Varga Zsolt együttese a találkozó elején még két góllal vezetett ugyan, ezt követően azonban inkább a horvátok akarata érvényesült, és az öt gólt szerző Loren Fatovic vezérletével diadalmaskodtak.
A magyarok a mérkőzés során három ötméterest is kihagytak, a hajrában pedig kétszer is emberelőnyben támadhattak az egyenlítésért.
A magyar csapat így akárcsak három évvel ezelőtt Tokióban, ezúttal is a bronzéremért szállhat harcba az olimpia zárónapján, 11.35-től ellenfele az Egyesült Államok válogatottja lesz.
A másik elődöntőben: Szerbia–Egyesült Államok 10–6 (2–2, 4–2, 2–2, 2–0).
Az 5–8. helyért: Spanyolország–Olaszország 11–9 (4–0, 2–3, 3–3, 2–3), Görögország–Ausztrália 15–9 (3–1, 2–2, 5–3, 5–3).
Kétszer is előnyben volt a kincses város együttese az újonccal szemben a labdarúgó Szuperliga mérkőzésén. Már úgy tűnt, hogy érvényesül a papírforma, csakhogy a ráadásban megítéltelek egy büntetőt a hazaiaknak.
Hősies küzdelem, drámai hajrá és egy bátor tizenegyes – az FK Csíkszereda döntetlent harcolt ki a Kolozsvári CFR ellen. A lefújás után Ilyés Róbert, Eppel Márton, Pászka Lóránd, Hegedűs János és Hindrich Ottó értékelték a találkozót.
Nagy erejű robbanás történt pénteken Bukarestben egy ötödik kerületi tömbházban – közölte a belügyminisztérium katasztrófavédelmi osztálya (DSU).
Nem azé a magánnyugdíj-alapokban levő pénz, akinek a nevén van, hanem az államé – állapította meg az ombudsmani hivatal a parlament által a héten elfogadott, vitatott jogszabály kapcsán, amely korlátozza a hozzáférést a pénzhez.
A pénteki gázrobbanás után szombat reggel újabb katasztrófa történt egy másik bukaresti tömbházban: tűz ütött ki az alagsorában, több tucat embert evakuáltak.
Nem értem, miért kell a Nobel-díjból román–magyar kérdést csinálni. Az elegancia hiányát sem igazán értem, mármint a „vesztes” részéről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!