Hargitafürdőn befejeződött a sífutók országos bajnoksága. Az ötödik versenynapon a felnőttek számára kiírt csapat sprintversenyek szerepeltek a programban, ahol a Csíkszeredai ISK a második helyen zárt.
Érmes helyezésekkel tértek haza a székelyföldi sílövők a Cheile Grădiștei-en megrendezett biatlon Balkán-kupa küzdelmeiről, amelyen hat ország sportolói álltak rajthoz.
Kedveztek a hóviszonyok, szombaton és vasárnap Szebenjuharoson folytatni tudták a 12 éven aluli gyermekek számára kiírt, Reménység-kupával díjazott, hat fordulós alpesi-síversenyt. A hétvégi futamokon a Csíkszeredai ISK is képviselve volt.