Jól kezdte az első játszmát, három szettlabdája is volt a romániai párosnak, ám ezeket nem tudták értékesíteni, az ázsiaiak fordítani tudtak, és 13–11-re nyertek. A másodikban sokkal agresszívebben játszott az ázsiai ellenfél, elléptek négy ponttal. Ezt a hátrányt még sikerült ledolgozni és egyenlíteni, ám a szett végén ismét a koreaiak voltak élesebbek és összesítésben elléptek kettővel.
Az ázsiaiak agresszív játékára a harmadik játszmában sem kapták az ellenszert, a koreaiak kevesebbet is hibáztak, így ismét tetemes, ötpontos előnyt dolgoztak ki. A romániai páros próbálkozott a zárkózással, ám ezúttal sem tudták utolérni ellenfelüket, aki így egy szettre került az elődöntőtől.
A negyedikben a koreaiak 4–3-as vezetésénél időt kért Viorel Filimon szövetségi kapitány, sikerült rendet tenni a fejekben, hiszen Berniék zsinórban négy pontot szereztek. Ám az ázsiaiak is váltani tudtak, fordítottak és behúzták a negyedik játszmát, egyben a meccset is.
Ovidiu Ionescu hétfőn délben a horvát Andrej Gacinával játszik a férfi egyéni versenyszámban, míg a nőknél a legjobb 32 között Szőcs Bernadette szerdán 11 órakor az ukrán Margrita Pesotszkával találkozik.
A Csíkszeredai Sportklub korábbi legendájával, a csapatot öt szezonon át erősítő Andrej Szergejevics Taratuhinnal beszélgettünk a jégkorong Erste Liga elődöntőjének negyedik mérkőzését megelőzően.
A végletekig kiélezett, fordulatos mérkőzésen, a hosszabbításban nyert kedden este a Csíkszeredai Sportklub a BJAHC ellen a jégkorong Erste Liga elődöntőjének ötödik találkozóján. Készülhetnek a Gyergyói HK elleni döntőre.
A nyomozóhatóságok két férfi, akik közül egyik rendőr, előzetes letartóztatását kérték vasárnap a Temes megyei törvényszéken egy drogkereskedelemmel kapcsolatos ügyben.
Áprilistól a mezőségi szórványban folytatja lelkészi szolgálatát Ballai Zoltán, miután a Kolozsvár Felsővárosi Református Egyházközség presbitériuma megvonta tőle a bizalmat.
III. Károly brit király egészségi állapota miatt kénytelen volt lemondani idei külföldi látogatásait, így idén Erdélybe sem látogat el – közölte a The Sun.
Magyarország (a szomszédos országokkal ellentétben) egészen 1941. június 27-ikéig kimaradt lényegében a második világháborúból. Aztán történt valami, ami mindent megváltoztatott. De mi volt a valós oka a hadba szállásnak?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!