
A magyar női vízilabda-válogatott két győzelemmel és két vereséggel (ebből az egyik büntetők után született) a harmadik helyen jutott tovább az olimpiai negyeddöntőkbe. Kedden este az ellenfele az Egyesült Államok volt, amely Spanyolországtól kikapott, míg Görögországot, Olaszországot és Franciaországot legyőzte.
Mihók Attila és Cseh Sándor együttese a februári, dohai világbajnoki döntő „visszavágóján” óriási csatát vívott a sorozatban negyedik sikerére hajtó riválissal, sokáig szoros, döntetlen volt az állás.
A találkozó negyedik negyedében egyetlen gól született, ez döntött az amerikai javára.
Csütörtökön a helyosztón a magyar lányok Görögország ellen szállnak medencébe.
Olimpia, női vízilabda, negyeddöntő:
Magyarország–Egyesült Államok 4–5 (2–1, 0–2, 2–1, 0–1).
További eredmények:
Kanada–Spanyolország 8–18,
Olaszország–Hollandia 8–11,
Ausztrália–Görögország 9–6.
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Maros megyei rendőrök csütörtökön 23 házkutatást tartottak Nyárádremete és Makfalva községben, valamint Szovátán egy erdészeti bűncselekményeket vizsgáló büntetőügyben.
Közben a PSD-s mezőgazdasági miniszter egy 5000 eurós Louis Vuitton bőrönddel flangált a reptéren. És egy riasztó adat: az első három hónapban közel 34 ezer esetben kértek rendőri segítséget a családon belüli erőszak áldozatai.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!