
A sepsiszentgyörgyi sportoló a péntek délutáni nyolcaddöntőben mindössze 38 másodpercig tartó csatában egyértelmű vereséget szenvedett japán vetélytársától a női szabadfogású birkózók 62 kg-os súlykategóriájában.
Ezzel azonban még nem búcsúzott az olimpiától, abban reménykedhetett, hogy ha Sakura bejut a döntőbe, akkor tovább folytathatja a szereplését. Ez végül össze is jött, a japán ugyanis a negyeddöntőben és az elődöntőben is győzött, és az aranyéremért van versenyben.
Incze Kriszta ellenfele a vigaszágon a kanadai Ana Paula Godinez Gonzalez lesz, aki a negyeddöntőben szintén Motoki Sakurával szemben maradt alul. A hivatalos menetrend szerint az összecsapást romániai idő szerint szombaton 12 óra 7 perctől rendezik. Amennyiben a háromszéki birkózónak sikerül nyernie, utána a bronzmérkőzésen léphet szőnyegre.
Féltávnál a labdarúgó 2. Liga rájátszásában, de már most kirajzolódik: a Sepsi OSK tudatosan és hatékonyan építkezett a nyáron. Az igazolások beváltak, a keret stabil, az eredmények pedig a visszajutást vetítik előre. De mi a helyzet a többi csapattal?
Gyári versenyautóval áll rajthoz a hétvégén Székelyudvarhelyen és környékén zajló Hargita Ralin Jakab Attila és navigátora, Mag Levente. A kettős célja idén sem lehet más, mint dobogós helyen végezni hazai közönség előtt.
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
Őrizetbe vették Szék község polgármesterét sikkasztás és hivatali visszaélés gyanújával, miután a nyomozók szerint közpénzből finanszírozott beszerzéseket használt fel saját céljaira.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!