSM Vaslui | Temesvári Poli | 29-27 |
2023. 04. 08. 18:00 | Bákói CSM | HC Buzău | 24-24 |
2023. 04. 08. 19:00 | Konstancai CSM | Bukaresti Dinamo | 28-32 |
2023. 04. 09. 17:30 | Nagybányai Minaur | CSM Focșani | 34-24 |
2023. 04. 09. 18:00 | Nagyváradi VSK | Bukaresti Steaua | 24-36 |
2023. 03. 31. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | Nagybányai Minaur | 30-31 |
2023. 03. 31. 18:00 | Temesvári Poli | Bukaresti CSM | 30-30 |
2023. 04. 01. 15:45 | HC Buzău | Konstancai CSM | 33-41 |
2023. 03. 31. 17:30 | Bukaresti Steaua | CSU Suceava | 29-25 |
2023. 04. 01. 18:00 | Tordai Potaissa | Bákói CSM | 35-32 |
2023. 04. 01. 18:00 | Bukaresti Dinamo | CSM Vaslui | 39-29 |
2023. 04. 01. 18:00 | CSM Focșani | Nagyváradi VSK | 32-32 |
2023. 03. 25. 18:00 | CSM Vaslui | HC Buzău | 34-33 |
2023. 03. 25. 18:00 | Nagybányai Minaur | Temesvári Poli | 33-31 |
2023. 03. 26. 15:45 | Konstancai CSM | Tordai Potaissa | 27-27 |
2023. 03. 26. 17:30 | Bukaresti Steaua | CSM Focșani | 31-27 |
2023. 04. 12. 17:30 | Bukaresti CSM | Bukaresti Dinamo | 30-41 |
2023. 03. 25. 17:00 | CSU Suceava | Bákói CSM | 38-28 |
2023. 03. 25. 18:00 | Nagyváradi VSK | Székelyudvarhelyi VSK | 30-26 |
2023. 03. 16. 17:30 | Bukaresti Dinamo | Nagybányai Minaur | 38-22 |
2023. 03. 18. 15:45 | Bákói CSM | Konstancai CSM | 22-32 |
2023. 03. 18. 16:00 | Temesvári Poli | Nagyváradi VSK | 27-25 |
2023. 03. 18. 17:30 | CSM Focșani | CSU Suceava | 26-25 |
2023. 03. 18. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | Bukaresti Steaua | 31-34 |
2023. 03. 18. 18:00 | HC Buzău | Bukaresti CSM | 24-25 |
2023. 03. 18. 18:00 | Tordai Potaissa | CSM Vaslui | 32-27 |
2023. 01. 23. 18:00 | Nagyváradi VSK | Bukaresti Dinamo | 28-38 |
2023. 03. 01. 16:00 | Nagybányai Minaur | HC Buzău | 25-22 |
2023. 03. 01. 17:30 | Bukaresti Steaua | Temesvári Poli | 42-37 |
2023. 03. 01. 18:00 | CSM Vaslui | Bákói CSM | 25-24 |
2023. 03. 01. 18:30 | CSM Focșani | Székelyudvarhelyi VSK | 28-28 |
2023. 03. 01. 19:15 | CSU Suceava | Konstancai CSM | 19-28 |
2023. 03. 02. 17:30 | Bukaresti CSM | Tordai Potaissa | 25-29 |
2023. 02. 25. 15:45 | Konstancai CSM | CSM Vaslui | 38-24 |
2023. 02. 25. 17:00 | Temesvári Poli | CSM Focșani | 26-29 |
2023. 02. 25. 17:30 | HC Buzău | Nagyváradi VSK | 42-32 |
2023. 02. 25. 17:30 | Tordai Potaissa | Nagybányai Minaur | 25-25 |
2023. 02. 25. 18:00 | Bákói CSM | Bukaresti CSM | 23-20 |
2023. 02. 25. 19:00 | Székelyudvarhelyi VSK | CSU Suceava | 28-34 |
2023. 02. 26. 17:30 | Bukaresti Dinamo | Bukaresti Steaua | 31-28 |
2023. 02. 18. 12:30 | Bukaresti Steaua | HC Buzău | 30-32 |
2023. 02. 18. 17:30 | Bukaresti CSM | Konstancai CSM | 20-34 |
2023. 02. 18. 17:30 | CSU Suceava | CSM Vaslui | 30-30 |
2023. 02. 18. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | Temesvári Poli | 25-28 |
2023. 02. 18. 18:00 | Nagyváradi VSK | Tordai Potaissa | 25-28 |
2023. 02. 18. 18:00 | Nagybányai Minaur | Bákói CSM | 38-26 |
2023. 02. 19. 17:30 | CSM Focșani | Bukaresti Dinamo | 26-35 |
2023. 02. 10. 17:30 | Bukaresti Dinamo | Székelyudvarhelyi VSK | 50-37 |
2023. 02. 10. 18:00 | CSM Vaslui | Bukaresti CSM | 26-30 |
2023. 02. 11. 17:00 | HC Buzău | CSM Focșani | 29-31 |
2023. 02. 11. 17:00 | Temesvári Poli | CSU Suceava | 37-31 |
2023. 02. 11. 17:30 | Tordai Potaissa | Bukaresti Steaua | 23-27 |
2023. 02. 11. 18:00 | Bákói CSM | Nagyváradi VSK | 36-29 |
2023. 02. 12. 17:30 | Konstancai CSM | Nagybányai Minaur | 32-35 |
2023. 02. 03. 17:30 | Temesvári Poli | Bukaresti Dinamo | 24-35 |
2023. 02. 04. 15:45 | CSM Focșani | Tordai Potaissa | 26-20 |
2023. 02. 04. 17:00 | CSU Suceava | Bukaresti CSM | 23-24 |
2023. 02. 04. 17:00 | Nagyváradi VSK | Konstancai CSM | 30-33 |
2023. 02. 04. 17:30 | Bukaresti Steaua | Bákói CSM | 33-27 |
2023. 02. 04. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | HC Buzău | 33-34 |
2023. 02. 04. 18:00 | Nagybányai Minaur | CSM Vaslui | 38-29 |
2022. 12. 09. 18:00 | HC Buzău | Temesvári Poli | 27-29 |
2022. 12. 10. 18:00 | Bukaresti CSM | Nagybányai Minaur | 27-29 |
2022. 12. 10. 18:00 | CSM Vaslui | Nagyváradi VSK | 25-24 |
2022. 12. 10. 18:00 | Tordai Potaissa | Székelyudvarhelyi VSK | 33-30 |
2022. 12. 10. 18:30 | Bákói CSM | CSM Focșani | 25-26 |
2022. 12. 11. 12:00 | Bukaresti Dinamo | CSU Suceava | 42-31 |
2022. 12. 11. 17:30 | Konstancai CSM | Bukaresti Steaua | 32-31 |
2022. 12. 02. 17:00 | Bukaresti Steaua | CSM Vaslui | 30-28 |
2022. 12. 02. 17:00 | Nagyváradi VSK | Bukaresti CSM | 24-32 |
2022. 12. 03. 17:00 | Temesvári Poli | Tordai Potaissa | 28-30 |
2022. 12. 03. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | Bákói CSM | 32-34 |
2022. 12. 03. 19:15 | CSU Suceava | Nagybányai Minaur | 30-28 |
2022. 12. 04. 12:00 | Bukaresti Dinamo | HC Buzău | 36-30 |
2022. 12. 04. 19:15 | CSM Focșani | Konstancai CSM | 25-25 |
2022. 11. 25. 16:00 | Temesvári Poli | Bákói CSM | 35-35 |
2022. 11. 26. 18:00 | Nagyváradi VSK | Nagybányai Minaur | 22-25 |
2022. 11. 26. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | Konstancai CSM | 23-36 |
2022. 11. 26. 18:00 | HC Buzău | CSU Suceava | 24-23 |
2022. 11. 26. 18:30 | CSM Focșani | CSM Vaslui | 29-29 |
2022. 11. 27. 12:30 | Bukaresti Dinamo | Tordai Potaissa | 43-27 |
2022. 11. 28. 17:30 | Bukaresti Steaua | Bukaresti CSM | 30-29 |
2022. 11. 18. 17:00 | Bukaresti CSM | CSM Focșani | 29-27 |
2022. 11. 18. 17:30 | Bákói CSM | Bukaresti Dinamo | 27-37 |
2022. 11. 18. 18:00 | Tordai Potaissa | HC Buzău | 31-26 |
2022. 11. 19. 17:00 | CSU Suceava | Nagyváradi VSK | 31-23 |
2022. 11. 19. 18:00 | Konstancai CSM | Temesvári Poli | 31-26 |
2022. 11. 19. 18:00 | CSM Vaslui | Székelyudvarhelyi VSK | 26-25 |
2022. 11. 20. 17:00 | Nagybányai Minaur | Bukaresti Steaua | 28-29 |
2022. 11. 10. 15:00 | Bukaresti Steaua | Nagyváradi VSK | 44-36 |
2022. 11. 11. 17:00 | Tordai Potaissa | CSU Suceava | 34-32 |
2022. 11. 11. 17:30 | Bukaresti Dinamo | Konstancai CSM | 33-29 |
2022. 11. 11. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | Bukaresti CSM | 23-30 |
2022. 11. 12. 17:30 | CSM Focșani | Nagybányai Minaur | 22-24 |
2022. 11. 13. 16:00 | Temesvári Poli | CSM Vaslui | 24-25 |
2022. 11. 12. 18:00 | HC Buzău | Bákói CSM | 24-26 |
2022. 11. 04. 17:30 | CSU Suceava | Bukaresti Steaua | 31-31 |
2022. 11. 04. 18:00 | Nagyváradi VSK | CSM Focșani | 27-29 |
2022. 11. 04. 18:00 | Nagybányai Minaur | Székelyudvarhelyi VSK | 32-27 |
2022. 11. 04. 18:00 | Bukaresti CSM | Temesvári Poli | 31-22 |
2022. 11. 04. 18:00 | Konstancai CSM | HC Buzău | 31-31 |
2022. 11. 04. 18:30 | Bákói CSM | Tordai Potaissa | 31-31 |
2022. 11. 05. 12:00 | CSM Vaslui | Bukaresti Dinamo | 31-40 |
2022. 10. 29. 18:00 | Bukaresti Dinamo | Bukaresti CSM | 38-24 |
2022. 10. 29. 18:00 | Tordai Potaissa | Konstancai CSM | 27-28 |
2022. 10. 29. 18:00 | Temesvári Poli | Nagybányai Minaur | 25-30 |
2022. 10. 29. 18:00 | HC Buzău | CSM Vaslui | 35-31 |
2022. 10. 30. 12:00 | Bákói CSM | CSU Suceava | 29-28 |
2022. 10. 30. 18:00 | CSM Focșani | Bukaresti Steaua | 28-27 |
2022. 10. 30. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | Nagyváradi VSK | 37-27 |
2022. 10. 20. 17:30 | Nagybányai Minaur | Bukaresti Dinamo | 31-32 |
2022. 10. 21. 17:00 | Bukaresti CSM | HC Buzău | 28-27 |
2022. 10. 22. 17:00 | CSU Suceava | CSM Focșani | 30-30 |
2022. 10. 22. 17:30 | Konstancai CSM | Bákói CSM | 37-29 |
2022. 10. 22. 18:00 | CSM Vaslui | Tordai Potaissa | 28-31 |
2022. 10. 24. 18:00 | Bukaresti Steaua | Székelyudvarhelyi VSK | 36-27 |
2022. 10. 24. 18:00 | Nagyváradi VSK | Temesvári Poli | 30-33 |
2022. 08. 22. 17:30 | Bukaresti Dinamo | Nagyváradi VSK | 34-30 |
2022. 10. 05. 17:30 | Tordai Potaissa | Bukaresti CSM | 20-27 |
2022. 10. 05. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | CSM Focșani | 26-31 |
2022. 10. 05. 18:00 | HC Buzău | Nagybányai Minaur | 32-34 |
2022. 10. 05. 18:00 | Bákói CSM | CSM Vaslui | 29-27 |
2022. 10. 05. 18:00 | Konstancai CSM | CSU Suceava | 37-25 |
2022. 10. 21. 17:00 | Temesvári Poli | Bukaresti Steaua | 29-32 |
2022. 09. 28. 17:30 | Nagybányai Minaur | Tordai Potaissa | 29-25 |
2022. 09. 30. 17:00 | Bukaresti CSM | Bákói CSM | 30-23 |
2022. 10. 01. 16:00 | Nagyváradi VSK | HC Buzău | 31-36 |
2022. 10. 01. 17:00 | CSU Suceava | Székelyudvarhelyi VSK | 40-30 |
2022. 10. 01. 18:00 | CSM Vaslui | Konstancai CSM | 27-30 |
2022. 10. 01. 18:00 | CSM Focșani | Temesvári Poli | 27-25 |
2022. 10. 15. 17:30 | Bukaresti Steaua | Bukaresti Dinamo | 28-35 |
2022. 09. 22. 18:00 | HC Buzău | Bukaresti Steaua | 23-22 |
2022. 09. 23. 18:00 | Tordai Potaissa | Nagyváradi VSK | 37-28 |
2022. 09. 24. 15:45 | Konstancai CSM | Bukaresti CSM | 30-29 |
2022. 09. 24. 17:00 | Temesvári Poli | Székelyudvarhelyi VSK | 35-29 |
2022. 09. 24. 17:30 | Bákói CSM | Nagybányai Minaur | 25-32 |
2022. 09. 24. 18:00 | CSM Vaslui | CSU Suceava | 26-25 |
2022. 09. 24. 18:00 | Bukaresti Dinamo | CSM Focșani | 41-34 |
2022. 09. 04. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | Bukaresti Dinamo | 28-43 |
2022. 09. 17. 00:00 | Bukaresti CSM | CSM Vaslui | 33-29 |
2022. 09. 17. 00:00 | Nagybányai Minaur | Konstancai CSM | 24-23 |
2022. 09. 17. 00:00 | Nagyváradi VSK | Bákói CSM | 26-29 |
2022. 09. 17. 00:00 | Bukaresti Steaua | Tordai Potaissa | 29-24 |
2022. 09. 17. 00:00 | CSM Focșani | HC Buzău | 29-28 |
2022. 09. 17. 00:00 | CSU Suceava | Temesvári Poli | 34-25 |
2022. 09. 09. 17:30 | Bukaresti Dinamo | Temesvári Poli | 39-29 |
2022. 09. 10. 18:00 | HC Buzău | Székelyudvarhelyi VSK | 29-22 |
2022. 09. 11. 12:00 | Bukaresti CSM | CSU Suceava | 38-33 |
2022. 09. 11. 17:00 | Konstancai CSM | Nagyváradi VSK | 33-25 |
2022. 09. 11. 18:00 | CSM Vaslui | Nagybányai Minaur | 22-32 |
2022. 09. 11. 17:30 | Tordai Potaissa | CSM Focșani | 23-25 |
2022. 09. 10. 17:30 | Bákói CSM | Bukaresti Steaua | 22-25 |
2022. 09. 02. 17:30 | CSU Suceava | Bukaresti Dinamo | 32-38 |
2022. 09. 03. 17:00 | Temesvári Poli | HC Buzău | 32-30 |
2022. 09. 03. 18:30 | CSM Focșani | Bákói CSM | 34-33 |
2022. 09. 04. 17:00 | Nagyváradi VSK | CSM Vaslui | 28-29 |
2022. 09. 07. 18:00 | Székelyudvarhelyi VSK | Tordai Potaissa | 27-35 |
2022. 09. 07. 18:30 | Bukaresti Steaua | Konstancai CSM | 22-23 |
2022. 09. 08. 18:00 | Nagybányai Minaur | Bukaresti CSM | 31-28 |
2022. 08. 22. 18:00 | Konstancai CSM | CSM Focșani | 22-18 |
2022. 08. 24. 18:00 | Tordai Potaissa | Temesvári Poli | 27-24 |
2022. 08. 26. 17:30 | HC Buzău | Bukaresti Dinamo | 22-34 |
2022. 08. 27. 16:00 | Bukaresti CSM | Nagyváradi VSK | 29-26 |
2022. 08. 27. 18:00 | Bákói CSM | Székelyudvarhelyi VSK | 33-25 |
2022. 08. 28. 15:45 | CSM Vaslui | Bukaresti Steaua | 31-32 |
2022. 08. 31. 18:00 | Nagybányai Minaur | CSU Suceava | 28-30 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bukaresti Dinamo | 26 | 26 | 0 | 0 | 971-742 | 78 |
2 | Nagybányai Minaur | 26 | 20 | 1 | 5 | 781-708 | 61 |
3 | Konstancai CSM | 26 | 19 | 3 | 4 | 811-696 | 60 |
4 | Bukaresti Steaua | 25 | 16 | 1 | 8 | 761-709 | 49 |
5 | CSM Focșani | 25 | 13 | 5 | 7 | 690-695 | 44 |
6 | Bukaresti CSM | 25 | 14 | 1 | 10 | 702-690 | 43 |
7 | Tordai Potaissa | 26 | 13 | 4 | 9 | 742-740 | 43 |
8 | Bákói CSM | 26 | 9 | 3 | 14 | 734-785 | 30 |
9 | CSU Suceava | 25 | 8 | 3 | 14 | 751-757 | 27 |
10 | HC Buzău | 25 | 8 | 3 | 14 | 727-744 | 27 |
11 | CSM Vaslui | 25 | 8 | 3 | 14 | 702-773 | 27 |
12 | Temesvári Poli | 26 | 7 | 2 | 17 | 745-800 | 23 |
13 | Székelyudvarhelyi VSK | 26 | 1 | 2 | 23 | 735-878 | 5 |
14 | Nagyváradi VSK | 26 | 1 | 1 | 24 | 726-861 | 4 |
2024. 03. 03. 16:00 | Simándi Sólymok | Dévai West | 6-2 |
2024. 03. 03. 17:00 | Dévai CSM | Luceafărul Buzău | 9-0 |
2024. 03. 05. 17:30 | Galaci United | Temesvári CFR | 4-3 |
2024. 03. 05. 18:00 | Futsal Klub Székelyudvarhely | Mausoleul Mărăşeşti | 7-2 |
2024. 03. 05. 18:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | Marosvásárhelyi VSK | 8-6 |
2024. 02. 17. 17:00 | Mausoleul Mărăşeşti | Dévai CSM | 3-5 |
2024. 02. 18. 15:00 | Luceafărul Buzău | Simándi Sólymok | 8-2 |
2024. 02. 19. 17:30 | Temesvári CFR | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | 7-1 |
2024. 02. 19. 18:00 | Marosvásárhelyi VSK | Futsal Klub Székelyudvarhely | 3-1 |
2024. 02. 17. 00:00 | Dévai West | Galaci United | 0-5 |
2024. 02. 11. 16:00 | Simándi Sólymok | Mausoleul Mărăşeşti | 10-8 |
2024. 02. 13. 17:00 | Futsal Klub Székelyudvarhely | Temesvári CFR | 1-2 |
2024. 02. 13. 18:00 | Galaci United | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | 5-3 |
2024. 02. 13. 18:30 | Dévai CSM | Marosvásárhelyi VSK | 5-0 |
2024. 02. 15. 19:00 | Dévai West | Luceafărul Buzău | 4-7 |
2024. 01. 24. 17:00 | Mausoleul Mărăşeşti | Dévai West | 8-4 |
2024. 01. 24. 18:00 | Luceafărul Buzău | Galaci United | 1-7 |
2024. 01. 24. 18:00 | Marosvásárhelyi VSK | Simándi Sólymok | 10-3 |
2024. 01. 25. 17:45 | Temesvári CFR | Dévai CSM | 2-2 |
2024. 01. 25. 19:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | Futsal Klub Székelyudvarhely | 3-5 |
2024. 01. 20. 12:00 | Simándi Sólymok | Temesvári CFR | 1-13 |
2024. 01. 20. 19:00 | Dévai CSM | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | 3-2 |
2024. 01. 21. 17:00 | Galaci United | Futsal Klub Székelyudvarhely | 5-2 |
2024. 01. 21. 17:00 | Luceafărul Buzău | Mausoleul Mărăşeşti | 6-5 |
2024. 01. 22. 17:00 | Dévai West | Marosvásárhelyi VSK | 1-5 |
2024. 01. 13. 18:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | Simándi Sólymok | 7-2 |
2024. 01. 14. 16:00 | Mausoleul Mărăşeşti | Galaci United | 2-4 |
2024. 01. 16. 17:00 | Temesvári CFR | Dévai West | 11-0 |
2024. 01. 16. 18:00 | Marosvásárhelyi VSK | Luceafărul Buzău | 10-7 |
2024. 01. 16. 18:00 | Futsal Klub Székelyudvarhely | Dévai CSM | 3-2 |
2023. 12. 03. 12:00 | Mausoleul Mărăşeşti | Marosvásárhelyi VSK | 5-2 |
2023. 12. 03. 13:00 | Simándi Sólymok | Futsal Klub Székelyudvarhely | 6-16 |
2023. 12. 03. 15:00 | Luceafărul Buzău | Temesvári CFR | 2-10 |
2023. 12. 04. 14:00 | Dévai West | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | 5-7 |
2023. 12. 05. 17:00 | Galaci United | Dévai CSM | 4-1 |
2023. 11. 25. 18:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | Luceafărul Buzău | 11-3 |
2023. 11. 26. 11:00 | Dévai CSM | Simándi Sólymok | 13-4 |
2023. 11. 26. 18:00 | Marosvásárhelyi VSK | Galaci United | 1-4 |
2023. 11. 27. 18:00 | Futsal Klub Székelyudvarhely | Dévai West | 10-1 |
2023. 11. 28. 17:30 | Temesvári CFR | Mausoleul Mărăşeşti | 6-2 |
2023. 11. 19. 11:00 | Dévai West | Dévai CSM | 1-5 |
2023. 11. 19. 12:00 | Mausoleul Mărăşeşti | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | 5-5 |
2023. 11. 20. 14:00 | Galaci United | Simándi Sólymok | 19-2 |
2023. 11. 20. 18:30 | Luceafărul Buzău | Futsal Klub Székelyudvarhely | 2-6 |
2023. 11. 21. 18:00 | Marosvásárhelyi VSK | Temesvári CFR | 1-5 |
2023. 11. 15. 13:00 | Luceafărul Buzău | Dévai CSM | 1-8 |
2023. 11. 16. 17:00 | Marosvásárhelyi VSK | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | 2-8 |
2023. 11. 16. 19:00 | Mausoleul Mărăşeşti | Futsal Klub Székelyudvarhely | 1-3 |
2023. 11. 16. 19:00 | Dévai West | Simándi Sólymok | 9-3 |
2023. 11. 17. 18:00 | Temesvári CFR | Galaci United | 1-3 |
2023. 11. 10. 19:00 | Futsal Klub Székelyudvarhely | Marosvásárhelyi VSK | 5-0 |
2023. 11. 12. 18:00 | Simándi Sólymok | Luceafărul Buzău | 3-12 |
2023. 11. 12. 18:30 | Dévai CSM | Mausoleul Mărăşeşti | 7-4 |
2023. 11. 13. 12:00 | Galaci United | Dévai West | 16-0 |
2023. 11. 14. 18:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | Temesvári CFR | 1-0 |
2023. 11. 05. 15:00 | Luceafărul Buzău | Dévai West | 10-5 |
2023. 11. 05. 18:00 | Marosvásárhelyi VSK | Dévai CSM | 0-3 |
2023. 11. 05. 18:00 | Mausoleul Mărăşeşti | Simándi Sólymok | 12-1 |
2023. 11. 06. 17:00 | Temesvári CFR | Futsal Klub Székelyudvarhely | 5-2 |
2023. 11. 06. 19:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | Galaci United | 0-5 |
2023. 10. 29. 12:00 | Simándi Sólymok | Marosvásárhelyi VSK | 5-4 |
2023. 10. 30. 17:00 | Dévai West | Mausoleul Mărăşeşti | 7-8 |
2023. 10. 30. 20:00 | Dévai CSM | Temesvári CFR | 2-3 |
2023. 10. 31. 16:00 | Galaci United | Luceafărul Buzău | 12-7 |
2023. 10. 31. 19:00 | Futsal Klub Székelyudvarhely | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | 8-1 |
2023. 10. 22. 13:00 | Temesvári CFR | Simándi Sólymok | 16-3 |
2023. 10. 22. 18:00 | Mausoleul Mărăşeşti | Luceafărul Buzău | 4-3 |
2023. 10. 23. 18:00 | Marosvásárhelyi VSK | Dévai West | 3-8 |
2023. 10. 24. 18:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | Dévai CSM | 0-2 |
2023. 11. 24. 19:00 | Futsal Klub Székelyudvarhely | Galaci United | 1-8 |
2023. 10. 15. 12:00 | Simándi Sólymok | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | 3-11 |
2023. 10. 15. 14:00 | Dévai West | Temesvári CFR | 2-8 |
2023. 10. 15. 18:00 | Galaci United | Mausoleul Mărăşeşti | 6-1 |
2023. 10. 15. 18:00 | Dévai CSM | Futsal Klub Székelyudvarhely | 3-3 |
2023. 10. 16. 16:30 | Luceafărul Buzău | Marosvásárhelyi VSK | 5-4 |
2023. 09. 23. 17:00 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | Dévai West | 14-2 |
2023. 09. 24. 11:00 | Futsal Klub Székelyudvarhely | Simándi Sólymok | 14-2 |
2023. 09. 25. 18:00 | Dévai CSM | Galaci United | 4-4 |
2023. 09. 25. 18:00 | Temesvári CFR | Luceafărul Buzău | 4-1 |
2023. 09. 25. 18:00 | Marosvásárhelyi VSK | Mausoleul Mărăşeşti | 1-5 |
2023. 09. 02. 12:00 | Galaci United | Marosvásárhelyi VSK | 7-2 |
2023. 09. 02. 13:00 | Luceafărul Buzău | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | 3-7 |
2023. 09. 03. 17:00 | Simándi Sólymok | Dévai CSM | 2-15 |
2023. 09. 03. 17:00 | Mausoleul Mărăşeşti | Temesvári CFR | 3-5 |
2023. 09. 04. 17:00 | Dévai West | Futsal Klub Székelyudvarhely | 5-4 |
2023. 08. 26. 11:00 | Simándi Sólymok | Galaci United | 0-15 |
2023. 08. 26. 18:00 | Futsal Klub Székelyudvarhely | Luceafărul Buzău | 13-4 |
2023. 08. 26. 18:00 | Temesvári CFR | Marosvásárhelyi VSK | 3-0 |
2023. 08. 27. 18:00 | Dévai CSM | Dévai West | 10-0 |
2023. 08. 28. 17:30 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | Mausoleul Mărăşeşti | 6-3 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galaci United | 18 | 17 | 1 | 0 | 133-31 | 52 |
2 | Temesvári CFR | 18 | 14 | 1 | 3 | 104-31 | 43 |
3 | Dévai CSM | 18 | 12 | 3 | 3 | 99-36 | 39 |
4 | Futsal Klub Székelyudvarhely | 18 | 11 | 1 | 6 | 104-55 | 34 |
5 | Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC | 18 | 10 | 1 | 7 | 95-69 | 31 |
6 | Mausoleul Mărăşeşti | 18 | 6 | 1 | 11 | 81-88 | 19 |
7 | Luceafărul Buzău | 18 | 6 | 0 | 12 | 82-124 | 18 |
8 | Marosvásárhelyi VSK | 18 | 4 | 0 | 14 | 54-88 | 12 |
9 | Dévai West | 18 | 3 | 0 | 15 | 56-140 | 9 |
10 | Simándi Sólymok | 18 | 3 | 0 | 15 | 58-204 | 9 |
2024. 03. 15. 15:00 | Besztercei Gloria | Marosvásárhelyi SE | 1-0 |
2024. 03. 15. 15:00 | Kolozsvári Viitorul | Gyulafehérvári CSU | 0-3 |
2024. 03. 16. 15:00 | Gyulafehérvári Unirea | Szászrégeni Avântul | 2-1 |
2024. 03. 16. 15:00 | Nyárádtői Unirea | Kudzsiri Metalurgistul | 2-0 |
2024. 03. 16. 15:00 | Alsógáldi Industria | Medgyesi SK | 1-3 |
2024. 03. 08. 15:00 | Szászrégeni Avântul | Gyulafehérvári CSU | 1-1 |
2024. 03. 08. 15:00 | Marosvásárhelyi SE | Kolozsvári Viitorul | 2-2 |
2024. 03. 08. 15:00 | Kudzsiri Metalurgistul | Alsógáldi Industria | 4-1 |
2024. 03. 09. 15:00 | Medgyesi SK | Besztercei Gloria | 1-1 |
2024. 03. 09. 15:00 | Gyulafehérvári Unirea | Nyárádtői Unirea | 2-1 |
2023. 12. 01. 14:00 | Besztercei Gloria | Kudzsiri Metalurgistul | 3-2 |
2023. 12. 01. 14:00 | Kolozsvári Viitorul | Medgyesi SK | 0-1 |
2023. 12. 02. 14:00 | Nyárádtői Unirea | Szászrégeni Avântul | 4-1 |
2023. 12. 02. 14:00 | Alsógáldi Industria | Gyulafehérvári Unirea | 3-7 |
2023. 12. 02. 14:00 | Gyulafehérvári CSU | Marosvásárhelyi SE | 3-4 |
2023. 11. 24. 14:00 | Szászrégeni Avântul | Marosvásárhelyi SE | 0-2 |
2023. 11. 24. 14:00 | Kudzsiri Metalurgistul | Kolozsvári Viitorul | 1-0 |
2023. 11. 25. 14:00 | Medgyesi SK | Gyulafehérvári CSU | 1-0 |
2023. 11. 25. 14:00 | Gyulafehérvári Unirea | Besztercei Gloria | 0-1 |
2023. 11. 25. 14:00 | Nyárádtői Unirea | Alsógáldi Industria | 5-0 |
2023. 11. 17. 14:00 | Besztercei Gloria | Nyárádtői Unirea | 1-0 |
2023. 11. 17. 14:00 | Kolozsvári Viitorul | Gyulafehérvári Unirea | 0-2 |
2023. 11. 17. 14:00 | Gyulafehérvári CSU | Kudzsiri Metalurgistul | 3-0 |
2023. 11. 17. 14:00 | Marosvásárhelyi SE | Medgyesi SK | 1-0 |
2023. 11. 18. 14:00 | Alsógáldi Industria | Szászrégeni Avântul | 1-3 |
2023. 11. 10. 14:00 | Alsógáldi Industria | Besztercei Gloria | 0-3 |
2023. 11. 11. 14:00 | Gyulafehérvári Unirea | Gyulafehérvári CSU | 1-1 |
2023. 11. 11. 14:00 | Nyárádtői Unirea | Kolozsvári Viitorul | 1-0 |
2023. 11. 10. 14:00 | Szászrégeni Avântul | Medgyesi SK | 1-1 |
2023. 11. 10. 14:00 | Kudzsiri Metalurgistul | Marosvásárhelyi SE | 0-3 |
2023. 11. 03. 14:00 | Marosvásárhelyi SE | Gyulafehérvári Unirea | 2-1 |
2023. 11. 03. 14:00 | Besztercei Gloria | Szászrégeni Avântul | 1-0 |
2023. 11. 03. 14:00 | Kolozsvári Viitorul | Alsógáldi Industria | 0-2 |
2023. 11. 04. 14:00 | Gyulafehérvári CSU | Nyárádtői Unirea | 1-1 |
2023. 11. 04. 14:00 | Medgyesi SK | Kudzsiri Metalurgistul | 2-0 |
2023. 10. 27. 15:00 | Szászrégeni Avântul | Kudzsiri Metalurgistul | 3-4 |
2023. 10. 27. 15:00 | Alsógáldi Industria | Gyulafehérvári CSU | 1-2 |
2023. 10. 27. 15:00 | Besztercei Gloria | Kolozsvári Viitorul | 4-0 |
2023. 10. 28. 15:00 | Gyulafehérvári Unirea | Medgyesi SK | 1-0 |
2023. 10. 28. 15:00 | Nyárádtői Unirea | Marosvásárhelyi SE | 0-1 |
2023. 10. 20. 15:00 | Kolozsvári Viitorul | Szászrégeni Avântul | 1-1 |
2023. 10. 20. 15:00 | Besztercei Gloria | Gyulafehérvári CSU | 2-1 |
2023. 10. 21. 15:00 | Alsógáldi Industria | Marosvásárhelyi SE | 2-2 |
2023. 10. 21. 15:00 | Nyárádtői Unirea | Medgyesi SK | 2-2 |
2023. 10. 21. 15:00 | Gyulafehérvári Unirea | Kudzsiri Metalurgistul | 2-1 |
2023. 10. 14. 15:00 | Marosvásárhelyi SE | Besztercei Gloria | 2-3 |
2023. 10. 14. 15:00 | Szászrégeni Avântul | Gyulafehérvári Unirea | 1-1 |
2023. 10. 14. 15:00 | Kudzsiri Metalurgistul | Nyárádtői Unirea | 2-1 |
2023. 10. 14. 15:00 | Medgyesi SK | Alsógáldi Industria | 1-0 |
2023. 10. 15. 15:00 | Gyulafehérvári CSU | Kolozsvári Viitorul | 4-0 |
2023. 10. 06. 15:00 | Kolozsvári Viitorul | Marosvásárhelyi SE | 1-4 |
2023. 10. 06. 15:00 | Besztercei Gloria | Medgyesi SK | 0-1 |
2023. 10. 06. 15:00 | Alsógáldi Industria | Kudzsiri Metalurgistul | 2-2 |
2023. 10. 06. 15:00 | Nyárádtői Unirea | Gyulafehérvári Unirea | 2-0 |
2023. 10. 07. 15:00 | Gyulafehérvári CSU | Szászrégeni Avântul | 1-0 |
2023. 09. 29. 17:00 | Marosvásárhelyi SE | Gyulafehérvári CSU | 0-1 |
2023. 09. 29. 17:00 | Szászrégeni Avântul | Nyárádtői Unirea | 2-0 |
2023. 09. 29. 17:00 | Medgyesi SK | Kolozsvári Viitorul | 3-0 |
2023. 09. 29. 17:00 | Kudzsiri Metalurgistul | Besztercei Gloria | 1-1 |
2023. 09. 30. 17:00 | Gyulafehérvári Unirea | Alsógáldi Industria | 1-1 |
2023. 09. 22. 17:00 | Marosvásárhelyi SE | Szászrégeni Avântul | 2-2 |
2023. 09. 22. 17:00 | Kolozsvári Viitorul | Kudzsiri Metalurgistul | 2-1 |
2023. 09. 22. 17:00 | Besztercei Gloria | Gyulafehérvári Unirea | 6-1 |
2023. 09. 23. 17:00 | Alsógáldi Industria | Nyárádtői Unirea | 1-3 |
2023. 09. 24. 17:00 | Gyulafehérvári CSU | Medgyesi SK | 0-1 |
2023. 09. 15. 17:00 | Kudzsiri Metalurgistul | Gyulafehérvári CSU | 0-5 |
2023. 09. 16. 17:00 | Nyárádtői Unirea | Besztercei Gloria | 1-1 |
2023. 09. 16. 17:00 | Gyulafehérvári Unirea | Kolozsvári Viitorul | 2-0 |
2023. 09. 16. 17:00 | Medgyesi SK | Marosvásárhelyi SE | 2-1 |
2023. 09. 19. 17:00 | Szászrégeni Avântul | Alsógáldi Industria | 2-2 |
2023. 09. 08. 17:00 | Marosvásárhelyi SE | Kudzsiri Metalurgistul | 1-3 |
2023. 09. 08. 17:00 | Gyulafehérvári CSU | Gyulafehérvári Unirea | 2-1 |
2023. 09. 08. 17:00 | Kolozsvári Viitorul | Nyárádtői Unirea | 0-3 |
2023. 09. 08. 17:00 | Besztercei Gloria | Alsógáldi Industria | 5-1 |
2023. 09. 09. 17:00 | Medgyesi SK | Szászrégeni Avântul | 1-0 |
2023. 09. 01. 17:00 | Szászrégeni Avântul | Besztercei Gloria | 0-2 |
2023. 09. 01. 17:00 | Nyárádtői Unirea | Gyulafehérvári CSU | 2-1 |
2023. 09. 01. 17:00 | Kudzsiri Metalurgistul | Medgyesi SK | 2-1 |
2023. 09. 02. 17:00 | Alsógáldi Industria | Kolozsvári Viitorul | 2-2 |
2023. 09. 02. 17:00 | Gyulafehérvári Unirea | Marosvásárhelyi SE | 3-2 |
2023. 08. 25. 18:00 | Kudzsiri Metalurgistul | Szászrégeni Avântul | 1-0 |
2023. 08. 25. 18:00 | Marosvásárhelyi SE | Nyárádtői Unirea | 1-2 |
2023. 08. 25. 18:00 | Kolozsvári Viitorul | Besztercei Gloria | 1-1 |
2023. 08. 26. 18:00 | Medgyesi SK | Gyulafehérvári Unirea | 0-0 |
2023. 08. 26. 18:00 | Gyulafehérvári CSU | Alsógáldi Industria | 0-0 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Besztercei Gloria | 17 | 12 | 4 | 1 | 36-12 | 40 |
2 | Medgyesi SK | 17 | 10 | 4 | 3 | 21-10 | 34 |
3 | Nyárádtői Unirea | 17 | 9 | 3 | 5 | 30-16 | 30 |
4 | Gyulafehérvári CSU | 17 | 8 | 4 | 5 | 29-15 | 28 |
5 | Gyulafehérvári Unirea | 17 | 8 | 4 | 5 | 27-24 | 28 |
6 | Marosvásárhelyi SE | 17 | 7 | 3 | 7 | 30-26 | 24 |
7 | Kudzsiri Metalurgistul | 17 | 7 | 2 | 8 | 24-32 | 23 |
8 | Szászrégeni Avântul | 17 | 2 | 6 | 9 | 18-27 | 12 |
9 | Alsógáldi Industria | 17 | 1 | 6 | 10 | 20-45 | 9 |
10 | Kolozsvári Viitorul | 17 | 1 | 4 | 12 | 9-37 | 7 |
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Győzelem h.u. | Vereség h.u. | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Csíkszeredai Sportklub | 27 | 22 | 0 | 0 | 5 | 175-52 | 66 |
2 | Brassói Corona | 26 | 21 | 1 | 0 | 4 | 161-48 | 65 |
3 | Gyergyói Hoki Klub | 28 | 19 | 0 | 1 | 8 | 160-80 | 58 |
4 | Galaci CSM | 28 | 15 | 0 | 1 | 12 | 145-106 | 46 |
5 | Bukaresti Steaua | 21 | 11 | 0 | 1 | 9 | 81-68 | 31 |
6 | Háromszéki Ágyúsok | 26 | 7 | 2 | 0 | 17 | 73-96 | 25 |
7 | Sapientia U23 | 27 | 4 | 1 | 1 | 21 | 108-173 | 15 |
8 | Sportul Studențesc | 23 | 0 | 0 | 0 | 23 | 54-334 | 0 |
Szükség van a hozzájárulásához!
Az alábbi listából kiválaszthatja, hogy mely süticsoportok elhelyezéséhez járul hozzá böngészőjében. Mindegyik kategóriához tartozik egy leírás, amelyben részletezzük, hogy mi és partnereink mire használják az Ön adatait. Nagyra értékeljük, ha elfogadja a sütiket, és garantáljuk, hogy adatai biztonságban lesznek.
A Príma Press Kft. által üzemeltetett sport.szekelyhon.ro aldomainen keresztül elérhető weboldalakon sütiket (angolul: cookie-kat) használ.
A sütik feladata: információkat gyűjtenek a látogatókról és eszközeikről; megjegyzik a látogatók egyéni beállításait, amelyek felhasználásra kerül(het)nek például online tranzakciók igénybevételekor, ezáltal nem kell újra begépelni az adatokat; megkönnyítik a weboldal használatát; célzott hirdetések jelennek meg a weboldalon; minőségi felhasználói élményt biztosítanak.
Mi a süti?
A sütik olyan kisméretű adatcsomagok, szöveges fájlok, amelyek a weboldalon történt látogatás alkalmával kerülnek elhelyezésre a böngészőjében. A sütik lehetővé teszik, hogy a felhasználót a következő látogatásakor felismerje, ezáltal a sütit kezelő szolgáltatónak lehetősége van összekapcsolni a felhasználó aktuális látogatását a korábbiakkal, de kizárólag a saját tartalma tekintetében.
A sütiket megkülönböztethetjük funkciójuk, tárolási időtartamuk alapján, de vannak olyan sütik, amelyeket a weboldal üzemeltetője helyez el közvetlenül, míg másokat harmadik felek helyeznek el.
Az Székely Sport által alkalmazott sütik leírása
A weboldalon alkalmazott sütik funkciójuk alapján lehetnek: alapműködést biztosító sütik; preferenciális sütik; statisztikai célú sütik; hirdetési célú sütik és közösségimédia-sütik.
A tárolási időtartamuk alapján megkülönböztetünk munkamenet sütiket, amelyek törlődnek, amint a látogató bezárja a böngészőt, és állandó sütiket, amelyeket a látogató gépe ill. a böngészője mindaddig ment, amíg azok mentési időtartama le nem jár vagy a látogató nem törli.
Alapműködést biztosító sütik
Ezek a sütik biztosítják a weboldal megfelelő működését, megkönnyítik annak használatát. Enélkül a weboldal használata nehézkesen, vagy egyáltalán nem biztosítható.
A sütik között vannak olyanok, amelyek törlődnek, amint a látogató bezárja a böngészőt (munkamenet sütik), míg másokat a látogató gépe ill. a böngészője mindaddig ment, amíg azok mentési időtartama le nem jár vagy a látogató azokat nem törli (állandó sütik).
Az alapműködést biztosító sütik között találhatók a cikkbe elhelyezett, harmadik fél által nyújtott tartalmak, mint például beágyazott YouTube-videók vagy Facebook-posztok stb. sütijei.
Alapműködést biztosító sütikhez tartoznak a statisztikai célú sütik is. A statisztikai célú sütik a felhasználói élmény javítása érdekében, a weboldal fejlesztéséhez, javításához kapcsolódnak. Lehetővé teszik, hogy a weboldal üzemeltetője azzal kapcsolatosan gyűjtsön adatokat, hogy a felhasználók miként használják az adott oldalt.
Alapműködést biztosító sütik listája:
Süti neve | Szolgáltató / Funkció | Süti lejárata | |
PHPSESSID | sport.szekelyhon.ro Feladata a munkamenetek állapotának lekérése, a munkamenetek között. |
munkamenet | saját |
cookieControll | sport.szekelyhon.ro Feladata a süti beállítások megjegyzése |
365 nap | saját |
cookieControlPrefs | sport.szekelyhon.ro Feladata a süti beállítások megjegyzése |
365 nap | saját |
_ga | google.com | 2 év | harmadik fél |
_gat | google.com | 1 nap | harmadik fél |
_gid | google.com | 1 nap | harmadik fél |
Preferenciális sütik:
A preferenciális sütik használatával olyan információkat tudunk megjegyezni, mint például a cikk alatti Jó hír/Rossz hír-funkció használata. Ha nem fogadja el ezeket a sütiket, akkor ezeket a funkciókat nem tudja használni.
Preferenciális sütik listája:
Süti neve | Szolgáltató / Funkció | Süti lejárat | |
newsvote_ | sport.szekelyhon.ro Cikkre való szavazás rögzítése |
sport.szekelyhon.ro Cikkre való szavazás rögzítése 30 nap |
saját |
Hirdetési célú sütik
A hirdetési sütik célja, hogy a weboldalon a látogatók számára releváns hirdetések jelenjenek meg. Ezek a sütik sem alkalmasak a látogató személyének beazonosítására, sütiket hirdetési partnereink állíthatják be. Ezek a cégek felhasználhatják a gyűjtött adatok alapján az Ön érdeklődési profiljának létrehozására és más webhelyek releváns hirdetéseinek megjelenítésére. Ha a beállításoknál anonimizálja ezeket a sütiket, akkor kevésbé releváns hirdetések fognak megjelenni.
Hirdetési célú sütik listája:
Süti neve | Szolgáltató | Süti lejárata | |
__gads | google.com | 2 év | harmadik fél |
_fbp | facebook.com | 3 hónap | harmadik fél |
ads/ga-audiences | google.com | munkamenet | harmadik fél |
DSID | google.com | 1 nap | harmadik fél |
fr | facebook.com | 100 nap | harmadik fél |
IDE | google.com | 1 év | harmadik fél |
pcs/activeview | google.com | munkamenet | harmadik fél |
test_cookie | google.com | 1 nap | harmadik fél |
tr | facebook.com | munkamenet | harmadik fél |
Közösségimédia-sütik
A közösségimédia-sütik célja, a weboldalon használt közösségimédia-szolgáltatások biztosítása a látogató számára. Például, amikor a látogató a weboldalról tartalmat oszt meg a Facebookon, Twitteren, vagy a Bejelentkezem Facebook-fiókkal funkciót használja. A közösségimédia-szolgáltatók a sütiken keresztül adatokat gyűjthetnek arról, hogy a látogató hogyan használja a közösségi média által biztosított szolgáltatásokat, milyen tartalmakat oszt meg, mit lájkol stb.
Közösségimédia-sütik listája:
Süti neve | Szolgáltató | Süti lejárata | |
act | facebook.com | munkamenet | harmadik fél |
c_user | facebook.com | 1 nap | harmadik fél |
datr | facebook.com | 1 nap | harmadik fél |
fr | facebook.com | 1 nap | harmadik fél |
locale | facebook.com | 1 nap | harmadik fél |
presence | facebook.com | munkamenet | harmadik fél |
sb | facebook.com | 1 nap | harmadik fél |
spin | facebook.com | 1 nap | harmadik fél |
wd | facebook.com | 1 nap | harmadik fél |
x-src | facebook.com | 1 nap | harmadik fél |
xs | facebook.com | 1 nap | harmadik fél |
urlgen | instagram.com | munkamenet | harmadik fél |
csrftoken | instagram.com | 1 év | harmadik fél |
ds_user_id | instagram.com | 1 hónap | harmadik fél |
ig_cb | instagram.com | 1 nap | harmadik fél |
ig_did | instagram.com | 10 év | harmadik fél |
mid | instagram.com | 10 év | harmadik fél |
rur | instagram.com | munkamenet | harmadik fél |
sessionid | instagram.com | 1 év | harmadik fél |
shbid | instagram.com | 7 nap | harmadik fél |
shbts | instagram.com | 7 nap | harmadik fél |
VISITOR_INFO1_LIVE | youtube.com | 1 nap | harmadik fél |
SSID | youtube.com | 1 nap | harmadik fél |
SID | youtube.com | 1 nap | harmadik fél |
SIDCC | youtube.com | 1 nap | harmadik fél |
SAPISID | youtube.com | 1 nap | harmadik fél |
PREF | youtube.com | 1 nap | harmadik fél |
LOGIN_INFO | youtube.com | 1 nap | harmadik fél |
HSID | youtube.com | 1 nap | harmadik fél |
GPS | youtube.com | 1 nap | harmadik fél |
YSC | youtube.com | munkamenet | harmadik fél |
CONSENT | youtube.com | 1 nap | harmadik fél |
APISID | youtube.com | 1 nap | harmadik fél |
__Secure-xxx | youtube.com | 1 nap | harmadik fél |
A Príma Press Kft-vel szerződött partnerek által alkalmazott sütik leírása
A weboldalon más szolgáltatások üzemeltetői is helyezhetnek el sütiket. A partnerek által alkalmazott sütikről a felhasználók a szolgáltatók saját honlapján tájékozódhatnak:
Google Analytics: https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/gtagjs/cookie-usage
Google Adwords: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy
Google Adsense: https://policies.google.com/privacy?hl=hu
Facebook: https://www.facebook.com/policy/cookies/
A Príma Press Kft-vel szerződéses kapcsolatban nem álló, harmadik felek által elhelyezett sütik
A fent leírtakkal ellentétben a Príma Press Kft. szerződéses kapcsolatban nem álló más szolgáltatások üzemeltetői is helyezhetnek el sütiket a weboldalon, a cégünktől függetlenül, saját működésük érdekében. Az ilyen, harmadik felek által használt sütik elhelyezése ill. az azt elhelyezők által esetlegesen folytatott adatkezelések tekintetében a Príma Press Kft. semmilyen felelősségen nem vállal, e téren felelősségüket kizárja.
Hogyan módosíthatók a sütibeállítások?
A korábban eszközölt sütibeállításokat desktopon a láblécében található Sütibeállítások menüre kattintva bármikor megváltoztathatja. Mobilon pedig a menü gombra, majd a Sütibeállítások menüre bökve éri el.
Ezek a sütik biztosítják a weboldal megfelelő működését, megkönnyítik annak használatát. Enélkül a weboldal használata nehézkesen, vagy egyáltalán nem biztosítható.
A sütik között vannak olyanok, amelyek törlődnek, amint a látogató bezárja a böngészőt (munkamenet sütik), míg másokat a látogató gépe ill. a böngészője mindaddig ment, amíg azok mentési időtartama le nem jár vagy a látogató azokat nem törli (állandó sütik).
Az alapműködést biztosító sütik között találhatók a cikkbe elhelyezett, harmadik fél által nyújtott tartalmak, mint például beágyazott YouTube-videók vagy Facebook-posztok stb. sütijei.
Alapműködést biztosító sütikhez tartoznak a statisztikai célú sütik is. A statisztikai célú sütik a felhasználói élmény javítása érdekében, a weboldal fejlesztéséhez, javításához kapcsolódnak. Lehetővé teszik, hogy a weboldal üzemeltetője azzal kapcsolatosan gyűjtsön adatokat, hogy a felhasználók miként használják az adott oldalt.
Alapműködést biztosító sütik listája: PHPSESSID; cookieControll; cookieControlPrefs; _ga; _gat; _gid.
A preferenciális sütik használatával olyan információkat tudunk megjegyezni, mint például a cikk alatti Jó hír / Rossz hír funkció használata. Ha nem fogadja el ezeket a sütiket, akkor ezeket a funkciókat nem tudja használni. A látogatónak lehetősége van a következő beállítások közül választani:
ELFOGADOM – ez esetben minden funkciót tud használni
NEM FOGADOM EL – ebben az esetben bizonyos funkciók nem lesznek aktívak
Preferenciális sütik listája: newsvote_
A hirdetési sütik célja, hogy a weboldalon a látogatók számára releváns hirdetések jelenjenek meg. Ezek a sütik sem alkalmasak a látogató személyének beazonosítására, sütiket hirdetési partnereink állíthatják be. Ezek a cégek felhasználhatják a gyűjtött adatok alapján az Ön érdeklődési profiljának létrehozására és más webhelyek releváns hirdetéseinek megjelenítésére. Ha anonimizálja ezeket a sütiket, akkor kevésbé releváns hirdetései lesznek. A látogatónak lehetősége van a következő beállítások közül választani:
NORMÁL – az Ön profilja szerint, személyre szabott hirdetések jelennek meg
ANONIM – a hirdetés az Ön profiljától függetlenül jelenik meg
Hirdetési célú sütik listája: __gads; _fbp; ads/ga-audiences; DSID; fr; IDE; pcs/activeview; test_cookie; tr
A közösségimédia-sütik célja, a weboldalon használt közösségimédia-szolgáltatások biztosítása a látogató számára. Például, amikor a látogató a weboldalról tartalmat oszt meg a Facebookon, Twitteren, vagy a Bejelentkezem Facebook-fiókkal funkciót használja. A közösségimédia-szolgáltatók a sütiken keresztül adatokat gyűjthetnek arról, hogy a látogató hogyan használja a közösségi média által biztosított szolgáltatásokat, milyen tartalmakat oszt meg, mit lájkol stb.
A látogatónak lehetősége van a következő beállítások közül választani:
ELFOGADOM – ez esetben minden funkciót tud használni
NEM FOGADOM EL – ebben az esetben a közösségi média funkciói nem lesznek aktívak
Közösségimédia-sütik listája: act; c_user; datr; fr; locale; presence; sb; spin; wd; x-src; xs; urlgen; csrftoken; ds_user_id; ig_cb; ig_did; mid; rur; sessionid; shbid; shbts; VISITOR_INFO1_LIVE; SSID; SID; SIDCC; SAPISID; PREF; LOGIN_INFO; HSID; GPS; YSC; CONSENT; APISID; __Secure-xxx.
A portál ezen funkcióinak használatához el kell fogadnia a sütiket.