Csak az FK Csíkszereda nyert, feljutó helyen a székelyföldi gárda

Józsa Csongor 2024. április 15., 19:51

Képtelen gólt lőni a Sellenberki SK a play-offban, nem született találat a labdarúgó 2. Liga negyedik fordulójának zárómeccsén.

Két döntetlen mellett csak az FK Csíkszereda nyert a negyedik fordulóban Fotó: Pinti Attila

Hétfőn késő délután a CS Mioveni–Sellenberki SK találkozót rendeztek a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszásnak negyedik fordulójában.

Az összecsapás kevés igazi focijelenetet hozott, igazi gólszerzési lehetőséget egyik kapunál sem alakítottak ki.

Nem csoda, hogy 0–0 lett a végeredmény, a Sellenberk így még nem szerzett találatot a play-offban.

Ez az eredmény jól jött az FK Csíkszeredának, a székelyföldiek ezen fordulóban 2–0-ra verték hazai környezetben a Vajdahunyadi Corvinult, míg a harmadik meccsen is döntetlen született.

Miután a vajdahunyadiaknak és a sellenberkieknek nincs feljutási joguk, így az Ilyés Róbert által irányított gárda jelenleg a Szuperligába való egyenes bejutást érő helyen tartózkodik.