
Szerda délután megnyerte második mérkőzését is a magyar csapat, pástra lépett a Szilágyi Áron, Szatmári András, Gémesi Csanád hármas, viszont kulcsfontosságú szerepe volt ebben a csereként szereplő Rabb Krisztiánnak is. A találkozó elején jelentős előnyre tett szert Irán, a párharc második felétől azonban a magyarok irányítottak és behúzták a győzelmet.
Ott lesz a fináléban a magyar csapat, így már biztos az éremszerzés, a kérdés csupán annyi, hogy ezüst vagy arany lesz az. A döntőt szerda este 21.30-tól rendezik a címvédő Dél-Korea és Magyarország között.
Visszatér a román élvonalba Marius Ștefănescu. A korábban a Sepsi OSK-ban szereplő szélső a következő idénytől az ezüstérmes klub játékosa lesz.
Harmadikként jutott tovább csoportjából, majd a nyolcaddöntőben nagyon nehéz kihívás várt a magyar minifutball-válogatottra a szlovákiak Európa-bajnokságon. Kétszer is hátrányba került a bosnyákok ellen, ám végül kiharcolta a továbbjutást.
77 évesen elhunyt Kurkó Árpád a Hargita Gyöngye (Perla Harghitei) ásványvíz-palackozó korábbi vezérigazgatója.
A marosvásárhelyi orvosképzés meghatározó egyéniségétől, dr. Brassai Zoltán belgyógyász professzortól búcsúzunk, aki tartalmas életének 92. évében a lelki és szellemi folytatás bizonyosságával távozott közülünk.
Aki ma megtakarított pénzzel rendelkezik, könnyen szembesül a kérdéssel: bankban tartsa, állampapírba tegye, euróban őrizze, vagy hosszabb távú befektetésben gondolkodjon.
Ilyen országot, mint a mioritikus haza, nem látott vén Európa. Ja, de.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!