Olimpia

Többször egyenlített a magyar női pólóválogatott, egyszer sem vezetett

Józsa Csongor , MTI 2024. július 27., 16:20 utolsó módosítás: 2024. július 27., 16:53

A végletekig kiélezett mérkőzésen az utolsó percben támadott a döntetlenért a magyar női vízilabda-válogatott a hollandok ellen az olimpiai torna nyitófordulójában.

Nagy csata zajlott a medencében Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt

Vereséggel kezdte szereplését a párizsi olimpián a magyar női vízilabda-válogatott: Mihók Attila és Cseh Sándor világbajnoki ezüstérmes együttese a csoportkör első fordulójában szombaton 10–8-ra kikapott az Európa-bajnok hollandoktól.

A találkozó kevesebb mint egy perccel a vége előtt még döntetlenre állt, a hollandok az utolsó pillanatokban diadalmaskodtak.

A magyar csapat hétfőn Kanada ellen folytatja szereplését, a csoportból az első négy jut a negyeddöntőbe.