
A kontinenstorna nyitómérkőzésén az A csoportban pénteken 22 órától a házigazda Németország Skóciával találkozik a müncheni Allianz Arénában. A találkozóra a mérkőzés előtt 5 percig lehet tippelni online tippversenyünkön.
Hadnagy Attila úgy véli, a németek simán fognak nyerni, mivel az első mérkőzésről van szó, otthon és telt házas stadionban játszanak.
A német válogatott ugyanis sokkal jobb játékerőt képvisel, és meglátása szerint az első helyről jut majd tovább a csoportból, a skótokat pedig a leggyengébbnek tartja ebben a négyesben, amelyben még Magyarország és Svájc szerepel.
A szombati játéknapon rendezendő mérkőzésekre, köztük a magyar–svájci csatára, illetve a B csoport találkozóira szintén Hadnagy Attilával segítünk tippelni.
Visszalépett a jégkorong Kontinentális Kupán való részvételtől a Gyergyói Hoki Klub, helyette a Brassói Corona képviselheti Romániát az európai kupasorozatban.
A Román Labdarúgó-szövetség (FRF) új pénzügyi értékelése szerint az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK is a stabilan működő klubok közé tartozik. A két székelyföldi együttes több nagy múltú riválist is megelőzött a rangsorban.
Felrobbant egy tengeri drón pénteken a konstancai kikötőben; a robbanás hangja a környező lakónegyedekben is hallható volt.
Egy 34 éves férfi életét vesztette szombat reggel, miután a hatóságok szerint medvetámadás érte a Szeben megyei Prod település közelében – közölte a Szeben Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség (ISU).
Ilie Bolojan ügyvivő miniszterelnök kinevezte Lőrincz Helgát az RMDSZ javaslatára az Országos Tulajdon-visszaszolgáltatási Hatóság (ANRP) elnökévé.
Románia kiutasíthatja az orosz nagykövetet, ha újabb orosz drónok hullanak az országra. A személyi igazolványáért ment a plázába egy férfi, öt év börtön lett a vége.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!