
Az A csoport utolsó két helyezettjének hétfő esti összecsapásán nem volt különösebb tét, hiszen miután minden eddigi meccsüket elveszítették, egyikük sem juthatott már tovább.
Az első negyedben nagyon szoros volt a párharcuk, amikor döntetlen volt az állás. Aztán a második nyolc percben a montenegróiak kettővel elhúztak, a románok visszazárkóztak, így a szünetben egygólos volt a hátrányuk.
A folytatásban is hasonlóan alakult az eredmény, Montenegró két találatára a román csapat ismét csak eggyel válaszolt. A végére már nem maradt nyitott kérdés, a trikolórok nem tudtak újítani, és végül három góllal maradtak alul.
A román együttes korábban 14–7-re a görögöktől, 14–8-ra az amerikaiaktól, 11–8-ra a horvátoktól és 18–7-re az olaszoktól kapott ki.
Kerekes Éva apróbb egészségügyi probléma miatt kénytelen kihagyni a román női kézilabda-válogatott utolsó két Eurokupa-csoportmérkőzését, a zetelaki balszélső viszont bízik abban, hogy a Bajnokok Ligája negyeddöntőben már pályára léphet.
Nyolcvanéves korában elhunyt kedden este Mircea Lucescu, a legendás labdarúgóedző halálhírét a bukaresti Egyetemi Kórház jelentette be, ahol az elmúlt napokban kezelték.
Locsolásból hazatartva az utcán adott hangot politikai nézeteinek egy sepsiszentgyörgyi fiatal, akit a Sepsi OSK vezetőségi tagjai bántalmazhattak.
Kelemen Hunor szerint az anyaországban 2010 óta megvalósult nemzetpolitikai paradigmaváltásra vezethető vissza, hogy az RMDSZ az idei országgyűlési választáson is a Fidesz-KDNP pártszövetséget támogatja.
Donald Trump, az Egyesült Államok elnöke elutasította a meghívást, hogy májusban Romániába látogasson a NATO-csúcstalálkozóra – írja a Mediafax hírügynökség.
A kormány ugyanis, ha nem tudta volna, kétmilliárd lejnyi bérhátralékkal tartozik nekik, amit ők maguk pereltek össze maguknak. És akkor a lehetséges kamatokat még nem is vettük számításba…
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!