HIRDETÉS

A döntővel húzta be az első helyet

Jóval izgalmasabban alakult a Székely Sport Eb-tippversenye, mint a legtöbb mérkőzés, az utolsó meccsen dőlt el a végső győztes kiléte: Becze Márk telitalálattal előzött és tolta harmadik helyre a korábbi éllovas Bálint Annát, a második Váncsa Eszter lett.

A spanyol válogatott sikerével véget ért a labdarúgó-Európa-bajnokság, ez egyben azt is jelenti, hogy tippversenyünk is lezárult, jöhet az összegző.

Az egy hónapos versengés alatt több játékos kedvű olvasónk is vezette a ranglistát, többen izgulhattak a legvégén, hogy kié lesz a fődíj.

HIRDETÉS

Rendkívül szorosan alakult a hajrá, hiszen a spanyol–angol finálé alaposan belekavart a végeredménybe: a korábbi éllovasunk, Bálint Anna Bellinghamék sikerére tett, így végül ketten is megelőzték, ráadásul telitalálattal, az első helyet Becze Márk szerezte meg 175 ponttal, míg a képzeletbeli dobogónk második fokára Váncsa Eszter léphetett fel 172 ponttal.

Becze Márk egy páros szezonbérletet nyert a Sepsi OSK hazai bajnoki mérkőzéseire a 2024–2025-ös szezonra. A második helyezett Váncsa Eszter díja egy 2000 lej értékű gumiabroncs-utalvány a marosvásárhelyi Marsótól, ami beváltató akár egy teljesen új gumiszettre.

A harmadik helyen pontszámban holtverseny alakult ki, így köztük a több telitalálat döntött. Bálint Anna (171 pont, 12 telitalálat) lett a harmadik, és szólhat a baráti társaságának, készüljenek, hiszen egy darab 10 fős gyárlátogatást nyert a Csíki Sör és Csíki Csipsz üzemeibe, korlátlan csipsz- és sörfogyasztással.

Negyedik helyezettünk, Lázár András Tibor (171 pont, 10 telitalálat) pedig másodmagával a gyergyószentmiklósi Filo Hotel Wellness & Spában egy wellnesshétvége alkalmával pihenheti ki az Európa-bajnokság fáradalmait.

Lessünk be a számok mögé

2994 felhasználó, 113 242 tipp, kereken 200 csoport – számokban röviden összefoglalva az idei tippversenyünk. A legnépesebb csoport idén a Háromszék elnevezésű volt, itt negyvenhárman versengtek egymással. A második legtöbb felhasználót összegyűjtő közösség huszonnyolc fővel a cégcsoportunkat képviselőkből álló Médiatér lett, míg a harmadik az ugyancsak Kovászna megyeieket tömörítő Conico lett 25 tippelővel.

Gratulálunk a nyerteseknek! És természetesen mindenkinek, aki végig velünk volt és tippelt a világbajnokság során a Székely Sporton. Amint átadjuk a díjakat, személyesen is bemutatjuk nyerteseinket.

Tippversenyünk végeredménye
1. Becze Márk 175 pont/12 telitalálat
2. Váncsa Eszter 172/10
3. Bálint Anna 171/12
4. Lázár András Tibor 171/10
5. acmilan 168/8
6. vector score 167/11
7. Kovács Ferenc 166/11
8. Botorok János 163/11
9. Gergely Attila 163/9
10. Tubák Nimród 163/8
Simó Magor 163/8

szóljon hozzá!
HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ajánljuk még

A Csalhó alatt győzött a Sepsi OSK

Lejátszotta harmadik felkészülési mérkőzését a labdarúgó 2. Liga rajtjára hangoló Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, szombaton délben a Ceahlăul Piatra Neamț vendége volt.

Minden jegy elkelt, telt ház lesz az FK Csíkszereda–Dinamo mérkőzésen

Már a jegyárusítás első napján eldőlt, hogy telt ház lesz a csíkszeredai stadionban: minden belépő elkelt az FK Csíkszereda történelmi, Bukaresti Dinamo elleni első élvonalbeli hazai mérkőzésére.

Székelyhon

Kenőpénz elfogadásán értek egy ortopéd szakorvost

A gyanú szerint az orvos pénzt kért egy műtét elvégzéséért.

`
Krónika

Viktor Orbán to Krónika: Supporting Hungarian Communities Abroad Is Not a Favor, Rather Our Duty

“I would like to speak with Romania’s new president as soon and as extensively as possible, because we have shared issues within the European Union, and the interests of Romanians and Hungarians often align," Prime Minister Viktor Orbán told Krónika.

Krónika

Mi a teendő, ha medvével találkozik az ember? – Megfontolandó tanácsok a hegyimentőktől

Az országos hegyimentő-szolgálat szakemberei gyakorlati tanácsokat adnak arra vonatkozóan, hogy mi a teendő, ha vadállattal – elsősorban medvével – találkozik az ember, és kiemelik azt is, hogy hasonló esetekben mit nem szabad tenni.

Főtér

Ismét embert ölt a medve! Nem! Egy kretén miatt legyilkoltak egy háromgyermekes macianyut!

Az ember igyekszik érteni, hogy a természetet óvni kell. És azt is, hogy az állatokat szeretni kell. De azt is meg kellene érteni, hogy jelen pillanatban nem az embernek kell mennie, hanem a medvének. Pont.

Ez is érdekelheti

Az Eb-álomcsapat több mint felét a spanyolok adják

Taroltak a spanyolok a nemzetközi szövetség álomcsapatában, rajtuk kívül csak négy nemzet játékosa fért oda.

Végül győzött a játék. De milyen áron?

Hosszú hetek kínlódása, vergődése után – mármint a fociszerető szurkolók szempontjából – végre pont került az eddigi talán legunalmasabb Európa-bajnokság végére.

Megnyerte hetedik Eb-meccsét is, negyedszer a kontinens legjobbja Spanyolország

Az előnyt megszerezte a döntőben, Anglia kiegyenlített, hogy aztán legyen még egy válasza a spanyoloknak. Összességében megérdemeltek lettek Európa-bajnokok.

Hat gólkirály is lehet a labdarúgó-Eb legvégén

Egyet változtatott az előző tornákhoz képest az UEFA az Európa-bajnokság gólkirályi kiírásban, idén sem a gólpasszok, sem a játékpercek nem döntenek.

A spanyolok győzelmét vetíti előre a Sepsi OSK csapatkapitánya

Vasárnap este kiderül, hogy Spanyolország vagy Anglia emeli magasba a serleget a labdarúgó Európa-bajnokságon. A döntőre a Székely Sport a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK kapusát, Niczuly Rolandot kérte meg, hogy tippelje meg a végeredményt.

Francia bíró vezeti az Eb-döntőt

A francia Francois Letexier vezeti a spanyol–angol döntőt vasárnap a németországi labdarúgó Európa-bajnokságon.

Cserejátékos volt a nyerőember, döntőbe lőtte az angolokat

A végén dőlt el a labdarúgó Európa-bajnokság második elődöntője, Anglia korai hátrányát hamar ledolgozva, a 91. percben szerzett találattal legyőzte Hollandiát, és bejutott a vasárnapi fináléba, ahol Spanyolország ellen küzd meg a trófea elhódításáért.

Hosszabbításra és angol továbbjutásra számít a rádiós műsorvezető

Szerdán este kiderül, hogy mely együttes lesz Spanyolország ellenfele a labdarúgó Európa-bajnokság döntőjében. A holland–angol párharcra a Székely Sport Kádár Zoltánt, a Marosvásárhelyi Rádió műsorvezetőjét kérte meg, hogy tippelje meg a végeredményt.

Vezettek a franciák, négy perc alatt fordítottak a spanyolok, beléptek az Eb-döntőbe

Lüktető első félidőt hozott a németországi labdarúgó Eb első elődöntője, három gólt is jegyeztek. A másodikban Franciaország szaladt az egyenlítés után, Spanyolország az első finalista.

Baljós árnyak a spanyolok felett, a franciák nem váltanak játékstílust

Kedden este rendezik a németországi labdarúgó Európa-bajnokság első elődöntőjét, Spanyolország és Franciaország küzd meg a fináléba való bejutásért. Hiába van nagyszerű formában Luis de la Fuente együttese, akár bajba is kerülhet a meccsen.

HIRDETÉS
Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!