
A görögök esélyeshez méltón kezdtek vasárnap késő este, elléptek két góllal, amire Andrei Neamțu válaszolt. Az ellenfél újabb két találatot ért el, Vlad Georgescu állította be az első negyed 2–4-es eredményét.
A második játékrészben
támadásban drasztikusan visszaesett Románia teljesítménye, a görögök pedig zsinórban szerzett három góllal elléptek öttel. Neamțu révén sikerült megtörni a gólcsendet, majd Andrei Prioteasa közelről értékesítette ziccerét. A görögök megszerezték a negyedben ötödik, összességében kilencedik találatukat, a szünet előtti eredményt Francesco Iudean állította be (5–9).
Jóval kevesebb találat esett a harmadik játékrészben, sokkal jobban védekezett mindkét fél. Andrei-Tudor Fulea háromra hozta vissza Romániát, ám erre kettővel válaszoltak a görögök, így ezt a negyedet is megnyerték és kényelmes, ötgólos előnyből várhatták a záró felvonást.
Georgescu szerezte az utolsó játékrész első találatát, de egy pillanatig sem forgott veszélyben Görögország sikere, hiszen gyorsan dobtak három gólt. Az utolsó percekben egyik csapat sem tudta bevenni ellenfele hálóját, a görögök végül 14–7-re nyertek.
Kedden következik az Egyesült Államok elleni meccs, a találkozó 17.35-kor kezdődik majd.
Súlyos következményekkel járt Radu Petrescu számára a Petrolul Ploiești–FC Argeș mérkőzésen elkövetett hibája. A román sajtó információi szerint a játékvezetőt 12 fordulóra tiltották el, így számára véget érhetett az idei Szuperliga-szezon.
A korábbi információk alapján még úgy tűnt, hogy a Sepsi OSK Ilfov megyei kiszállását élőben közvetítik a televízióban, végül azonban mégsem tűzték műsorra. A háromszéki klub ugyanakkor megoldást kínál a szurkolóknak, hogy megnézhessék a meccset.
Kasszásnőt ért bántalmazásról számoltak be lapunknak, amely az egyik sepsiszentgyörgyi nagyáruház önkiszolgáló részlegénél történt. A rendőrségnél megerősítették, hogy vizsgálatot indítottak az ügyben.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul-szobor melletti robbantás után mentették fel.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul szobor melletti robbantás után mentették fel.
Hiába mérséklődött az infláció, tovább emelkednek az árak. Online kihívás miatt gyújtott fel egy autót egy 15 éves brassói tinédzser.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!