Székelyhon    Krónika Online    Főtér    Nőileg    Liget    Erdélyi Napló  |  Jóállás    Apróhirdetés    Rádió GaGa
Szűrés
Szűrés

Labdarúgás Labdarúgó 3. Liga, 2023–2024-es szezon, 9-es csoport, alsóházi rájátszás

Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Gyulafehérvári Unirea
3
3
0
0
7-3
38
2
Marosvásárhelyi SE
3
2
0
1
6-2
31
3
Kudzsiri Metalurgistul
3
1
1
1
6-6
28
4
Szászrégeni Avântul
3
1
1
1
5-5
19
5
Kolozsvári Viitorul
3
1
0
2
4-7
10
6
Alsógáldi Industria
3
0
0
3
2-7
10

Teremlabdarúgás Teremlabdarúgó 1. Liga, 2023–24-es szezon, felsőházi rájátszás

2024. 03. 16. 18:00Futsal Klub SzékelyudvarhelyDévai CSM3-4
2024. 03. 18. 18:30Galaci UnitedTemesvári CFR2-3
2024. 03. 10. 17:30Galaci UnitedFutsal Klub Székelyudvarhely5-2
2024. 03. 11. 18:00Temesvári CFRDévai CSM2-3
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Galaci United
2
1
0
1
7-5
55
2
Temesvári CFR
3
2
0
1
9-7
49
3
Dévai CSM
2
2
0
0
7-5
45
4
Futsal Klub Székelyudvarhely
3
0
0
3
7-13
34

Teremlabdarúgás Teremlabdarúgó 1. Liga, 2023–24-es szezon, alsóházi rájátszás

Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC
3
3
0
0
26-11
40
2
Mausoleul Mărăşeşti
3
2
0
1
16-11
25
3
Marosvásárhelyi VSK
3
3
0
0
19-6
21
4
Luceafărul Buzău
3
0
0
3
12-27
18
5
Dévai West
3
1
0
2
16-13
12
6
Simándi Sólymok
3
0
0
3
4-25
9

Kézilabda Férfi kézilabda A osztály, felsőházi rájtászás

2024. 04. 13. 18:00Vidombáki CSOFogarasi VSK34-35
2024. 04. 13. 18:00Székelyudvarhelyi VSKNagyváradi VSK44-35
2024. 04. 13. 18:00CS MedgidiaCSM Alexandria25-29
2024. 04. 04. 16:30Resicabányai CSMSzékelyudvarhelyi VSK35-40
2024. 04. 06. 16:30Fogarasi VSKCS Medgidia33-38
2024. 04. 07. 16:30Nagyváradi VSKVidombáki CSO37-34
2024. 03. 30. 18:00Vidombáki CSOResicabányai CSM35-38
2024. 03. 30. 18:00CS MedgidiaNagyváradi VSK26-27
2024. 03. 30. 18:00CSM AlexandriaFogarasi VSK29-23
2024. 03. 23. 17:00CSM AlexandriaNagyváradi VSK38-31
2024. 03. 23. 17:30Vidombáki CSOSzékelyudvarhelyi VSK39-39
2024. 03. 24. 18:00CS MedgidiaResicabányai CSM29-29
2024. 03. 06. 17:00Resicabányai CSMCSM Alexandria26-30
2024. 03. 06. 18:00Székelyudvarhelyi VSKCS Medgidia34-31
2024. 03. 09. 17:00Nagyváradi VSKFogarasi VSK33-33
2024. 03. 01. 18:00CSM AlexandriaSzékelyudvarhelyi VSK31-33
2024. 03. 02. 18:00Fogarasi VSKResicabányai CSM30-28
2024. 03. 02. 18:00CS MedgidiaVidombáki CSO31-27
1970. 01. 01. 02:33Resicabányai CSMNagyváradi VSK33-25
1970. 01. 01. 02:33Vidombáki CSOCSM Alexandria33-38
1970. 01. 01. 02:33Székelyudvarhelyi VSKFogarasi VSK35-27
2024. 02. 17. 17:00Fogarasi VSKVidombáki CSO24-23
2024. 02. 17. 18:00Nagyváradi VSKSzékelyudvarhelyi VSK29-42
2024. 02. 17. 18:00CSM AlexandriaCS Medgidia31-24
2024. 02. 09. 18:00Székelyudvarhelyi VSKResicabányai CSM37-30
2024. 02. 10. 13:30Vidombáki CSONagyváradi VSK30-33
2024. 02. 10. 18:00CS MedgidiaFogarasi VSK33-25
2024. 02. 03. 18:00Resicabányai CSMVidombáki CSO31-32
2024. 02. 03. 18:00Fogarasi VSKCSM Alexandria30-28
2024. 02. 03. 18:00Nagyváradi VSKCS Medgidia24-23
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Székelyudvarhelyi VSK
8
7
1
0
304-257
22
2
CSM Alexandria
8
6
0
2
254-225
18
3
Fogarasi VSK
9
4
1
4
260-281
13
4
Nagyváradi VSK
9
4
1
4
274-303
13
5
CS Medgidia
9
3
1
5
260-259
10
6
Resicabányai CSM
8
2
1
5
250-258
7
7
Vidombáki CSO
9
1
1
7
287-306
4

Labdarúgás Labdarúgó 3. Liga, 2023–2024-es szezon, 5-ös csoport, alapszakasz

Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
AFC Câmpulung – Muscel 2022
18
13
3
2
41-12
42
2
Zernyesti Olimpic
18
12
4
2
55-23
40
3
Barcarozsnyói Olimpic Cetate
18
11
4
3
38-19
37
4
Brassói Kids Tâmpa
18
9
6
3
27-15
33
5
Székelyudvarhelyi FC
18
8
5
5
28-14
29
6
Kézdivásárhelyi SE
18
5
4
9
16-29
19
7
Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II.
18
5
1
12
25-33
16
8
Viitorul Curița
18
4
4
10
26-36
16
9
Tatrangi Ciucaș
18
3
4
11
17-46
13
10
Brassói SR Municipal
18
2
1
15
11-57
7

Jégkorong Jégkorong Erste Liga, 2023–24-es szezon, alapszakasz

Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Győzelem h.u.
Vereség h.u.
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
FTC-Telekom
44
25
5
4
10
172-116
89
2
Brassói Corona
44
25
3
2
14
143-113
83
3
Gyergyói Hoki Klub
44
22
5
5
12
165-134
81
4
Budapest JAHC
44
21
4
4
15
152-131
75
5
Csíkszeredai Sportklub
44
21
3
6
14
160-139
72
6
Újpesti TE
44
19
4
4
17
135-129
69
7
DVTK Jegesmedvék
44
17
7
3
17
139-140
68
8
Debreceni EAC
44
15
4
3
22
139-151
56
9
Dunaújvárosi Acélbikák
44
8
1
7
28
100-178
33
10
Fehérvár Hockey Akadémia 19
44
5
6
4
29
80-154
31

Labdarúgás Labdarúgó Szuperliga, 2023–2024-es szezon, rájátszás, felsőház

2024. 04. 12. 20:30Universitatea CraiovaKonstancai Farul1-2
2024. 04. 14. 21:00Kolozsvári CFRFCSB0-1
2024. 04. 15. 20:30Bukaresti RapidSepsiszentgyörgyi Sepsi OSK0-1
2024. 04. 05. 20:30Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSKKonstancai Farul1-1
2024. 04. 06. 20:30Bukaresti RapidKolozsvári CFR1-4
2024. 04. 07. 20:30FCSBUniversitatea Craiova2-0
2024. 03. 29. 20:30Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSKKolozsvári CFR1-1
2024. 03. 30. 21:00Universitatea CraiovaBukaresti Rapid2-1
2024. 03. 31. 21:00Konstancai FarulFCSB0-1
2024. 03. 15. 20:30Bukaresti RapidKonstancai Farul1-2
2024. 03. 16. 20:00Kolozsvári CFRUniversitatea Craiova1-2
2024. 03. 17. 21:00FCSBSepsiszentgyörgyi Sepsi OSK2-1
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
FCSB
4
4
0
0
6-1
44
2
Kolozsvári CFR
4
1
1
2
6-5
31
3
Universitatea Craiova
4
2
0
2
5-6
31
4
Konstancai Farul
4
2
1
1
5-4
29
5
Bukaresti Rapid
4
0
0
4
3-9
28
6
Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK
4
1
2
1
4-4
27

Labdarúgás Udvarhely körzeti bajnokság, 2022–2023-as szezon, A csoport

2023. 06. 04. 11:00SzentábrahámOklánd3-2
2023. 06. 04. 11:00BögözHomoródszentpéter2-2
2023. 06. 04. 11:00EtédSiménfalva3-0
2023. 06. 04. 11:00FelsőboldogfalvaHomoródszentpál5-0
2023. 06. 04. 11:00NagygalambfalvaFarcád4-5
2023. 06. 04. 11:00KobátfalvaGagy1-1
2023. 05. 28. 11:00HomoródszentpálBögöz1-2
2023. 05. 28. 11:00HomoródszentpéterNagygalambfalva8-2
2023. 05. 28. 11:00SiménfalvaFelsőboldogfalva1-3
2023. 05. 28. 11:00FarcádSzentábrahám2-1
2023. 05. 28. 11:00OklándKobátfalva2-1
2023. 05. 28. 11:00GagyEtéd1-2
2023. 05. 21. 11:00FelsőboldogfalvaGagy3-2
2023. 05. 21. 11:00EtédOklánd2-2
2023. 05. 21. 11:00KobátfalvaFarcád3-0
2023. 05. 21. 11:00SzentábrahámHomoródszentpéter7-0
2023. 05. 21. 11:00NagygalambfalvaBögöz0-4
2023. 05. 21. 11:00SiménfalvaHomoródszentpál0-3
2023. 05. 14. 11:00BögözSzentábrahám2-4
2023. 05. 14. 11:00OklándFelsőboldogfalva1-2
2023. 05. 14. 11:00GagySiménfalva3-1
2023. 05. 14. 11:00HomoródszentpéterKobátfalva1-2
2023. 05. 14. 11:00NagygalambfalvaHomoródszentpál0-2
2023. 05. 14. 11:00FarcádEtéd6-2
2023. 05. 07. 11:00HomoródszentpálGagy4-1
2023. 05. 07. 11:00KobátfalvaBögöz2-1
2023. 05. 07. 11:00SzentábrahámNagygalambfalva7-1
2023. 05. 07. 11:00SiménfalvaOklánd3-2
2023. 05. 07. 11:00FelsőboldogfalvaFarcád1-2
2023. 05. 07. 11:00EtédHomoródszentpéter4-2
2023. 04. 30. 12:00HomoródszentpéterFelsőboldogfalva3-2
2023. 04. 30. 12:00BögözEtéd2-1
2023. 04. 30. 12:00NagygalambfalvaKobátfalva3-1
2023. 04. 30. 12:00FarcádSiménfalva4-2
2023. 04. 30. 12:00OklándGagy1-2
2023. 04. 30. 12:00SzentábrahámHomoródszentpál6-2
2023. 04. 23. 11:00HomoródszentpálOklánd1-4
2023. 04. 23. 11:00SiménfalvaHomoródszentpéter3-2
2023. 04. 23. 11:00FelsőboldogfalvaBögöz2-0
2023. 04. 23. 11:00EtédNagygalambfalva1-5
2023. 04. 23. 11:00KobátfalvaSzentábrahám1-2
2023. 04. 23. 11:00GagyFarcád3-1
2023. 04. 16. 11:00NagygalambfalvaFelsőboldogfalva0-2
2023. 04. 16. 11:00HomoródszentpéterGagy3-2
2023. 04. 16. 11:00SzentábrahámEtéd5-1
2023. 04. 16. 11:00BögözSiménfalva0-0
2023. 04. 16. 11:00KobátfalvaHomoródszentpál0-0
2023. 04. 16. 11:00FarcádOklánd2-1
2023. 04. 02. 11:00OklándHomoródszentpéter2-1
2023. 04. 02. 11:00EtédKobátfalva3-0
2023. 04. 02. 11:00HomoródszentpálFarcád2-1
2023. 04. 02. 11:00FelsőboldogfalvaSzentábrahám3-2
2023. 04. 02. 11:00GagyBögöz2-0
2023. 04. 02. 11:00SiménfalvaNagygalambfalva1-2
2023. 03. 26. 11:00NagygalambfalvaGagy4-0
2023. 03. 26. 11:00SzentábrahámSiménfalva3-0
2023. 03. 26. 11:00KobátfalvaFelsőboldogfalva4-1
2023. 03. 26. 14:00BögözOklánd2-4
2023. 03. 26. 17:00HomoródszentpéterFarcád0-4
2023. 03. 26. 17:00EtédHomoródszentpál5-4
2023. 03. 18. 16:00HomoródszentpálHomoródszentpéter3-1
2023. 03. 19. 10:00OklándNagygalambfalva2-1
2023. 03. 19. 10:00GagySzentábrahám1-1
2023. 03. 19. 13:00SiménfalvaKobátfalva1-1
2023. 03. 19. 13:00FelsőboldogfalvaEtéd2-1
2023. 03. 19. 16:00FarcádBögöz3-1
2022. 11. 19. 15:00HomoródszentpálFelsőboldogfalva1-2
2022. 11. 20. 09:30FarcádNagygalambfalva0-3
2022. 11. 20. 09:30OklándSzentábrahám2-3
2022. 11. 20. 12:00SiménfalvaEtéd3-0
2022. 11. 20. 15:00HomoródszentpéterBögöz4-3
2022. 11. 20. 15:00GagyKobátfalva4-1
2022. 11. 13. 15:00BögözHomoródszentpál2-0
2022. 11. 13. 09:30KobátfalvaOklánd1-1
2022. 11. 13. 12:00EtédGagy0-3
2022. 11. 13. 15:00NagygalambfalvaHomoródszentpéter2-0
2022. 11. 13. 15:00SzentábrahámFarcád3-1
2022. 11. 13. 15:00FelsőboldogfalvaSiménfalva0-1
2022. 11. 06. 12:00HomoródszentpálSiménfalva4-1
2022. 11. 06. 12:00HomoródszentpéterSzentábrahám0-1
2022. 11. 06. 12:00GagyFelsőboldogfalva0-2
2022. 11. 06. 12:00BögözNagygalambfalva2-1
2022. 11. 06. 12:00OklándEtéd3-0
2022. 11. 06. 12:00FarcádKobátfalva2-0
2022. 10. 30. 12:00HomoródszentpálNagygalambfalva0-2
2022. 10. 30. 12:00KobátfalvaHomoródszentpéter1-1
2022. 10. 30. 12:00EtédFarcád0-3
2022. 10. 30. 12:00SzentábrahámBögöz4-2
2022. 10. 30. 12:00FelsőboldogfalvaOklánd4-2
2022. 10. 30. 12:00SiménfalvaGagy0-1
2022. 10. 23. 12:00HomoródszentpéterEtéd3-0
2022. 10. 23. 12:00FarcádFelsőboldogfalva3-1
2022. 10. 23. 12:00BögözKobátfalva1-1
2022. 10. 23. 12:00NagygalambfalvaSzentábrahám4-6
2022. 10. 23. 12:00OklándSiménfalva3-1
2022. 10. 23. 12:00GagyHomoródszentpál3-1
2022. 10. 16. 12:00HomoródszentpálSzentábrahám3-3
2022. 10. 16. 12:00FelsőboldogfalvaHomoródszentpéter3-1
2022. 10. 16. 12:00KobátfalvaNagygalambfalva2-3
2022. 10. 16. 12:00EtédBögöz0-3
2022. 10. 16. 12:00SiménfalvaFarcád1-3
2022. 10. 16. 12:00GagyOklánd3-1
2022. 10. 09. 12:00SzentábrahámKobátfalva6-1
2022. 10. 09. 12:00OklándHomoródszentpál1-1
2022. 10. 09. 12:00HomoródszentpéterSiménfalva1-1
2022. 10. 09. 12:00NagygalambfalvaEtéd3-0
2022. 10. 09. 12:00BögözFelsőboldogfalva2-1
2022. 10. 09. 12:00FarcádGagy3-0
2022. 10. 02. 12:00HomoródszentpálKobátfalva1-0
2022. 10. 02. 12:00SiménfalvaBögöz1-4
2022. 10. 02. 12:00EtédSzentábrahám0-3
2022. 10. 02. 12:00OklándFarcád1-8
2022. 10. 02. 12:00GagyHomoródszentpéter1-2
2022. 10. 02. 12:00FelsőboldogfalvaNagygalambfalva2-2
2022. 09. 25. 12:00NagygalambfalvaSiménfalva0-0
2022. 09. 25. 12:00HomoródszentpéterOklánd2-3
2022. 09. 25. 12:00BögözGagy1-0
2022. 09. 25. 12:00SzentábrahámFelsőboldogfalva4-3
2022. 09. 25. 12:00KobátfalvaEtéd2-3
2022. 09. 25. 12:00FarcádHomoródszentpál3-1
2022. 09. 18. 12:00HomoródszentpálEtéd2-4
2022. 09. 18. 12:00GagyNagygalambfalva1-2
2022. 09. 18. 12:00OklándBögöz1-1
2022. 09. 18. 12:00FarcádHomoródszentpéter8-2
2022. 09. 18. 12:00SiménfalvaSzentábrahám1-8
2022. 09. 18. 12:00FelsőboldogfalvaKobátfalva3-1
2022. 09. 11. 12:00BögözFarcád2-4
2022. 09. 11. 12:00EtédFelsőboldogfalva1-2
2022. 09. 11. 12:00HomoródszentpéterHomoródszentpál1-4
2022. 09. 11. 12:00SzentábrahámGagy3-2
2022. 09. 11. 12:00NagygalambfalvaOklánd1-3
2022. 09. 11. 12:00KobátfalvaSiménfalva0-4
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Szentábrahám
22
18
2
2
85-34
56
2
Farcád
22
17
0
5
68-34
51
3
Felsőboldogfalva
22
14
1
7
49-34
43
4
Nagygalambfalva
22
10
2
10
45-49
32
5
Bögöz
22
9
4
9
39-38
31
6
Oklánd
22
9
4
9
44-45
31
7
Gagy
22
9
2
11
36-37
29
8
Homoródszentpál
22
8
3
11
40-47
27
9
Etéd
22
7
1
14
33-59
22
10
Homoródszentpéter
22
6
3
13
40-60
21
11
Siménfalva
22
5
4
13
26-50
19
12
Kobátfalva
22
4
6
12
26-44
18

Labdarúgás Labdarúgó 3. Liga, 2023–2024-es szezon, 5-ös csoport, alsóházi rájátszás

Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Székelyudvarhelyi FC
3
2
0
1
6-4
35
2
Viitorul Curița
3
2
1
0
7-3
23
3
Kézdivásárhelyi SE
3
1
1
1
5-3
23
4
Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II.
3
2
0
1
4-3
22
5
Tatrangi Ciucaș
3
0
0
3
0-7
13
6
Brassói SR Municipal
3
0
2
1
5-7
9

Labdarúgás Labdarúgó 2. Liga, 2023–2024-es szezon, alapszakasz

2024. 03. 16. 14:00Újszentesi SKFK Csíkszereda1-1
2024. 03. 16. 14:00Dési UnireaConcordia Chiajna0-2
2024. 03. 16. 14:00CSM AlexandriaBukaresti Metaloglobus1-1
2024. 03. 16. 14:00Sellenberki SKChindia Târgoviște2-1
2024. 03. 16. 14:00Bukaresti SteauaCS Tunari2-1
2024. 03. 16. 14:00CSM SlatinaCS Mioveni0-0
2024. 03. 16. 14:00Gloria BuzăuViitorul Pandurii Târgu Jiu5-0
2024. 03. 16. 14:00FC Argeș PiteștiResicabányai CSM1-0
2024. 03. 16. 14:00Unirea SloboziaVajdahunyadi Corvinul3-1
2024. 03. 16. 14:00Ceahlăul Piatra NeamţProgresul Spartac4-0
2024. 03. 07. 17:00Concordia ChiajnaÚjszentesi SK0-2
2024. 03. 09. 11:00Resicabányai CSMGloria Buzău2-0
2024. 03. 09. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuCSM Slatina1-2
2024. 03. 09. 11:00CS TunariSellenberki SK0-0
2024. 03. 09. 11:00Chindia TârgovișteCSM Alexandria3-0
2024. 03. 09. 11:00Bukaresti MetaloglobusDési Unirea2-1
2024. 03. 09. 12:00Vajdahunyadi CorvinulFC Argeș Pitești2-0
2024. 03. 10. 11:00Progresul SpartacUnirea Slobozia0-2
2024. 03. 10. 12:00FK CsíkszeredaCeahlăul Piatra Neamţ2-0
2024. 03. 11. 17:00CS MioveniBukaresti Steaua2-0
2024. 03. 01. 17:00Gloria BuzăuVajdahunyadi Corvinul2-1
2024. 03. 02. 11:00Bukaresti MetaloglobusConcordia Chiajna2-0
2024. 03. 02. 11:00Dési UnireaChindia Târgoviște1-3
2024. 03. 02. 11:00CSM AlexandriaCS Tunari0-1
2024. 03. 02. 11:00CSM SlatinaResicabányai CSM0-0
2024. 03. 02. 11:00FC Argeș PiteștiProgresul Spartac1-0
2024. 03. 02. 11:00Ceahlăul Piatra NeamţÚjszentesi SK2-0
2024. 03. 02. 11:30Unirea SloboziaFK Csíkszereda0-1
2024. 03. 03. 12:00Sellenberki SKCS Mioveni1-0
2024. 03. 05. 19:00Bukaresti SteauaViitorul Pandurii Târgu Jiu5-0
2024. 02. 22. 19:30Concordia ChiajnaCeahlăul Piatra Neamţ1-2
2024. 02. 24. 11:00Újszentesi SKUnirea Slobozia0-2
2024. 02. 24. 11:00Vajdahunyadi CorvinulCSM Slatina3-0
2024. 02. 24. 11:00Resicabányai CSMBukaresti Steaua3-1
2024. 02. 24. 11:00CS MioveniCSM Alexandria1-0
2024. 02. 24. 11:00CS TunariDési Unirea0-1
2024. 02. 24. 11:30Chindia TârgovișteBukaresti Metaloglobus0-0
2024. 02. 25. 11:00Progresul SpartacGloria Buzău1-5
2024. 02. 25. 17:00Viitorul Pandurii Târgu JiuSellenberki SK0-3
2024. 02. 26. 17:00FK CsíkszeredaFC Argeș Pitești2-1
2023. 11. 30. 14:00Sellenberki SKResicabányai CSM2-2
2023. 11. 30. 14:00Bukaresti SteauaVajdahunyadi Corvinul0-1
2023. 11. 30. 20:00FC Argeș PiteștiÚjszentesi SK2-0
2023. 12. 01. 14:30Gloria BuzăuFK Csíkszereda0-2
2023. 12. 02. 11:00Bukaresti MetaloglobusCS Tunari3-3
2023. 12. 02. 11:00Dési UnireaCS Mioveni0-1
2023. 12. 02. 11:00CSM AlexandriaViitorul Pandurii Târgu Jiu0-1
2023. 12. 02. 11:00CSM SlatinaProgresul Spartac1-0
2023. 12. 02. 11:30Unirea SloboziaCeahlăul Piatra Neamţ2-1
2023. 12. 03. 11:30Chindia TârgovișteConcordia Chiajna1-1
2023. 11. 23. 19:30Ceahlăul Piatra NeamţFC Argeș Pitești2-0
2023. 11. 24. 14:30Újszentesi SKGloria Buzău0-1
2023. 11. 25. 11:00FK CsíkszeredaCSM Slatina1-0
2023. 11. 25. 11:00Progresul SpartacBukaresti Steaua1-6
2023. 11. 25. 11:00Resicabányai CSMCSM Alexandria3-1
2023. 11. 25. 11:00CS MioveniBukaresti Metaloglobus0-2
2023. 11. 25. 11:30CS TunariChindia Târgoviște0-2
2023. 11. 26. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuDési Unirea2-1
2023. 11. 26. 12:00Vajdahunyadi CorvinulSellenberki SK0-0
2023. 11. 28. 17:00Concordia ChiajnaUnirea Slobozia0-0
2023. 11. 09. 19:30Chindia TârgovișteCS Mioveni0-2
2023. 11. 10. 16:00Gloria BuzăuCeahlăul Piatra Neamţ1-1
2023. 11. 10. 18:00FC Argeș PiteștiUnirea Slobozia0-1
2023. 11. 11. 11:00CS TunariConcordia Chiajna1-1
2023. 11. 11. 11:00Bukaresti MetaloglobusViitorul Pandurii Târgu Jiu2-1
2023. 11. 11. 11:00CSM AlexandriaVajdahunyadi Corvinul0-2
2023. 11. 11. 11:00Sellenberki SKProgresul Spartac2-1
2023. 11. 11. 11:00CSM SlatinaÚjszentesi SK3-0
2023. 11. 11. 11:00Dési UnireaResicabányai CSM1-3
2023. 11. 13. 17:30Bukaresti SteauaFK Csíkszereda1-0
2023. 11. 04. 11:00Ceahlăul Piatra NeamţCSM Slatina4-0
2023. 11. 04. 11:00Újszentesi SKBukaresti Steaua0-0
2023. 11. 04. 11:00Vajdahunyadi CorvinulDési Unirea4-0
2023. 11. 04. 11:00Resicabányai CSMBukaresti Metaloglobus5-0
2023. 11. 04. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuChindia Târgoviște0-0
2023. 11. 04. 11:00CS MioveniCS Tunari4-0
2023. 11. 04. 12:00Concordia ChiajnaFC Argeș Pitești1-0
2023. 11. 05. 11:00Progresul SpartacCSM Alexandria1-3
2023. 11. 05. 12:30FK CsíkszeredaSellenberki SK1-2
2023. 11. 06. 15:00Unirea SloboziaGloria Buzău0-1
2023. 10. 26. 17:00Bukaresti SteauaCeahlăul Piatra Neamţ3-1
2023. 10. 28. 11:00CS MioveniConcordia Chiajna1-1
2023. 10. 28. 11:00CS TunariViitorul Pandurii Târgu Jiu0-0
2023. 10. 28. 11:00Chindia TârgovișteResicabányai CSM4-1
2023. 10. 28. 11:00Bukaresti MetaloglobusVajdahunyadi Corvinul1-2
2023. 10. 28. 11:00Dési UnireaProgresul Spartac1-0
2023. 10. 28. 11:00CSM AlexandriaFK Csíkszereda1-2
2023. 10. 28. 11:00Sellenberki SKÚjszentesi SK1-0
2023. 10. 29. 11:30Gloria BuzăuFC Argeș Pitești0-2
2023. 10. 30. 15:30CSM SlatinaUnirea Slobozia1-0
2023. 10. 20. 18:00Ceahlăul Piatra NeamţSellenberki SK0-0
2023. 10. 21. 11:00FK CsíkszeredaDési Unirea1-0
2023. 10. 21. 11:00Újszentesi SKCSM Alexandria2-0
2023. 10. 21. 11:00Progresul SpartacBukaresti Metaloglobus0-1
2023. 10. 21. 11:00Resicabányai CSMCS Tunari1-1
2023. 10. 21. 11:00Unirea SloboziaBukaresti Steaua1-0
2023. 10. 22. 11:00Vajdahunyadi CorvinulChindia Târgoviște2-1
2023. 10. 22. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuCS Mioveni1-0
2023. 10. 23. 16:00Concordia ChiajnaGloria Buzău1-0
2023. 10. 24. 17:00FC Argeș PiteștiCSM Slatina1-1
2023. 10. 05. 17:00Bukaresti SteauaFC Argeș Pitești3-1
2023. 10. 07. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuConcordia Chiajna2-2
2023. 10. 07. 11:00CS MioveniResicabányai CSM2-1
2023. 10. 07. 11:00Chindia TârgovișteProgresul Spartac3-0
2023. 10. 07. 11:00Bukaresti MetaloglobusFK Csíkszereda0-0
2023. 10. 07. 11:00Dési UnireaÚjszentesi SK0-1
2023. 10. 07. 11:00CSM AlexandriaCeahlăul Piatra Neamţ2-2
2023. 10. 07. 11:30CSM SlatinaGloria Buzău1-2
2023. 10. 08. 11:30Sellenberki SKUnirea Slobozia0-1
2023. 10. 09. 16:00CS TunariVajdahunyadi Corvinul1-1
2023. 09. 29. 18:00Ceahlăul Piatra NeamţDési Unirea1-0
2023. 09. 30. 11:00Concordia ChiajnaCSM Slatina1-0
2023. 09. 30. 11:00Újszentesi SKBukaresti Metaloglobus1-1
2023. 09. 30. 11:00FK CsíkszeredaChindia Târgoviște1-0
2023. 09. 30. 11:00Progresul SpartacCS Tunari1-2
2023. 09. 30. 11:00Resicabányai CSMViitorul Pandurii Târgu Jiu1-1
2023. 09. 30. 12:00FC Argeș PiteștiSellenberki SK0-0
2023. 10. 01. 11:00Unirea SloboziaCSM Alexandria1-0
2023. 10. 01. 12:30Gloria BuzăuBukaresti Steaua4-4
2023. 10. 02. 16:00Vajdahunyadi CorvinulCS Mioveni0-2
2023. 09. 22. 16:00Sellenberki SKGloria Buzău2-1
2023. 09. 23. 11:00Resicabányai CSMConcordia Chiajna3-2
2023. 09. 23. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuVajdahunyadi Corvinul2-1
2023. 09. 23. 11:00CS MioveniProgresul Spartac3-1
2023. 09. 23. 11:00CS TunariFK Csíkszereda1-0
2023. 09. 23. 11:00Chindia TârgovișteÚjszentesi SK4-0
2023. 09. 23. 11:00Bukaresti MetaloglobusCeahlăul Piatra Neamţ2-1
2023. 09. 23. 11:00CSM AlexandriaFC Argeș Pitești0-4
2023. 09. 24. 11:30Dési UnireaUnirea Slobozia0-0
2023. 09. 25. 18:00Bukaresti SteauaCSM Slatina1-1
2023. 09. 14. 20:30Concordia ChiajnaBukaresti Steaua0-0
2023. 09. 16. 11:00CSM SlatinaSellenberki SK0-0
2023. 09. 16. 11:00Gloria BuzăuCSM Alexandria1-0
2023. 09. 16. 11:00Unirea SloboziaBukaresti Metaloglobus2-0
2023. 09. 16. 11:00Újszentesi SKCS Tunari6-1
2023. 09. 16. 11:00FK CsíkszeredaCS Mioveni0-0
2023. 09. 16. 11:00Progresul SpartacViitorul Pandurii Târgu Jiu1-2
2023. 09. 16. 11:00Vajdahunyadi CorvinulResicabányai CSM2-0
2023. 09. 18. 16:15FC Argeș PiteștiDési Unirea2-0
2023. 09. 19. 17:00Ceahlăul Piatra NeamţChindia Târgoviște1-1
2023. 09. 02. 11:00Vajdahunyadi CorvinulConcordia Chiajna2-2
2023. 09. 02. 11:00Resicabányai CSMProgresul Spartac0-0
2023. 09. 02. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuFK Csíkszereda1-1
2023. 09. 02. 11:00CSM AlexandriaCSM Slatina0-1
2023. 09. 02. 12:00Dési UnireaGloria Buzău2-4
2023. 09. 03. 11:00CS MioveniÚjszentesi SK0-1
2023. 09. 03. 11:00CS TunariCeahlăul Piatra Neamţ0-1
2023. 09. 03. 11:00Chindia TârgovișteUnirea Slobozia0-1
2023. 09. 03. 11:00Bukaresti MetaloglobusFC Argeș Pitești1-1
2023. 09. 05. 17:30Sellenberki SKBukaresti Steaua3-2
2023. 08. 26. 11:00Concordia ChiajnaSellenberki SK0-1
2023. 08. 26. 11:00CSM SlatinaDési Unirea1-2
2023. 08. 26. 11:00Gloria BuzăuBukaresti Metaloglobus1-0
2023. 08. 26. 11:00FC Argeș PiteștiChindia Târgoviște0-2
2023. 08. 26. 11:00Unirea SloboziaCS Tunari3-1
2023. 08. 26. 11:00Ceahlăul Piatra NeamţCS Mioveni0-1
2023. 08. 26. 11:00Újszentesi SKViitorul Pandurii Târgu Jiu1-1
2023. 08. 26. 11:00FK CsíkszeredaResicabányai CSM1-1
2023. 08. 27. 11:00Bukaresti SteauaCSM Alexandria1-1
2023. 08. 27. 11:00Progresul SpartacVajdahunyadi Corvinul1-2
2023. 08. 19. 11:00Progresul SpartacConcordia Chiajna0-6
2023. 08. 19. 11:00Resicabányai CSMÚjszentesi SK2-1
2023. 08. 19. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuCeahlăul Piatra Neamţ0-2
2023. 08. 19. 11:00Bukaresti MetaloglobusCSM Slatina1-1
2023. 08. 19. 11:00CSM AlexandriaSellenberki SK0-1
2023. 08. 19. 12:00Vajdahunyadi CorvinulFK Csíkszereda2-0
2023. 08. 20. 11:00CS MioveniUnirea Slobozia1-1
2023. 08. 20. 11:00CS TunariFC Argeș Pitești1-1
2023. 08. 20. 12:00Dési UnireaBukaresti Steaua2-6
2023. 08. 22. 19:00Chindia TârgovișteGloria Buzău1-1
2023. 08. 12. 11:00Concordia ChiajnaCSM Alexandria0-1
2023. 08. 12. 11:00Sellenberki SKDési Unirea2-0
2023. 08. 12. 11:00Bukaresti SteauaBukaresti Metaloglobus1-1
2023. 08. 12. 11:00Gloria BuzăuCS Tunari2-1
2023. 08. 12. 11:00Unirea SloboziaViitorul Pandurii Târgu Jiu1-1
2023. 08. 12. 11:00Újszentesi SKVajdahunyadi Corvinul0-0
2023. 08. 12. 11:00FK CsíkszeredaProgresul Spartac3-0
2023. 08. 12. 12:00CSM SlatinaChindia Târgoviște0-0
2023. 08. 13. 12:00Ceahlăul Piatra NeamţResicabányai CSM4-0
2023. 08. 14. 17:30FC Argeș PiteștiCS Mioveni0-0
2023. 08. 05. 11:00FK CsíkszeredaConcordia Chiajna0-3
2023. 09. 12. 11:00Progresul SpartacÚjszentesi SK1-3
2023. 08. 05. 11:00Resicabányai CSMUnirea Slobozia0-1
2023. 08. 05. 11:00Viitorul Pandurii Târgu JiuFC Argeș Pitești0-0
2023. 08. 05. 11:00CS TunariCSM Slatina1-3
2023. 08. 05. 11:00Bukaresti MetaloglobusSellenberki SK0-1
2023. 08. 05. 11:00Dési UnireaCSM Alexandria1-0
2023. 08. 06. 12:00Vajdahunyadi CorvinulCeahlăul Piatra Neamţ2-1
2023. 08. 08. 18:30CS MioveniGloria Buzău0-0
2023. 08. 08. 21:00Chindia TârgovișteBukaresti Steaua1-1
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Sellenberki SK
19
12
6
1
23-9
42
2
Unirea Slobozia
19
12
4
3
22-8
40
3
Vajdahunyadi Corvinul
19
11
4
4
30-16
37
4
Gloria Buzău
19
10
4
5
31-21
34
5
CS Mioveni
19
9
6
4
20-9
33
6
FK Csíkszereda
19
9
5
5
19-14
32
7
Ceahlăul Piatra Neamţ
19
9
4
6
30-17
31
8
Bukaresti Steaua
19
7
7
5
37-24
28
9
Chindia Târgoviște
19
7
7
5
27-14
28
10
Resicabányai CSM
19
7
6
6
28-25
27
11
Bukaresti Metaloglobus
19
6
8
5
20-22
26
12
Concordia Chiajna
19
6
7
6
24-18
25
13
CSM Slatina
19
6
7
6
16-18
25
14
FC Argeș Pitești
19
6
6
7
17-16
24
15
Újszentesi SK
19
6
5
8
19-22
23
16
Viitorul Pandurii Târgu Jiu
19
5
8
6
16-28
23
17
CS Tunari
19
3
7
9
16-32
16
18
Dési Unirea
19
4
1
14
13-35
13
19
CSM Alexandria
19
2
3
14
10-29
9
20
Progresul Spartac
19
0
1
18
9-50
1

Labdarúgás Női labdarúgó 1. Liga, 2023–2024-es szezon, alsóházi rájátszás

2024. 04. 14. 11:00CSM AlexandriaMarosvásárhelyi SE6-2
2024. 04. 14. 15:00Banat GirlsBesztercei Gloria
2024. 05. 30. 11:00Marosvásárhelyi SEBesztercei Gloria0-5
2024. 05. 31. 13:00CSM AlexandriaBanat Girls3-0
2024. 03. 23. 15:00CSM AlexandriaBesztercei Gloria0-2
2024. 04. 06. 14:00Banat GirlsMarosvásárhelyi SE5-1
2024. 03. 17. 11:00Marosvásárhelyi SECSM Alexandria3-5
2024. 03. 17. 15:00Besztercei GloriaBanat Girls6-1
2024. 03. 10. 11:00Besztercei GloriaMarosvásárhelyi SE12-0
2024. 03. 10. 15:00Banat GirlsCSM Alexandria4-0
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Besztercei Gloria
4
4
0
0
25-1
36
2
Banat Girls
4
2
0
2
10-10
21
3
CSM Alexandria
5
3
0
2
14-11
16
4
Marosvásárhelyi SE
5
0
0
5
6-33
0

Labdarúgás Labdarúgó 2. Liga, 2023–2024-es szezon, felsőház

2024. 04. 13. 12:00FK CsíkszeredaVajdahunyadi Corvinul2-1
2024. 04. 14. 11:00Unirea SloboziaGloria Buzău1-1
2024. 04. 15. 17:30CS MioveniSellenberki SK0-0
2024. 04. 10. 17:00FK CsíkszeredaCS Mioveni1-1
2024. 04. 10. 19:00Vajdahunyadi CorvinulUnirea Slobozia1-0
2024. 04. 11. 19:00Gloria BuzăuSellenberki SK0-0
2024. 04. 04. 17:00CS MioveniGloria Buzău1-1
2024. 04. 06. 11:30Sellenberki SKVajdahunyadi Corvinul0-0
2024. 04. 07. 12:00Unirea SloboziaFK Csíkszereda2-0
2024. 04. 01. 17:30FK CsíkszeredaSellenberki SK2-0
2024. 03. 28. 19:00Vajdahunyadi CorvinulGloria Buzău1-1
2024. 03. 30. 11:00Unirea SloboziaCS Mioveni1-0
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Unirea Slobozia
4
2
1
1
4-2
47
2
Sellenberki SK
4
0
3
1
0-2
45
3
Vajdahunyadi Corvinul
4
1
2
1
3-3
42
4
FK Csíkszereda
4
2
1
1
5-4
39
5
Gloria Buzău
4
0
4
0
3-3
38
6
CS Mioveni
4
0
3
1
2-3
36

Labdarúgás Labdarúgó Szuperliga, 2023–2024-es szezon, rájátszás, alsóház

2024. 04. 05. 17:30Aradi UTAFC Botoșani1-0
2024. 04. 05. 17:30Petrolul PloieștiFC Voluntari0-4
2024. 04. 05. 17:30FC HermannstadtKolozsvári U1-1
2024. 04. 05. 17:30Jászvásári PoliFC U Craiova 19480-0
2024. 04. 05. 17:30Galaci OțelulBukaresti Dinamo1-0
2024. 03. 29. 17:30FC VoluntariFC Hermannstadt1-0
2024. 03. 29. 17:30FC BotoșaniJászvásári Poli2-1
2024. 03. 29. 17:30Kolozsvári UAradi UTA0-0
2024. 03. 29. 17:30FC U Craiova 1948Galaci Oțelul1-2
2024. 03. 29. 17:30Bukaresti DinamoPetrolul Ploiești1-1
2024. 03. 15. 17:30Kolozsvári UFC Botoșani3-0
2024. 03. 16. 17:00Galaci OțelulJászvásári Poli1-0
2024. 03. 17. 18:15FC HermannstadtBukaresti Dinamo3-0
2024. 03. 18. 17:30Aradi UTAFC Voluntari4-3
2024. 03. 18. 20:30Petrolul PloieștiFC U Craiova 19481-0
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Aradi UTA
3
2
1
0
5-3
27
2
Kolozsvári U
3
1
2
0
4-1
26
3
Galaci Oțelul
3
3
0
0
4-1
26
4
FC Hermannstadt
3
1
1
1
4-2
24
5
Petrolul Ploiești
3
1
1
1
2-5
22
6
FC Voluntari
3
2
0
1
8-4
20
7
Jászvásári Poli
3
0
1
2
1-3
18
8
FC U Craiova 1948
3
0
1
2
1-3
17
9
Bukaresti Dinamo
3
0
1
2
1-5
16
10
FC Botoșani
3
1
0
2
2-5
14

Labdarúgás Női labdarúgó 1. Liga, 2023–2024-es szezon, felsőházi rájátszás

Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Temesvári Poli (nők)
4
1
0
3
3-6
38
2
Konstancai Farul (nők)
4
3
0
1
10-6
35
3
Kolozsvári U Olimpia
3
2
0
1
7-2
32
4
FK Csíkszereda (nők)
5
2
0
3
7-13
30

Labdarúgás Labdarúgó 3. Liga, 2023–2024-es szezon, 9-es csoport, felsőházi rájátszás

2024. 04. 13. 17:00Nyárádtői UnireaBesztercei Gloria3-1
2024. 04. 13. 17:00Medgyesi SKGyulafehérvári CSU2-0
2024. 04. 05. 17:00Besztercei GloriaMedgyesi SK1-1
2024. 04. 06. 17:00Gyulafehérvári CSUNyárádtői Unirea0-2
2024. 03. 29. 15:00Besztercei GloriaGyulafehérvári CSU3-0
2024. 03. 30. 18:01Medgyesi SKNyárádtői Unirea1-2
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Besztercei Gloria
3
1
1
1
5-4
44
2
Nyárádtői Unirea
3
3
0
0
7-2
42
3
Medgyesi SK
3
1
1
1
4-3
38
4
Gyulafehérvári CSU
3
0
0
3
0-7
31

Labdarúgás Udvarhely körzeti bajnokság, 2022–2023-as szezon, B csoport

2023. 06. 04. 11:00KápolnásParajdi SK5-7
2023. 06. 04. 11:00MáréfalvaKorondi Ifjúság3-0
2023. 06. 04. 11:00BogárfalvaZetelaka II.3-3
2023. 06. 04. 11:00ZeteváraljaMalomfalva0-4
2023. 06. 04. 11:00VarságLövéte1-3
2023. 06. 04. 11:00AlsósófalvaFarkaslaki SE0-4
2023. 05. 28. 11:00Korondi IfjúságVarság3-2
2023. 05. 28. 11:00MalomfalvaAlsósófalva2-1
2023. 05. 28. 11:00LövéteKápolnás6-2
2023. 05. 28. 11:00Parajdi SKBogárfalva13-1
2023. 05. 28. 11:00Zetelaka II.Zeteváralja2-0
2023. 05. 28. 11:00Farkaslaki SEMáréfalva8-3
2023. 05. 21. 11:00BogárfalvaLövéte3-8
2023. 05. 21. 11:00AlsósófalvaZetelaka II.1-0
2023. 05. 21. 11:00ZeteváraljaParajdi SK1-6
2023. 05. 21. 11:00MáréfalvaMalomfalva3-1
2023. 05. 21. 11:00Farkaslaki SEKorondi Ifjúság8-0
2023. 05. 21. 11:00KápolnásVarság1-2
2023. 05. 14. 11:00VarságBogárfalva6-2
2023. 05. 14. 11:00KápolnásKorondi Ifjúság5-3
2023. 05. 14. 11:00Parajdi SKAlsósófalva5-0
2023. 05. 14. 11:00Zetelaka II.Máréfalva0-3
2023. 05. 14. 11:00LövéteZeteváralja6-0
2023. 05. 14. 11:00MalomfalvaFarkaslaki SE0-3
2023. 05. 07. 11:00Korondi IfjúságMalomfalva3-4
2023. 05. 07. 11:00MáréfalvaParajdi SK5-3
2023. 05. 07. 11:00AlsósófalvaLövéte0-3
2023. 05. 07. 11:00ZeteváraljaVarság3-6
2023. 05. 07. 11:00BogárfalvaKápolnás2-4
2023. 05. 07. 11:00Farkaslaki SEZetelaka II.6-0
2023. 04. 30. 12:00BogárfalvaKorondi Ifjúság1-8
2023. 04. 30. 12:00LövéteMáréfalva3-1
2023. 04. 30. 12:00Zetelaka II.Malomfalva2-1
2023. 04. 30. 12:00VarságAlsósófalva1-0
2023. 04. 30. 12:00KápolnásZeteváralja2-3
2023. 04. 30. 12:00Parajdi SKFarkaslaki SE1-2
2023. 04. 23. 11:00ZeteváraljaBogárfalva1-0
2023. 04. 23. 11:00Farkaslaki SELövéte4-1
2023. 04. 23. 11:00AlsósófalvaKápolnás2-1
2023. 04. 23. 11:00MalomfalvaParajdi SK2-3
2023. 04. 23. 11:00MáréfalvaVarság3-1
2023. 04. 23. 11:00Korondi IfjúságZetelaka II.4-1
2023. 04. 16. 11:00Parajdi SKZetelaka II.2-1
2023. 04. 16. 11:00VarságFarkaslaki SE1-7
2023. 04. 16. 11:00BogárfalvaAlsósófalva3-1
2023. 04. 16. 11:00ZeteváraljaKorondi Ifjúság2-3
2023. 04. 16. 11:00KápolnásMáréfalva2-1
2023. 04. 16. 11:00LövéteMalomfalva5-2
2023. 04. 02. 11:00AlsósófalvaZeteváralja4-1
2023. 04. 02. 11:00Farkaslaki SEKápolnás4-0
2023. 04. 02. 11:00MáréfalvaBogárfalva9-0
2023. 04. 02. 11:00Zetelaka II.Lövéte1-5
2023. 04. 02. 11:00MalomfalvaVarság2-0
2023. 04. 02. 11:00Korondi IfjúságParajdi SK5-2
2023. 03. 26. 11:00VarságZetelaka II.2-2
2023. 03. 26. 11:00KápolnásMalomfalva1-3
2023. 03. 26. 14:00LövéteParajdi SK1-0
2023. 03. 26. 14:00BogárfalvaFarkaslaki SE2-6
2023. 03. 26. 14:00ZeteváraljaMáréfalva0-6
2023. 03. 26. 17:00AlsósófalvaKorondi Ifjúság1-2
2023. 03. 18. 15:00Zetelaka II.Kápolnás2-1
2023. 03. 19. 13:00Korondi IfjúságLövéte1-2
2023. 03. 19. 13:00Farkaslaki SEZeteváralja11-1
2023. 03. 19. 16:00Parajdi SKVarság1-1
2023. 03. 19. 16:00MalomfalvaBogárfalva3-1
2023. 03. 19. 16:00MáréfalvaAlsósófalva1-0
2022. 11. 20. 09:30LövéteVarság4-1
2022. 11. 20. 09:30MalomfalvaZeteváralja2-0
2022. 11. 20. 09:30Farkaslaki SEAlsósófalva7-3
2022. 11. 20. 12:00Parajdi SKKápolnás4-2
2022. 11. 20. 12:00Zetelaka II.Bogárfalva7-3
2022. 11. 20. 15:00Korondi IfjúságMáréfalva0-3
2022. 11. 13. 09:30BogárfalvaParajdi SK2-4
2022. 11. 13. 09:30ZeteváraljaZetelaka II.0-3
2022. 11. 13. 12:00KápolnásLövéte1-2
2022. 11. 13. 12:00VarságKorondi Ifjúság6-1
2022. 11. 13. 15:00AlsósófalvaMalomfalva1-1
2022. 11. 13. 15:00MáréfalvaFarkaslaki SE0-3
2022. 11. 06. 12:00Parajdi SKZeteváralja9-0
2022. 11. 06. 12:00Korondi IfjúságFarkaslaki SE1-1
2022. 11. 06. 12:00LövéteBogárfalva7-1
2022. 11. 06. 12:00VarságKápolnás3-2
2022. 11. 06. 12:00MalomfalvaMáréfalva2-0
2022. 11. 06. 12:00Zetelaka II.Alsósófalva2-2
2022. 10. 30. 12:00AlsósófalvaParajdi SK2-3
2022. 10. 30. 12:00MáréfalvaZetelaka II.4-3
2022. 10. 30. 12:00ZeteváraljaLövéte1-9
2022. 10. 30. 12:00Korondi IfjúságKápolnás3-0
2022. 10. 30. 12:00BogárfalvaVarság1-7
2022. 10. 30. 12:00Farkaslaki SEMalomfalva3-3
2022. 10. 23. 12:00MalomfalvaKorondi Ifjúság6-0
2022. 10. 23. 12:00LövéteAlsósófalva3-0
2022. 10. 23. 12:00Parajdi SKMáréfalva4-1
2022. 10. 23. 12:00KápolnásBogárfalva7-0
2022. 10. 23. 12:00VarságZeteváralja7-0
2022. 10. 23. 12:00Zetelaka II.Farkaslaki SE0-1
2022. 10. 16. 12:00Korondi IfjúságBogárfalva3-3
2022. 10. 16. 12:00MáréfalvaLövéte1-2
2022. 10. 16. 12:00AlsósófalvaVarság2-3
2022. 10. 16. 12:00ZeteváraljaKápolnás1-2
2022. 10. 16. 12:00Farkaslaki SEParajdi SK8-1
2022. 10. 16. 12:00MalomfalvaZetelaka II.1-1
2022. 10. 09. 12:00LövéteFarkaslaki SE2-2
2022. 10. 09. 12:00VarságMáréfalva1-1
2022. 10. 09. 12:00KápolnásAlsósófalva4-0
2022. 10. 09. 12:00BogárfalvaZeteváralja4-2
2022. 10. 09. 12:00Zetelaka II.Korondi Ifjúság3-0
2022. 10. 09. 12:00Parajdi SKMalomfalva4-3
2022. 10. 02. 12:00MalomfalvaLövéte2-2
2022. 10. 02. 12:00Zetelaka II.Parajdi SK2-3
2022. 10. 02. 12:00Farkaslaki SEVarság2-1
2022. 10. 02. 12:00Korondi IfjúságZeteváralja2-1
2022. 10. 02. 12:00MáréfalvaKápolnás3-2
2022. 10. 02. 12:00AlsósófalvaBogárfalva2-3
2022. 09. 25. 12:00KápolnásFarkaslaki SE0-2
2022. 09. 25. 12:00Parajdi SKKorondi Ifjúság4-1
2022. 09. 25. 12:00BogárfalvaMáréfalva1-6
2022. 09. 25. 12:00ZeteváraljaAlsósófalva0-3
2022. 09. 25. 12:00LövéteZetelaka II.4-1
2022. 09. 25. 12:00VarságMalomfalva1-3
2022. 09. 18. 13:30Zetelaka II.Varság1-3
2022. 09. 18. 13:30MáréfalvaZeteváralja5-2
2022. 09. 18. 13:30Korondi IfjúságAlsósófalva3-1
2022. 09. 18. 13:30Parajdi SKLövéte0-2
2022. 09. 18. 13:30MalomfalvaKápolnás1-4
2022. 09. 18. 13:30Farkaslaki SEBogárfalva17-0
2022. 09. 11. 13:00VarságParajdi SK1-3
2022. 09. 11. 13:00ZeteváraljaFarkaslaki SE0-12
2022. 09. 11. 13:00AlsósófalvaMáréfalva0-1
2022. 09. 11. 13:00KápolnásZetelaka II.1-0
2022. 09. 11. 13:00BogárfalvaMalomfalva1-5
2022. 09. 11. 13:00LövéteKorondi Ifjúság8-2
Sorrend
Csapat
Mérkőzés
Győzelem
Döntetlen
Vereség
Gólkülönbség
Pont
1
Farkaslaki SE
22
19
3
0
121-20
60
2
Lövéte
22
19
2
1
88-27
59
3
Parajdi SK
22
15
1
6
82-48
46
4
Máréfalva
22
14
1
7
63-38
43
5
Malomfalva
22
11
4
7
53-39
37
6
Varság
22
10
3
9
57-47
33
7
Korondi Ifjúság
22
9
2
11
48-67
29
8
Kápolnás
22
8
0
14
49-54
24
9
Zetelaka II.
22
6
4
12
37-50
22
10
Bogárfalva
22
3
2
17
37-129
11
11
Alsósófalva
22
4
2
16
26-53
8
12
Zeteváralja
22
2
0
20
19-108
6

×

A portál ezen funkcióinak használatához el kell fogadnia a sütiket.