Székelyhon    Krónika Online    Főtér    Nőileg    Liget    Erdélyi Napló  |  Jóállás    Apróhirdetés    Székelyhon napilap előfizetés    Krónika napilap előfizetés    Nőileg előfizetés    Príma rádió    Mix Rádió    Friss FM    Gaga rádió
Szűrés
Szűrés

Kézilabda Kézilabda másodosztály, 2021–2022, rájátszás

2022. 05. 05. 17:30Székelyudvarhelyi VSKCSU Pitești38-29
2022. 05. 06. 13:30Galaci CSUSegesvári VSK25-32
2022. 05. 06. 17:00CS MedgidiaNagyváradi VSK27-32
2022. 05. 06. 18:00Fogarasi VSKResicabányai CSM34-29
2022. 04. 30. 14:00Nagyváradi VSKFogarasi VSK32-26
2022. 04. 30. 17:00Resicabányai CSMGalaci CSU10-0
2022. 04. 30. 18:00Segesvári VSKSzékelyudvarhelyi VSK25-24
2022. 05. 02. 14:00CSU PiteștiCS Medgidia23-27
2022. 04. 16. 11:00Fogarasi VSKCSU Pitești34-37
2022. 04. 16. 11:00Galaci CSUNagyváradi VSK39-37
2022. 04. 16. 11:00Segesvári VSKResicabányai CSM35-40
2022. 04. 19. 17:00Székelyudvarhelyi VSKCS Medgidia28-21
2022. 04. 08. 17:00Resicabányai CSMSzékelyudvarhelyi VSK34-29
2022. 04. 09. 11:00CS MedgidiaFogarasi VSK28-25
2022. 04. 09. 15:00CSU PiteștiGalaci CSU35-28
2022. 04. 10. 14:30Nagyváradi VSKSegesvári VSK34-29
2022. 04. 01. 15:00Resicabányai CSMNagyváradi VSK38-23
2022. 04. 01. 18:00Székelyudvarhelyi VSKFogarasi VSK32-25
2022. 04. 02. 12:00Galaci CSUCS Medgidia28-33
2022. 04. 02. 18:00Segesvári VSKCSU Pitești32-31
2022. 03. 26. 18:00CS MedgidiaSegesvári VSK28-24
2022. 03. 25. 17:00Fogarasi VSKGalaci CSU34-29
2022. 03. 27. 12:00Nagyváradi VSKSzékelyudvarhelyi VSK30-36
2022. 03. 27. 13:00CSU PiteștiResicabányai CSM29-31
2022. 03. 22. 18:00Székelyudvarhelyi VSKGalaci CSU48-38
2022. 03. 22. 18:00Resicabányai CSMCS Medgidia29-25
2022. 03. 23. 18:00Segesvári VSKFogarasi VSK36-29
2022. 03. 23. 18:00Nagyváradi VSKCSU Pitești31-20
2022. 03. 19. 14:00CSU PiteștiSzékelyudvarhelyi VSK23-36
2022. 03. 19. 17:00Resicabányai CSMFogarasi VSK38-31
2022. 03. 19. 18:00Segesvári VSKGalaci CSU31-24
2022. 03. 20. 16:00Nagyváradi VSKCS Medgidia29-30
2022. 03. 15. 17:00CS MedgidiaCSU Pitești25-27
2022. 03. 16. 12:00Galaci CSUResicabányai CSM30-39
2022. 03. 16. 18:00Fogarasi VSKNagyváradi VSK30-30
2022. 03. 16. 18:30Székelyudvarhelyi VSKSegesvári VSK33-30
2022. 03. 12. 11:00CS MedgidiaSzékelyudvarhelyi VSK27-39
2022. 03. 12. 11:00CSU PiteștiFogarasi VSK33-26
2022. 03. 12. 12:00Nagyváradi VSKGalaci CSU40-31
2022. 03. 12. 12:00Resicabányai CSMSegesvári VSK29-31
2022. 03. 05. 17:00Székelyudvarhelyi VSKResicabányai CSM32-23
2022. 02. 26. 11:30Galaci CSUCSU Pitești31-28
2022. 02. 26. 11:30Fogarasi VSKCS Medgidia29-28
2022. 02. 26. 11:30Segesvári VSKNagyváradi VSK23-25
2022. 02. 17. 18:00Fogarasi VSKSzékelyudvarhelyi VSK28-23
2022. 02. 19. 14:00Nagyváradi VSKResicabányai CSM29-31
2022. 02. 19. 15:00CSU PiteștiSegesvári VSK30-27
2022. 02. 19. 16:00CS MedgidiaGalaci CSU36-32
2022. 02. 12. 12:00Resicabányai CSMCSU Pitești32-27
2022. 02. 12. 12:00Galaci CSUFogarasi VSK25-31
2022. 02. 12. 18:00Székelyudvarhelyi VSKNagyváradi VSK28-31
2022. 02. 12. 18:00Segesvári VSKCS Medgidia31-29
2022. 02. 05. 11:00Fogarasi VSKSegesvári VSK24-23
2022. 02. 05. 11:00Galaci CSUSzékelyudvarhelyi VSK27-36
2022. 02. 05. 11:00CS MedgidiaResicabányai CSM30-31
2022. 02. 05. 11:00CSU PiteștiNagyváradi VSK27-27
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Resicabányai CSM
14
11
0
3
434-385
33
2
Székelyudvarhelyi VSK
14
10
0
4
462-391
30
3
Nagyváradi VSK
14
7
2
5
430-415
23
4
Segesvári VSK
14
7
0
7
409-405
21
5
Fogarasi VSK
14
6
1
7
406-423
19
6
CS Medgidia
14
6
0
8
394-407
18
7
CSU Pitești
14
5
1
8
399-425
16
8
Galaci CSU
14
2
0
12
387-470
6

Labdarúgás Labdarúgó 3. Liga, 5-ös csoport, alsóházi rájátszás

Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
CS Blejoi
8
3
1
4
16-11
35
2
Kézdivásárhelyi SE
9
4
1
4
10-10
35
3
CSO Plopeni
8
4
2
2
9-7
31
4
Nagyszebeni Hermannstadt II.
9
2
2
5
8-15
30
5
Brassói SR Municipal
8
5
1
2
10-8
29
6
Brassói Kids Tâmpa
8
3
1
4
11-13
23

Labdarúgás Labdarúgó 2. Liga, 2021–2022, felsőházi rájátszás

2022. 05. 15. 16:00Unirea SloboziaPetrolul Ploiești0-0
2022. 05. 15. 16:00Concordia ChiajnaKolozsvári U1-0
2022. 05. 15. 16:00FC HermannstadtBukaresti Steaua0-0
2022. 05. 08. 12:00Bukaresti SteauaUnirea Slobozia2-0
2022. 05. 09. 17:30Petrolul PloieștiConcordia Chiajna2-0
2022. 05. 10. 19:30Kolozsvári UFC Hermannstadt1-2
2022. 05. 04. 16:30Unirea SloboziaConcordia Chiajna1-1
2022. 05. 04. 19:00Bukaresti SteauaKolozsvári U0-2
2022. 05. 05. 20:00FC HermannstadtPetrolul Ploiești1-1
2022. 04. 28. 20:00Concordia ChiajnaFC Hermannstadt1-3
2022. 04. 30. 15:00Kolozsvári UUnirea Slobozia1-2
2022. 05. 01. 14:30Petrolul PloieștiBukaresti Steaua0-0
2022. 04. 21. 17:30Unirea SloboziaFC Hermannstadt0-0
2022. 04. 23. 16:00Bukaresti SteauaConcordia Chiajna3-0
2022. 04. 26. 19:00Kolozsvári UPetrolul Ploiești3-1
2022. 04. 17. 12:30Petrolul PloieștiUnirea Slobozia3-1
2022. 04. 17. 17:30Bukaresti SteauaFC Hermannstadt1-4
2022. 04. 18. 17:30Kolozsvári UConcordia Chiajna3-1
2022. 04. 09. 14:30Concordia ChiajnaPetrolul Ploiești0-1
2022. 04. 10. 15:00Unirea SloboziaBukaresti Steaua0-0
2022. 04. 12. 19:00FC HermannstadtKolozsvári U0-0
2022. 04. 06. 16:30Concordia ChiajnaUnirea Slobozia1-0
2022. 04. 06. 19:00Petrolul PloieștiFC Hermannstadt0-0
2022. 04. 07. 19:30Kolozsvári UBukaresti Steaua1-0
2022. 03. 31. 19:30FC HermannstadtConcordia Chiajna2-1
2022. 04. 02. 14:30Bukaresti SteauaPetrolul Ploiești2-1
2022. 04. 03. 13:30Unirea SloboziaKolozsvári U2-2
2022. 03. 19. 17:30Petrolul PloieștiKolozsvári U0-0
2022. 03. 20. 11:30FC HermannstadtUnirea Slobozia2-0
2022. 03. 21. 18:00Concordia ChiajnaBukaresti Steaua2-2
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Petrolul Ploiești
10
3
5
2
9-7
63
2
FC Hermannstadt
10
5
5
0
14-5
61
3
Kolozsvári U
10
4
3
3
13-9
57
4
Bukaresti Steaua
10
3
4
3
10-10
50
5
Concordia Chiajna
10
2
2
6
8-17
44
6
Unirea Slobozia
10
1
5
4
6-12
41

Labdarúgás Labdarúgó 1. Liga, 2021–2022-es szezon, alsóházi rájátszás

2022. 05. 13. 17:30Chindia TârgovișteMedgyesi Gaz Metan3-0
2022. 05. 13. 20:30Bukaresti DinamoAradi UTA1-1
2022. 05. 16. 20:30FC U Craiova 1948Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK0-5
2022. 05. 16. 20:30CS MioveniBukaresti Rapid3-2
2022. 05. 16. 20:30Academica ClinceniFC Botoșani0-4
2022. 05. 06. 17:30Medgyesi Gaz MetanAcademica Clinceni4-3
2022. 05. 06. 20:30FC BotoșaniBukaresti Dinamo2-3
2022. 05. 07. 15:00Aradi UTACS Mioveni1-0
2022. 05. 08. 14:30Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSKChindia Târgoviște2-1
2022. 05. 09. 20:30Bukaresti RapidFC U Craiova 19482-3
2022. 04. 29. 17:30Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSKMedgyesi Gaz Metan3-1
2022. 04. 29. 20:30Chindia TârgovișteBukaresti Rapid0-0
2022. 04. 30. 12:30Bukaresti DinamoAcademica Clinceni5-1
2022. 05. 01. 19:00FC U Craiova 1948Aradi UTA1-0
2022. 05. 02. 17:30CS MioveniFC Botoșani0-2
1970. 01. 01. 02:33Academica ClinceniCS Mioveni0-2
1970. 01. 01. 02:33Medgyesi Gaz MetanBukaresti Dinamo0-1
1970. 01. 01. 02:33Aradi UTAChindia Târgoviște1-0
1970. 01. 01. 02:33Bukaresti RapidSepsiszentgyörgyi Sepsi OSK1-0
1970. 01. 01. 02:33FC BotoșaniFC U Craiova 19482-1
2022. 04. 15. 17:30Chindia TârgovișteFC Botoșani1-2
2022. 04. 15. 20:30CS MioveniBukaresti Dinamo2-0
2022. 04. 16. 15:00Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSKAradi UTA1-0
2022. 04. 17. 15:00FC U Craiova 1948Academica Clinceni4-0
2022. 04. 18. 20:30Bukaresti RapidMedgyesi Gaz Metan8-0
2022. 04. 08. 17:30Academica ClinceniChindia Târgoviște0-3
2022. 04. 08. 20:30Bukaresti DinamoFC U Craiova 19481-2
2022. 04. 09. 20:30Aradi UTABukaresti Rapid0-2
2022. 04. 10. 17:30FC BotoșaniSepsiszentgyörgyi Sepsi OSK0-1
2022. 04. 11. 18:00Medgyesi Gaz MetanCS Mioveni1-2
2022. 04. 01. 17:30FC U Craiova 1948CS Mioveni1-1
2022. 04. 01. 20:30Chindia TârgovișteBukaresti Dinamo0-2
2022. 04. 02. 12:00Aradi UTAMedgyesi Gaz Metan4-0
2022. 04. 02. 20:30Bukaresti RapidFC Botoșani3-0
2022. 04. 04. 18:00Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSKAcademica Clinceni6-0
2022. 03. 18. 17:30FC BotoșaniAradi UTA1-0
2022. 03. 19. 12:30Medgyesi Gaz MetanFC U Craiova 19480-2
2022. 03. 19. 15:00Academica ClinceniBukaresti Rapid0-1
2022. 03. 20. 16:00Bukaresti DinamoSepsiszentgyörgyi Sepsi OSK0-0
2022. 03. 21. 20:30CS MioveniChindia Târgoviște1-0
2022. 03. 11. 17:30Aradi UTAAcademica Clinceni3-0
2022. 03. 12. 17:30Chindia TârgovișteFC U Craiova 19480-0
2022. 03. 13. 17:30Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSKCS Mioveni3-1
2022. 03. 13. 20:30Bukaresti RapidBukaresti Dinamo3-1
2022. 03. 14. 18:00FC BotoșaniMedgyesi Gaz Metan5-0
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK
9
7
1
1
21-4
42
2
FC Botoșani
9
6
0
3
18-9
41
3
Bukaresti Rapid
9
6
1
2
22-7
39
4
FC U Craiova 1948
9
5
2
2
14-11
34
5
Aradi UTA
9
4
1
4
10-6
33
6
CS Mioveni
9
5
1
3
12-10
31
7
Chindia Târgoviște
9
2
2
5
8-8
26
8
Bukaresti Dinamo
9
4
2
3
14-11
23
9
Academica Clinceni
9
0
0
9
4-32
-5
10
Medgyesi Gaz Metan
9
1
0
8
6-31
-34

Labdarúgás Labdarúgó 3. Liga, 2021–2022-es szezon, 9-es csoport

Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Vajdahunyadi SK
18
17
1
0
61-15
52
2
Kudzsiri Metalurgistul
18
11
4
3
41-24
37
3
Nyárádtői Unirea
18
10
2
6
38-23
32
4
Kolozsvári Viitorul
18
9
3
6
24-26
30
5
Besztercei Gloria
18
7
3
8
29-36
24
6
Marosújvári SK
18
5
5
8
24-35
20
7
Kolozsvári Sănătatea
18
5
3
10
27-45
18
8
Tordai Arieșul
18
4
3
11
23-30
15
9
Szászrégeni Avântul
18
3
6
9
17-28
15
10
Gyulafehérvári Unirea
18
3
2
13
11-33
11

Labdarúgás Udvarhely körzeti bajnokság, 2022-es szezon, B csoport

2022. 05. 22. 12:00Parajdi SKFelsőboldogfalva4-2
2022. 05. 22. 12:00Korondi IfjúságSiménfalva3-0
2022. 05. 22. 12:00KobátfalvaEtéd3-1
2022. 05. 15. 11:00Korondi IfjúságEtéd1-1
2022. 05. 15. 11:00Parajdi SKKobátfalva6-1
2022. 05. 15. 11:00FelsőboldogfalvaSiménfalva5-0
2022. 05. 08. 11:00EtédFelsőboldogfalva2-1
2022. 05. 08. 11:00KobátfalvaKorondi Ifjúság0-2
2022. 05. 08. 11:00SiménfalvaParajdi SK2-4
2022. 04. 24. 11:00Parajdi SKKorondi Ifjúság3-3
2022. 04. 24. 11:00FelsőboldogfalvaKobátfalva2-2
2022. 04. 24. 11:00SiménfalvaEtéd0-1
2022. 04. 10. 11:00KobátfalvaSiménfalva5-1
2022. 04. 10. 11:00Parajdi SKEtéd5-2
2022. 04. 10. 11:00Korondi IfjúságFelsőboldogfalva1-2
2022. 04. 03. 11:00SiménfalvaKorondi Ifjúság0-2
2022. 04. 03. 11:00EtédKobátfalva2-1
2022. 04. 03. 11:00FelsőboldogfalvaParajdi SK1-1
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Parajdi SK
6
4
2
0
23-11
14
2
Korondi Ifjúság
6
3
2
1
12-6
11
3
Etéd
6
3
1
2
9-11
10
4
Felsőboldogfalva
6
2
2
2
13-10
8
5
Kobátfalva
6
2
1
3
12-14
7
6
Siménfalva
6
0
0
6
3-20
0

Labdarúgás Labdarúgó 2. Liga, 2021–2022-es szezon, alapszakasz

2022. 03. 10. 19:30Konstancai UnireaPetrolul Ploiești2-3
2022. 03. 12. 14:00Temesvári SSU PoliFC Hermannstadt1-2
2022. 03. 12. 14:00FC BuzăuConcordia Chiajna0-1
2022. 03. 12. 14:00Jászvásári PoliAstra Giurgiu3-1
2022. 03. 12. 14:00Bukaresti MetaloglobusBukaresti Steaua1-3
2022. 03. 12. 14:00Viitorul Pandurii Târgu JiuSellenberki SK1-0
2022. 03. 12. 14:00Dacia Unirea BrăilaDési Unirea0-1
2022. 03. 12. 14:00Unirea SloboziaTemesvári Ripensia1-0
2022. 03. 12. 14:00FK CsíkszeredaBrassói FC1-1
2022. 03. 13. 11:30Kolozsvári UDunărea Călărași3-0
2022. 03. 04. 17:30Bukaresti SteauaJászvásári Poli3-1
2022. 03. 05. 11:00Dunărea CălărașiUnirea Slobozia0-8
2022. 03. 05. 11:00Temesvári RipensiaDacia Unirea Brăila1-0
2022. 03. 05. 11:00Dési UnireaViitorul Pandurii Târgu Jiu1-0
2022. 03. 05. 11:00Brassói FCBukaresti Metaloglobus0-2
2022. 03. 05. 11:00Astra GiurgiuKonstancai Unirea2-3
2022. 03. 05. 12:30Sellenberki SKFK Csíkszereda0-3
2022. 03. 05. 17:30Petrolul PloieștiFC Buzău0-0
2022. 03. 06. 12:30Concordia ChiajnaTemesvári SSU Poli0-0
2022. 03. 08. 19:00FC HermannstadtKolozsvári U0-2
2022. 02. 24. 20:00Temesvári SSU PoliPetrolul Ploiești0-3
2022. 02. 26. 11:00FC BuzăuAstra Giurgiu4-1
2022. 02. 26. 11:00Jászvásári PoliBrassói FC1-1
2022. 02. 26. 11:00Bukaresti MetaloglobusSellenberki SK1-0
2022. 02. 24. 20:00FK CsíkszeredaDési Unirea2-0
2022. 02. 26. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuTemesvári Ripensia0-0
2022. 02. 26. 11:00Dacia Unirea BrăilaUnirea Slobozia0-3
2022. 02. 26. 12:30Konstancai UnireaBukaresti Steaua0-5
2022. 02. 27. 18:30FC HermannstadtDunărea Călărași6-0
2022. 02. 28. 20:00Kolozsvári UConcordia Chiajna4-0
2021. 12. 04. 12:30Dési UnireaBukaresti Metaloglobus1-0
2021. 12. 03. 17:00Concordia ChiajnaFC Hermannstadt0-0
2021. 12. 04. 11:00Dunărea CălărașiDacia Unirea Brăila3-1
2021. 12. 04. 11:00Unirea SloboziaViitorul Pandurii Târgu Jiu2-0
2021. 12. 04. 11:00Sellenberki SKJászvásári Poli0-0
2021. 12. 04. 12:00Brassói FCKonstancai Unirea4-2
2021. 12. 04. 12:00Astra GiurgiuTemesvári SSU Poli0-2
2021. 12. 04. 12:30Bukaresti SteauaFC Buzău1-0
2021. 12. 06. 15:30Temesvári RipensiaFK Csíkszereda1-2
2021. 12. 07. 17:00Petrolul PloieștiKolozsvári U1-0
2021. 11. 25. 17:00FC BuzăuBrassói FC1-0
2021. 11. 25. 19:30Concordia ChiajnaDunărea Călărași0-0
2021. 11. 26. 17:30FC HermannstadtPetrolul Ploiești1-0
2021. 11. 27. 11:00Konstancai UnireaSellenberki SK1-1
2021. 11. 27. 11:00Jászvásári PoliDési Unirea0-0
2021. 11. 27. 11:00Bukaresti MetaloglobusTemesvári Ripensia0-1
2021. 11. 27. 11:00FK CsíkszeredaUnirea Slobozia0-0
2021. 11. 27. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuDacia Unirea Brăila1-0
2021. 11. 28. 12:00Temesvári SSU PoliBukaresti Steaua2-1
2021. 11. 30. 17:30Kolozsvári UAstra Giurgiu1-2
2021. 11. 18. 20:30Petrolul PloieștiConcordia Chiajna1-0
2021. 11. 20. 11:00Dunărea CălărașiViitorul Pandurii Târgu Jiu0-2
2021. 11. 20. 11:00Dacia Unirea BrăilaFK Csíkszereda1-5
2021. 11. 20. 11:00Unirea SloboziaBukaresti Metaloglobus1-1
2021. 11. 20. 11:00Temesvári RipensiaJászvásári Poli0-0
2021. 11. 20. 11:00Dési UnireaKonstancai Unirea2-1
2021. 11. 20. 12:30Brassói FCTemesvári SSU Poli0-1
2021. 11. 21. 11:30Sellenberki SKFC Buzău2-1
2021. 11. 21. 14:00Astra GiurgiuFC Hermannstadt0-5
2021. 11. 23. 17:00Bukaresti SteauaKolozsvári U0-1
2021. 11. 06. 11:00FK CsíkszeredaViitorul Pandurii Târgu Jiu3-1
2021. 11. 06. 11:00FC BuzăuDési Unirea1-0
2021. 11. 06. 11:00Jászvásári PoliUnirea Slobozia3-1
2021. 11. 06. 11:00Bukaresti MetaloglobusDacia Unirea Brăila2-1
2021. 11. 06. 11:00Konstancai UnireaTemesvári Ripensia0-2
2021. 11. 06. 12:30Petrolul PloieștiDunărea Călărași4-1
2021. 11. 06. 14:00Temesvári SSU PoliSellenberki SK1-1
2021. 11. 06. 15:00FC HermannstadtBukaresti Steaua0-1
2021. 11. 08. 17:30Kolozsvári UBrassói FC1-0
2021. 11. 09. 20:30Concordia ChiajnaAstra Giurgiu2-1
2021. 10. 29. 17:30Bukaresti SteauaConcordia Chiajna0-0
2021. 10. 30. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuBukaresti Metaloglobus0-0
2021. 10. 30. 11:00Dacia Unirea BrăilaJászvásári Poli0-2
2021. 10. 30. 11:00Unirea SloboziaKonstancai Unirea2-0
2021. 10. 30. 13:00Brassói FCFC Hermannstadt1-2
2021. 10. 31. 11:00Dunărea CălărașiFK Csíkszereda0-2
2021. 10. 31. 11:00Temesvári RipensiaFC Buzău0-0
2021. 10. 31. 12:30Astra GiurgiuPetrolul Ploiești1-2
2021. 10. 31. 13:00Dési UnireaTemesvári SSU Poli2-0
2021. 11. 01. 15:30Sellenberki SKKolozsvári U4-2
2021. 10. 21. 19:30Petrolul PloieștiBukaresti Steaua2-0
2021. 10. 22. 15:30FC BuzăuUnirea Slobozia1-1
2021. 10. 23. 11:00Astra GiurgiuDunărea Călărași3-0
2021. 10. 23. 11:00Konstancai UnireaDacia Unirea Brăila2-0
2021. 10. 23. 11:00Jászvásári PoliViitorul Pandurii Târgu Jiu1-3
2021. 10. 23. 11:00Bukaresti MetaloglobusFK Csíkszereda1-1
2021. 10. 23. 12:30FC HermannstadtSellenberki SK3-2
2021. 10. 23. 15:00Temesvári SSU PoliTemesvári Ripensia1-3
2021. 10. 24. 12:30Kolozsvári UDési Unirea3-1
2021. 10. 25. 15:30Concordia ChiajnaBrassói FC2-1
2021. 10. 18. 15:30Dési UnireaFC Hermannstadt1-1
2021. 10. 14. 17:30FK CsíkszeredaJászvásári Poli3-1
2021. 10. 15. 17:30Temesvári RipensiaKolozsvári U0-3
2021. 10. 16. 11:00Dunărea CălărașiBukaresti Metaloglobus0-1
2021. 10. 16. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuKonstancai Unirea2-1
2021. 10. 16. 11:00Dacia Unirea BrăilaFC Buzău0-7
2021. 10. 16. 11:00Unirea SloboziaTemesvári SSU Poli1-0
2021. 10. 16. 11:00Sellenberki SKConcordia Chiajna1-0
2021. 10. 16. 15:00Bukaresti SteauaAstra Giurgiu1-1
2021. 10. 17. 12:30Brassói FCPetrolul Ploiești0-4
2021. 09. 30. 17:00Concordia ChiajnaDési Unirea1-0
2021. 10. 01. 16:00FC HermannstadtTemesvári Ripensia2-2
2021. 10. 02. 11:00Astra GiurgiuBrassói FC2-0
2021. 10. 02. 11:00FC BuzăuViitorul Pandurii Târgu Jiu1-1
2021. 10. 02. 11:00Konstancai UnireaFK Csíkszereda1-2
2021. 10. 02. 11:00Jászvásári PoliBukaresti Metaloglobus0-1
2021. 10. 02. 11:30Bukaresti SteauaDunărea Călărași3-0
2021. 10. 02. 14:00Kolozsvári UUnirea Slobozia2-0
2021. 10. 02. 15:00Temesvári SSU PoliDacia Unirea Brăila2-0
2021. 10. 03. 11:00Petrolul PloieștiSellenberki SK3-0
2021. 09. 24. 17:00Brassói FCBukaresti Steaua0-1
2021. 09. 25. 11:00Bukaresti MetaloglobusKonstancai Unirea1-4
2021. 09. 25. 11:00FK CsíkszeredaFC Buzău2-3
2021. 09. 25. 11:00Dacia Unirea BrăilaKolozsvári U0-3
2021. 09. 25. 11:00Sellenberki SKAstra Giurgiu1-1
2021. 09. 25. 13:00Dési UnireaPetrolul Ploiești1-3
2021. 09. 26. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuTemesvári SSU Poli2-1
2021. 09. 26. 11:00Unirea SloboziaFC Hermannstadt0-1
2021. 09. 26. 11:00Temesvári RipensiaConcordia Chiajna0-1
2021. 09. 28. 17:00Dunărea CălărașiJászvásári Poli2-3
2021. 09. 16. 17:00Concordia ChiajnaUnirea Slobozia1-1
2021. 09. 17. 16:00Petrolul PloieștiTemesvári Ripensia2-0
2021. 09. 18. 11:00Brassói FCDunărea Călărași3-1
2021. 09. 18. 11:00Astra GiurgiuDési Unirea0-2
2021. 09. 18. 11:00FC HermannstadtDacia Unirea Brăila6-0
2021. 09. 18. 11:00FC BuzăuBukaresti Metaloglobus4-1
2021. 09. 18. 11:00Konstancai UnireaJászvásári Poli0-6
2021. 09. 18. 17:00Temesvári SSU PoliFK Csíkszereda1-2
2021. 09. 20. 16:00Kolozsvári UViitorul Pandurii Târgu Jiu1-0
2021. 09. 20. 18:00Bukaresti SteauaSellenberki SK0-0
2021. 09. 11. 11:00Dunărea CălărașiKonstancai Unirea1-1
2021. 09. 11. 11:00Dacia Unirea BrăilaConcordia Chiajna0-2
2021. 09. 11. 11:00Temesvári RipensiaAstra Giurgiu2-1
2021. 09. 11. 11:00Sellenberki SKBrassói FC2-1
2021. 09. 11. 13:00Bukaresti MetaloglobusTemesvári SSU Poli4-1
2021. 09. 11. 15:30Dési UnireaBukaresti Steaua2-1
2021. 09. 12. 11:00Unirea SloboziaPetrolul Ploiești0-2
2021. 09. 13. 16:00FK CsíkszeredaKolozsvári U3-1
2021. 09. 12. 13:00Jászvásári PoliFC Buzău0-1
2021. 09. 14. 17:00Viitorul Pandurii Târgu JiuFC Hermannstadt1-1
2021. 08. 26. 20:00Temesvári SSU PoliJászvásári Poli0-1
2021. 08. 28. 11:00Sellenberki SKDunărea Călărași1-0
2021. 08. 28. 11:00Brassói FCDési Unirea1-0
2021. 08. 28. 11:00Astra GiurgiuUnirea Slobozia1-1
2021. 08. 28. 11:00FC BuzăuKonstancai Unirea14-0
2021. 08. 28. 12:30Kolozsvári UBukaresti Metaloglobus2-1
2021. 08. 28. 15:30Petrolul PloieștiDacia Unirea Brăila4-0
2021. 08. 29. 12:00Concordia ChiajnaViitorul Pandurii Târgu Jiu0-0
2021. 08. 29. 14:00Bukaresti SteauaTemesvári Ripensia2-0
2021. 08. 30. 20:00FC HermannstadtFK Csíkszereda4-1
2021. 08. 19. 18:00Bukaresti MetaloglobusFC Hermannstadt1-1
2021. 08. 21. 11:00Dunărea CălărașiFC Buzău0-3
2021. 08. 21. 11:00Konstancai UnireaTemesvári SSU Poli0-2
2021. 08. 21. 11:00Dacia Unirea BrăilaAstra Giurgiu1-1
2021. 08. 21. 11:00Temesvári RipensiaBrassói FC1-1
2021. 08. 21. 11:00Dési UnireaSellenberki SK3-0
2021. 08. 21. 16:00Jászvásári PoliKolozsvári U2-0
2021. 08. 22. 12:00Viitorul Pandurii Târgu JiuPetrolul Ploiești0-3
2021. 08. 22. 16:30Unirea SloboziaBukaresti Steaua1-1
2021. 08. 23. 16:30FK CsíkszeredaConcordia Chiajna0-3
2021. 08. 12. 18:30FC HermannstadtJászvásári Poli2-1
2021. 08. 12. 21:30Kolozsvári UKonstancai Unirea1-0
2021. 08. 14. 11:00Dési UnireaDunărea Călărași0-0
2021. 08. 14. 11:00Sellenberki SKTemesvári Ripensia0-2
2021. 08. 14. 11:00Brassói FCUnirea Slobozia0-6
2021. 08. 14. 11:00Concordia ChiajnaBukaresti Metaloglobus2-1
2021. 08. 14. 11:30Bukaresti SteauaDacia Unirea Brăila5-2
2021. 08. 15. 11:30Temesvári SSU PoliFC Buzău1-1
2021. 08. 17. 18:00Astra GiurgiuViitorul Pandurii Târgu Jiu1-0
2021. 08. 18. 19:00Petrolul PloieștiFK Csíkszereda2-0
2021. 08. 10. 17:30Viitorul Pandurii Târgu JiuBukaresti Steaua0-2
2021. 08. 05. 17:30Konstancai UnireaFC Hermannstadt0-2
2021. 08. 07. 11:00Jászvásári PoliConcordia Chiajna0-1
2021. 08. 07. 11:00Dacia Unirea BrăilaBrassói FC0-0
2021. 08. 07. 11:00Unirea SloboziaSellenberki SK2-0
2021. 08. 07. 11:00Temesvári RipensiaDési Unirea0-0
2021. 08. 07. 13:00Bukaresti MetaloglobusPetrolul Ploiești1-0
2021. 08. 08. 12:00FC BuzăuKolozsvári U0-1
2021. 08. 09. 16:00FK CsíkszeredaAstra Giurgiu0-1
2021. 08. 10. 17:00Dunărea CălărașiTemesvári SSU Poli1-3
2020. 07. 31. 11:00Temesvári RipensiaDunărea Călărași3-3
2020. 07. 31. 11:00Dési UnireaUnirea Slobozia0-2
2020. 07. 31. 11:00Sellenberki SKDacia Unirea Brăila3-1
2020. 07. 31. 11:00Astra GiurgiuBukaresti Metaloglobus1-2
2020. 07. 31. 11:00Petrolul PloieștiJászvásári Poli2-0
2020. 07. 31. 11:00Concordia ChiajnaKonstancai Unirea2-0
2020. 07. 31. 13:30FC HermannstadtFC Buzău2-1
2020. 08. 01. 12:00Brassói FCViitorul Pandurii Târgu Jiu2-2
2020. 08. 13. 18:00Kolozsvári UTemesvári SSU Poli3-0
2020. 08. 04. 20:30Bukaresti SteauaFK Csíkszereda1-0
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Petrolul Ploiești
19
16
1
2
41-7
49
2
Kolozsvári U
19
14
0
5
34-14
42
3
FC Hermannstadt
19
12
5
2
41-15
41
4
Bukaresti Steaua
19
11
4
4
31-13
37
5
Concordia Chiajna
19
10
6
3
18-10
36
6
Unirea Slobozia
19
9
6
4
33-13
33
7
FK Csíkszereda
19
10
3
6
32-23
33
8
FC Buzău
19
9
5
5
43-14
32
9
Dési Unirea
19
8
4
7
17-16
28
10
Bukaresti Metaloglobus
19
8
4
7
22-23
28
11
Jászvásári Poli
19
7
4
8
25-21
25
12
Temesvári Ripensia
19
6
7
6
18-19
25
13
Viitorul Pandurii Târgu Jiu
19
6
6
7
16-20
24
14
Sellenberki SK
19
6
5
8
18-26
23
15
Temesvári SSU Poli
19
6
3
10
19-27
21
16
Brassói FC
19
3
5
11
16-32
14
17
Konstancai Unirea
19
3
2
14
18-54
11
18
Dunărea Călărași
19
1
4
14
12-50
7
19
Dacia Unirea Brăila
19
0
2
17
7-53
2
20
Astra Giurgiu
19
5
4
10
21-32
-1

Labdarúgás Csík körzeti bajnokság, 2022-es szezon, A csoport

2022. 05. 22. 12:00CsíkszentsimonGyimesbükk4-0
2022. 05. 22. 12:00CsíkszentdomokosCsíkszentmihály7-0
2022. 05. 22. 12:00CsíkszentkirályCsíkszentimre2-0
2022. 05. 15. 11:00GyimesbükkCsíkszentdomokos2-1
2022. 05. 15. 11:00CsíkszentmihályCsíkszentkirály1-5
2022. 05. 15. 11:00CsíkszentimreCsíkszentsimon0-3
2022. 05. 08. 11:00CsíkszentkirályCsíkszentsimon1-4
2022. 05. 08. 11:00CsíkszentimreCsíkszentdomokos1-2
2022. 05. 08. 11:00CsíkszentmihályGyimesbükk0-2
2022. 05. 01. 15:00CsíkszentsimonCsíkszentmihály8-0
2022. 05. 01. 15:00CsíkszentdomokosCsíkszentkirály1-6
2022. 05. 01. 15:00GyimesbükkCsíkszentimre3-0
2022. 04. 24. 11:00CsíkszentkirályGyimesbükk1-4
2022. 04. 24. 11:00CsíkszentmihályCsíkszentimre2-1
2022. 04. 10. 11:00CsíkszentimreCsíkszentkirály1-2
2022. 04. 10. 11:00CsíkszentmihályCsíkszentdomokos0-10
2022. 04. 10. 11:00GyimesbükkCsíkszentsimon1-6
2022. 04. 03. 11:00CsíkszentkirályCsíkszentmihály1-0
2022. 04. 03. 11:00CsíkszentdomokosGyimesbükk4-0
2022. 04. 03. 11:00CsíkszentsimonCsíkszentimre6-0
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Csíkszentsimon
6
6
0
0
31-2
18
2
Csíkszentkirály
7
5
0
2
18-11
15
3
Csíkszentdomokos
6
4
0
2
25-9
12
4
Gyimesbükk
7
4
0
3
12-16
12
5
Csíkszentmihály
7
1
0
6
3-34
3
6
Csíkszentimre
7
0
0
7
3-20
0

Labdarúgás Labdarúgó 3. Liga, 9-es csoport, alsóházi rájátszás

Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Besztercei Gloria
9
5
1
3
30-19
40
2
Szászrégeni Avântul
9
4
3
2
18-12
30
3
Kolozsvári Sănătatea
8
4
0
4
23-23
30
4
Marosújvári SK
8
3
1
4
11-14
30
5
Gyulafehérvári Unirea
9
4
3
2
17-19
26
6
Tordai Arieșul
9
2
0
7
21-33
21

Labdarúgás Labdarúgó 2. Liga, 2021–2022, alsóházi rájátszás

Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
FK Csíkszereda
6
5
0
1
22-6
48
2
Sellenberki SK
6
4
2
0
17-4
37
3
Bukaresti Metaloglobus
6
2
3
1
11-7
37
4
Jászvásári Poli
5
2
2
1
4-4
33
5
Temesvári SSU Poli
5
2
1
2
9-8
28
6
Dunărea Călărași
6
0
0
6
2-20
7
7
Dacia Unirea Brăila
6
1
0
5
4-20
5

Labdarúgás Csík körzeti bajnokság, 2022-es szezon, B csoport

2022. 05. 22. 12:00CsíkkozmásTusnádfürdő3-0
2022. 05. 22. 12:00KászonaltízCsíkszentgyörgy1-4
2022. 05. 15. 11:00CsíkszentgyörgySzépvízi MŰ0-1
2022. 05. 15. 11:00TusnádfürdőKászonaltíz0-3
2022. 05. 08. 11:00CsíkkozmásKászonaltíz0-1
2022. 05. 08. 11:00TusnádfürdőSzépvízi MŰ0-3
2022. 05. 01. 15:00Szépvízi MŰCsíkkozmás7-3
2022. 05. 01. 15:00CsíkszentgyörgyTusnádfürdő5-0
2022. 04. 17. 13:00KászonaltízSzépvízi MŰ2-1
2022. 04. 17. 13:00CsíkkozmásCsíkszentgyörgy1-1
2022. 04. 10. 11:00TusnádfürdőCsíkkozmás3-4
2022. 04. 10. 11:00CsíkszentgyörgyKászonaltíz2-1
2022. 04. 03. 11:00KászonaltízTusnádfürdő3-1
2022. 04. 03. 11:00Szépvízi MŰCsíkszentgyörgy2-2
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Kászonaltíz
6
4
0
2
11-8
12
2
Csíkszentgyörgy
6
3
2
1
14-6
11
3
Szépvízi MŰ
5
3
1
1
14-7
10
4
Csíkkozmás
5
2
1
2
11-12
7
5
Tusnádfürdő
6
0
0
6
4-21
0

Labdarúgás Labdarúgó 1. Liga, 2021–2022-es szezon, felsőházi rájátszás

2022. 05. 20. 20:30Universitatea CraiovaKonstancai Farul4-1
2022. 05. 22. 21:30FCSBKolozsvári CFR3-1
2022. 05. 23. 17:30FC Argeș PiteștiFC Voluntari0-1
2022. 05. 14. 16:30Konstancai FarulFC Argeș Pitești1-0
2022. 05. 14. 21:00FC VoluntariFCSB2-2
2022. 05. 15. 21:30Kolozsvári CFRUniversitatea Craiova2-1
2022. 05. 07. 17:30Konstancai FarulFC Voluntari1-1
2022. 05. 07. 20:30FC Argeș PiteștiKolozsvári CFR0-6
2022. 05. 08. 17:30Universitatea CraiovaFCSB0-1
2022. 04. 30. 20:00Universitatea CraiovaFC Voluntari1-0
2022. 05. 01. 21:30Kolozsvári CFRKonstancai Farul1-0
2022. 05. 02. 20:30FCSBFC Argeș Pitești4-0
2022. 04. 24. 19:00FC VoluntariKolozsvári CFR0-1
2022. 04. 25. 18:00FC Argeș PiteștiUniversitatea Craiova0-4
2022. 04. 25. 21:00Konstancai FarulFCSB0-4
2022. 04. 16. 17:30FC VoluntariFC Argeș Pitești0-1
2022. 04. 16. 20:30Konstancai FarulUniversitatea Craiova0-2
2022. 04. 17. 20:30Kolozsvári CFRFCSB0-1
2022. 04. 09. 17:30FC Argeș PiteștiKonstancai Farul0-2
2022. 04. 10. 20:30Universitatea CraiovaKolozsvári CFR3-2
2022. 04. 11. 21:00FCSBFC Voluntari4-0
2022. 04. 02. 17:30FC VoluntariKonstancai Farul1-0
2022. 04. 03. 19:00FCSBUniversitatea Craiova0-2
2022. 04. 04. 21:00Kolozsvári CFRFC Argeș Pitești2-0
2022. 03. 18. 20:30FC VoluntariUniversitatea Craiova3-1
2022. 03. 19. 20:30Konstancai FarulKolozsvári CFR0-0
2022. 03. 20. 19:00FC Argeș PiteștiFCSB2-3
2022. 03. 11. 20:30Universitatea CraiovaFC Argeș Pitești3-0
2022. 03. 12. 20:30Kolozsvári CFRFC Voluntari3-1
2022. 03. 14. 21:00FCSBKonstancai Farul2-0
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Kolozsvári CFR
10
6
1
3
18-9
57
2
FCSB
10
8
1
1
24-7
56
3
Universitatea Craiova
10
7
0
3
21-9
48
4
FC Voluntari
10
3
2
5
9-14
35
5
Konstancai Farul
10
2
2
6
5-15
32
6
FC Argeș Pitești
10
1
0
9
3-26
27

Labdarúgás Labdarúgó 4. Liga, Maros megye, felsőházi rájátszás

2022. 05. 19. 18:00Radnóti SKMarosludas4-4
2022. 05. 21. 11:00Marosszentgyörgyi KinderMarosvásárhelyi SE1-6
2022. 05. 21. 11:00Marosvásárhelyi ASAKerelő3-2
2022. 05. 21. 11:00Marosvásárhelyi AcademicaÁkosfalva5-0
2022. 05. 13. 18:00Radnóti SKMarosszentgyörgyi Kinder3-1
2022. 05. 14. 11:00Marosvásárhelyi ASAMarosvásárhelyi SE0-5
2022. 05. 14. 11:00Marosvásárhelyi AcademicaMarosludas4-0
2022. 05. 14. 11:00KerelőÁkosfalva4-1
2022. 05. 07. 11:00MarosludasKerelő7-0
2022. 05. 11. 18:00ÁkosfalvaRadnóti SK1-7
2022. 05. 07. 11:00Marosvásárhelyi SEMarosvásárhelyi Academica6-0
2022. 05. 07. 11:00Marosszentgyörgyi KinderMarosvásárhelyi ASA0-3
2022. 04. 28. 18:00Marosvásárhelyi ASARadnóti SK5-2
2022. 04. 30. 11:00KerelőMarosvásárhelyi SE0-4
2022. 04. 30. 11:00MarosludasÁkosfalva8-0
2022. 04. 30. 11:00Marosvásárhelyi AcademicaMarosszentgyörgyi Kinder7-1
2022. 04. 22. 17:00ÁkosfalvaMarosvásárhelyi ASA0-3
2022. 04. 23. 11:00Marosvásárhelyi SEMarosludas6-1
2022. 04. 23. 11:00Radnóti SKMarosvásárhelyi Academica1-1
2022. 04. 23. 11:00Marosszentgyörgyi KinderKerelő2-2
2022. 04. 15. 11:00Marosvásárhelyi SEÁkosfalva5-0
2022. 04. 15. 11:00MarosludasMarosszentgyörgyi Kinder2-1
2022. 04. 15. 11:00KerelőRadnóti SK0-4
2022. 04. 15. 11:00Marosvásárhelyi AcademicaMarosvásárhelyi ASA3-0
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Marosvásárhelyi SE
6
6
0
0
32-2
21
2
Marosvásárhelyi Academica
6
4
1
1
20-8
14
3
Radnóti SK
6
3
2
1
21-12
13
4
Marosludas
6
3
1
2
22-15
13
5
Marosvásárhelyi ASA
6
4
0
2
14-12
11
6
Kerelő
6
1
1
4
8-21
4
7
Marosszentgyörgyi Kinder
6
0
1
5
6-23
2
8
Ákosfalva
6
0
0
6
2-32
0

Labdarúgás Labdarúgó 3. Liga, 9-es csoport, felsőházi rájátszás

Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Vajdahunyadi SK
9
6
3
0
26-10
73
2
Kudzsiri Metalurgistul
8
3
2
3
14-13
48
3
Nyárádtői Unirea
9
2
4
3
15-18
42
4
Kolozsvári Viitorul
8
1
1
6
7-21
34

Labdarúgás Udvarhely körzeti bajnokság, 2022-es szezon, A csoport

2022. 05. 22. 12:00BögözZeteváralja4-3
2022. 05. 22. 12:00GagyHomoródszentpál4-0
2022. 05. 22. 12:00MalomfalvaOklánd5-3
2022. 05. 15. 11:00MalomfalvaZeteváralja5-0
2022. 05. 15. 11:00GagyBögöz0-4
2022. 05. 15. 11:00HomoródszentpálOklánd2-5
2022. 05. 08. 11:00OklándGagy1-2
2022. 05. 08. 11:00ZeteváraljaHomoródszentpál4-2
2022. 05. 08. 11:00BögözMalomfalva2-2
2022. 04. 24. 11:00HomoródszentpálBögöz1-0
2022. 04. 24. 11:00GagyMalomfalva1-3
2022. 04. 24. 11:00OklándZeteváralja0-3
2022. 04. 10. 17:00GagyZeteváralja1-4
2022. 04. 10. 17:00BögözOklánd3-0
2022. 04. 10. 17:00MalomfalvaHomoródszentpál6-0
2022. 04. 03. 17:00OklándMalomfalva2-1
2022. 04. 03. 17:00HomoródszentpálGagy3-1
2022. 04. 03. 17:00ZeteváraljaBögöz1-1
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Malomfalva
6
4
1
1
22-8
13
2
Bögöz
6
3
2
1
14-7
11
3
Zeteváralja
6
3
1
2
15-13
10
4
Oklánd
6
2
0
4
11-16
6
5
Gagy
6
2
0
4
9-15
6
6
Homoródszentpál
6
2
0
4
8-20
6

Labdarúgás Udvarhely körzeti bajnokság, 2022-es szezon, C csoport

2022. 05. 22. 12:00MáréfalvaFarcád1-5
2022. 05. 22. 12:00KápolnásAlsósófalva1-2
2022. 05. 15. 11:00MáréfalvaAlsósófalva2-1
2022. 05. 15. 11:00SzentábrahámFarcád1-6
2022. 05. 08. 11:00KápolnásMáréfalva1-1
2022. 05. 08. 11:00AlsósófalvaSzentábrahám0-3
2022. 04. 24. 11:00SzentábrahámKápolnás5-0
2022. 04. 24. 11:00FarcádAlsósófalva11-1
2022. 04. 10. 11:00KápolnásFarcád2-2
2022. 04. 10. 11:00MáréfalvaSzentábrahám5-1
2022. 04. 03. 11:00FarcádMáréfalva3-1
2022. 04. 03. 11:00AlsósófalvaKápolnás0-2
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Farcád
5
4
1
0
27-6
13
2
Máréfalva
5
2
1
2
10-11
7
3
Szentábrahám
4
2
0
2
10-11
6
4
Kápolnás
5
1
2
2
6-10
5
5
Alsósófalva
5
1
0
4
4-19
3

×
Fontos számunkra az adatai védelme!

Annak érdekében, hogy személyre szabjuk a tartalmakat és hirdetéseket, közösségi médiaszolgáltatásokat nyújtsunk, valamint elemezzük a látogatottságokat, partnereinkkel együtt sütiket (cookie-kat) használunk oldalunkon. Kattintson az Elfogadom a sütiket! gombra az említett technológia webes használatának elfogadásához. Bármikor megváltoztathatja hozzájárulási beállításait.



Szükség van a hozzájárulásához!

Az alábbi listából kiválaszthatja, hogy mely süticsoportok elhelyezéséhez járul hozzá böngészőjében. Mindegyik kategóriához tartozik egy leírás, amelyben részletezzük, hogy mi és partnereink mire használják az Ön adatait. Nagyra értékeljük, ha elfogadja a sütiket, és garantáljuk, hogy adatai biztonságban lesznek.

Cookie-kezelési tájékoztató
A Príma Press Kft. által használt sütik kezelése

A Príma Press Kft. által üzemeltetett sport.szekelyhon.ro aldomainen keresztül elérhető weboldalakon sütiket (angolul: cookie-kat) használ.

A sütik feladata: információkat gyűjtenek a látogatókról és eszközeikről; megjegyzik a látogatók egyéni beállításait, amelyek felhasználásra kerül(het)nek például online tranzakciók igénybevételekor, ezáltal nem kell újra begépelni az adatokat; megkönnyítik a weboldal használatát; célzott hirdetések jelennek meg a weboldalon; minőségi felhasználói élményt biztosítanak.

Mi a süti?
A sütik olyan kisméretű adatcsomagok, szöveges fájlok, amelyek a weboldalon történt látogatás alkalmával kerülnek elhelyezésre a böngészőjében. A sütik lehetővé teszik, hogy a felhasználót a következő látogatásakor felismerje, ezáltal a sütit kezelő szolgáltatónak lehetősége van összekapcsolni a felhasználó aktuális látogatását a korábbiakkal, de kizárólag a saját tartalma tekintetében.
A sütiket megkülönböztethetjük funkciójuk, tárolási időtartamuk alapján, de vannak olyan sütik, amelyeket a weboldal üzemeltetője helyez el közvetlenül, míg másokat harmadik felek helyeznek el.

Az Székely Sport által alkalmazott sütik leírása

A weboldalon alkalmazott sütik funkciójuk alapján lehetnek: alapműködést biztosító sütik; preferenciális sütik; statisztikai célú sütik; hirdetési célú sütik és közösségimédia-sütik.

A tárolási időtartamuk alapján megkülönböztetünk munkamenet sütiket, amelyek törlődnek, amint a látogató bezárja a böngészőt, és állandó sütiket, amelyeket a látogató gépe ill. a böngészője mindaddig ment, amíg azok mentési időtartama le nem jár vagy a látogató nem törli.

Alapműködést biztosító sütik

Ezek a sütik biztosítják a weboldal megfelelő működését, megkönnyítik annak használatát. Enélkül a weboldal használata nehézkesen, vagy egyáltalán nem biztosítható.

A sütik között vannak olyanok, amelyek törlődnek, amint a látogató bezárja a böngészőt (munkamenet sütik), míg másokat a látogató gépe ill. a böngészője mindaddig ment, amíg azok mentési időtartama le nem jár vagy a látogató azokat nem törli (állandó sütik).

Az alapműködést biztosító sütik között találhatók a cikkbe elhelyezett, harmadik fél által nyújtott tartalmak, mint például beágyazott YouTube-videók vagy Facebook-posztok stb. sütijei.

Alapműködést biztosító sütikhez tartoznak a statisztikai célú sütik is. A statisztikai célú sütik a felhasználói élmény javítása érdekében, a weboldal fejlesztéséhez, javításához kapcsolódnak. Lehetővé teszik, hogy a weboldal üzemeltetője azzal kapcsolatosan gyűjtsön adatokat, hogy a felhasználók miként használják az adott oldalt.

Alapműködést biztosító sütik listája:

Süti neve Szolgáltató / Funkció Süti lejárata  
PHPSESSID sport.szekelyhon.ro
Feladata a munkamenetek állapotának lekérése, a munkamenetek között.
munkamenet saját
cookieControll sport.szekelyhon.ro
Feladata a süti beállítások megjegyzése
365 nap saját
cookieControlPrefs sport.szekelyhon.ro
Feladata a süti beállítások megjegyzése
365 nap saját
_ga google.com 2 év harmadik fél
_gat google.com 1 nap harmadik fél
_gid google.com 1 nap harmadik fél

 

Preferenciális sütik:

A preferenciális sütik használatával olyan információkat tudunk megjegyezni, mint például a cikk alatti Jó hír/Rossz hír-funkció használata. Ha nem fogadja el ezeket a sütiket, akkor ezeket a funkciókat nem tudja használni.

Preferenciális sütik listája:

Süti neve Szolgáltató / Funkció Süti lejárat  
newsvote_ sport.szekelyhon.ro
Cikkre való szavazás rögzítése
sport.szekelyhon.ro
Cikkre való szavazás rögzítése
30 nap
saját

 

Hirdetési célú sütik

A hirdetési sütik célja, hogy a weboldalon a látogatók számára releváns hirdetések jelenjenek meg. Ezek a sütik sem alkalmasak a látogató személyének beazonosítására, sütiket hirdetési partnereink állíthatják be. Ezek a cégek felhasználhatják a gyűjtött adatok alapján az Ön érdeklődési profiljának létrehozására és más webhelyek releváns hirdetéseinek megjelenítésére. Ha a beállításoknál anonimizálja ezeket a sütiket, akkor kevésbé releváns hirdetések fognak megjelenni.

Hirdetési célú sütik listája:

Süti neve Szolgáltató Süti lejárata  
__gads google.com 2 év harmadik fél
_fbp facebook.com 3 hónap harmadik fél
ads/ga-audiences google.com munkamenet harmadik fél
DSID google.com 1 nap harmadik fél
fr facebook.com 100 nap harmadik fél
IDE google.com 1 év harmadik fél
pcs/activeview google.com munkamenet harmadik fél
test_cookie google.com 1 nap harmadik fél
tr facebook.com munkamenet harmadik fél

 

Közösségimédia-sütik

A közösségimédia-sütik célja, a weboldalon használt közösségimédia-szolgáltatások biztosítása a látogató számára. Például, amikor a látogató a weboldalról tartalmat oszt meg a Facebookon, Twitteren, vagy a Bejelentkezem Facebook-fiókkal funkciót használja. A közösségimédia-szolgáltatók a sütiken keresztül adatokat gyűjthetnek arról, hogy a látogató hogyan használja a közösségi média által biztosított szolgáltatásokat, milyen tartalmakat oszt meg, mit lájkol stb.

Közösségimédia-sütik listája:

 

Süti neve Szolgáltató Süti lejárata  
act  facebook.com  munkamenet  harmadik fél
c_user  facebook.com  1 nap  harmadik fél
datr  facebook.com  1 nap  harmadik fél
fr  facebook.com  1 nap  harmadik fél
locale  facebook.com  1 nap  harmadik fél
presence  facebook.com  munkamenet  harmadik fél
sb  facebook.com   1 nap  harmadik fél
spin  facebook.com   1 nap  harmadik fél
wd  facebook.com   1 nap  harmadik fél
x-src  facebook.com   1 nap  harmadik fél
xs  facebook.com   1 nap  harmadik fél
urlgen  instagram.com  munkamenet  harmadik fél
csrftoken  instagram.com   1 év  harmadik fél
ds_user_id  instagram.com  1 hónap  harmadik fél
ig_cb  instagram.com  1 nap  harmadik fél
ig_did  instagram.com  10 év  harmadik fél
mid  instagram.com  10 év  harmadik fél
rur  instagram.com  munkamenet  harmadik fél
sessionid  instagram.com  1 év  harmadik fél
shbid  instagram.com  7 nap  harmadik fél
shbts  instagram.com  7 nap  harmadik fél
VISITOR_INFO1_LIVE  youtube.com  1 nap  harmadik fél
SSID  youtube.com  1 nap  harmadik fél
SID  youtube.com  1 nap  harmadik fél
 SIDCC   youtube.com  1 nap  harmadik fél
SAPISID youtube.com 1 nap harmadik fél
PREF youtube.com 1 nap harmadik fél
LOGIN_INFO youtube.com 1 nap harmadik fél
HSID youtube.com 1 nap harmadik fél
GPS youtube.com 1 nap harmadik fél
YSC youtube.com munkamenet harmadik fél
CONSENT youtube.com 1 nap harmadik fél
APISID youtube.com 1 nap harmadik fél
 __Secure-xxx  youtube.com  1 nap harmadik fél 

 

A Príma Press Kft-vel szerződött partnerek által alkalmazott sütik leírása

A weboldalon más szolgáltatások üzemeltetői is helyezhetnek el sütiket. A partnerek által alkalmazott sütikről a felhasználók a szolgáltatók saját honlapján tájékozódhatnak:

Google Analytics: https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/gtagjs/cookie-usage

Google Adwords: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy

Google Adsense: https://policies.google.com/privacy?hl=hu

Facebook: https://www.facebook.com/policy/cookies/

 

A Príma Press Kft-vel szerződéses kapcsolatban nem álló, harmadik felek által elhelyezett sütik

A fent leírtakkal ellentétben a Príma Press Kft. szerződéses kapcsolatban nem álló más szolgáltatások üzemeltetői is helyezhetnek el sütiket a weboldalon, a cégünktől függetlenül, saját működésük érdekében. Az ilyen, harmadik felek által használt sütik elhelyezése ill. az azt elhelyezők által esetlegesen folytatott adatkezelések tekintetében a Príma Press Kft. semmilyen felelősségen nem vállal, e téren felelősségüket kizárja.

 

Hogyan módosíthatók a sütibeállítások?

A korábban eszközölt sütibeállításokat desktopon a láblécében található Sütibeállítások menüre kattintva bármikor megváltoztathatja. Mobilon pedig a menü gombra, majd a Sütibeállítások menüre bökve éri el.

Alapműködést biztosító sütik:

Ezek a sütik biztosítják a weboldal megfelelő működését, megkönnyítik annak használatát. Enélkül a weboldal használata nehézkesen, vagy egyáltalán nem biztosítható.

A sütik között vannak olyanok, amelyek törlődnek, amint a látogató bezárja a böngészőt (munkamenet sütik), míg másokat a látogató gépe ill. a böngészője mindaddig ment, amíg azok mentési időtartama le nem jár vagy a látogató azokat nem törli (állandó sütik).

Az alapműködést biztosító sütik között találhatók a cikkbe elhelyezett, harmadik fél által nyújtott tartalmak, mint például beágyazott YouTube-videók vagy Facebook-posztok stb. sütijei.

Alapműködést biztosító sütikhez tartoznak a statisztikai célú sütik is. A statisztikai célú sütik a felhasználói élmény javítása érdekében, a weboldal fejlesztéséhez, javításához kapcsolódnak. Lehetővé teszik, hogy a weboldal üzemeltetője azzal kapcsolatosan gyűjtsön adatokat, hogy a felhasználók miként használják az adott oldalt.

Alapműködést biztosító sütik listája: PHPSESSID; cookieControll; cookieControlPrefs; _ga; _gat; _gid.


NEM FOGADOM EL
MINDIG AKTÍV
Preferenciális sütik

A preferenciális sütik használatával olyan információkat tudunk megjegyezni, mint például a cikk alatti Jó hír / Rossz hír funkció használata. Ha nem fogadja el ezeket a sütiket, akkor ezeket a funkciókat nem tudja használni. A látogatónak lehetősége van a következő beállítások közül választani:

ELFOGADOM – ez esetben minden funkciót tud használni

NEM FOGADOM EL – ebben az esetben bizonyos funkciók nem lesznek aktívak

Preferenciális sütik listája: newsvote_


NEM FOGADOM EL
ELFOGADOM
Hirdetési célú sütik:

A hirdetési sütik célja, hogy a weboldalon a látogatók számára releváns hirdetések jelenjenek meg. Ezek a sütik sem alkalmasak a látogató személyének beazonosítására, sütiket hirdetési partnereink állíthatják be. Ezek a cégek felhasználhatják a gyűjtött adatok alapján az Ön érdeklődési profiljának létrehozására és más webhelyek releváns hirdetéseinek megjelenítésére. Ha anonimizálja ezeket a sütiket, akkor kevésbé releváns hirdetései lesznek. A látogatónak lehetősége van a következő beállítások közül választani:

NORMÁL – az Ön profilja szerint, személyre szabott hirdetések jelennek meg

ANONIM – a hirdetés az Ön profiljától függetlenül jelenik meg

Hirdetési célú sütik listája: __gads; _fbp; ads/ga-audiences; DSID; fr; IDE; pcs/activeview; test_cookie; tr


ANONIM
NORMÁL
Közösségimédia-sütik

A közösségimédia-sütik célja, a weboldalon használt közösségimédia-szolgáltatások biztosítása a látogató számára. Például, amikor a látogató a weboldalról tartalmat oszt meg a Facebookon, Twitteren, vagy a Bejelentkezem Facebook-fiókkal funkciót használja. A közösségimédia-szolgáltatók a sütiken keresztül adatokat gyűjthetnek arról, hogy a látogató hogyan használja a közösségi média által biztosított szolgáltatásokat, milyen tartalmakat oszt meg, mit lájkol stb.

A látogatónak lehetősége van a következő beállítások közül választani:

ELFOGADOM – ez esetben minden funkciót tud használni

NEM FOGADOM EL – ebben az esetben a közösségi média funkciói nem lesznek aktívak

Közösségimédia-sütik listája: act; c_user; datr; fr; locale; presence; sb; spin; wd; x-src; xs; urlgen; csrftoken; ds_user_id; ig_cb; ig_did; mid; rur; sessionid; shbid; shbts; VISITOR_INFO1_LIVE; SSID; SID; SIDCC; SAPISID; PREF; LOGIN_INFO; HSID; GPS; YSC; CONSENT; APISID; __Secure-xxx.


NEM FOGADOM EL
ELFOGADOM

A portál ezen funkcióinak használatához el kell fogadnia a sütiket.