
Pár napja indítottuk útjára a népszerű tippversenyünket, és cikkünk írásakor
több mint 2100 tippelőnk volt, akik 148 külön csoportot hoztak létre és több mint 36 ezer tipp érkezett tőlük.
Nem kell aggódni, hiszen az Eb csak este tíz órakor kezdődik, a nyitómeccsen a házigazdák a skótokkal csapnak össze, addig még nyugodtan lehet regisztrálni és tippelni, és ha mégis lecsúsztak a nyitómeccsről, ne csüggedjenek, még további ötven találkozón lehet pontokat gyűjteni.
A tippverseny során megpróbálunk segíteni olvasóinknak, hiszen minden nap egy-egy, a labdarúgásban és a sportban jártas szakembert fogunk megkérdezni, hogy az aznapi meccsre mit tippel ő és miért.
Az Eb nyitányára Hadnagy Attilát, a Sepsi OSK sportigazgatóját kértük fel.
A tippversenyünk játékszabályzata megtalálható itt.
Jó tippelést, sok szerencsét!
Csúfos kudarccal zárta az évet az FK Csíkszereda a labdarúgó Szuperligában, öt gólt kapott az Universitatea Craiovától. A mérkőzés utáni nyilatkozatában Ilyés Róbert vezetőedző nem kertelt és komoly változásokat helyezett kilátásba.
Mindhárom mérkőzését elveszítette a romániai teremlabdarúgó-válogatott a horvátországi Futsal Week barátságos tornán, ahol az ötödik helyért lejátszott gólgazdag találkozón 8–5-re kikapott Magyarországtól, így az utolsó pozícióban végzett.
Tizenhét nappal az eltűnése után megtalálták a fiatal nőt, akit utoljára egy székelyudvarhelyi bevásárlóközpont parkolójában láttak. A holttestére Fenyéd község határában bukkantak rá a keresőcsapatok.
Nem hisz Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke annak a közvélemény-kutatásnak, amely szerint az erdélyi magyarok elsöprő többsége a Fideszre szavazna.
Az erdélyi magyarok körében Orbán Viktor a legnépszerűbb magyarországi politikus, több mint 90 százalékuk bízik benne, míg a magyar ellenzéki politikusok bizalmi indexe a román pártok népszerűségi szintjén áll – derült ki a SoDiSo Research kutatásából.
Nem szárnyalt a turizmus 2025-ben. A pulpituson tépte szét Eminescu és Iorga fotóit a romániai zsidó közösség képviselője.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!