A mérkőzést csak érvényes belépőjeggyel, vagy a 2023/2024-es szezonra szóló bérlettel lehet megtekinteni a lelátóról. A találkozó napján nem lesz jegyárusítás, ugyanis az óriási érdeklődés miatt pénteken alig két és fél óra alatt az összes belépő elfogyott.
„Felhívjuk a kedves szurkolók figyelmét, hogy a lelátókra a belépés a következő módokon lehetséges: az O, S, R szektorokba a Lidl áruház felőli kapuknál lehet belépni. Ellentétben az eddig megszokottakkal, a szurkolóink a régi lelátóra a sátortetős pálya melletti (Nagyrét utca felőli) bejáratot vegyék igénybe.
Az Erőss Zsolt Aréna felőli bejárat és az aréna parkolója a mérkőzés napján nem lesz használható. Kérjük, kerüljék el azt a területet biztonsági okokból, és ne reagáljanak semmilyen esetleges provokációra!”
– olvasható az FK Csíkszereda tájékoztatójában.
A kapunyitás hétfőn 18 órakor lesz, a csíkszeredai klub arra kéri a szurkolókat, hogy időben érkezzenek a mérkőzésre és foglalják el helyeiket a torlódások elkerülése érdekében.
Az FK Csíkszereda–Bukaresti Dinamo visszavágó hétfőn 20 órától kezdődik, amikor a székelyföldieknek kétgólos hátrányt kellene ledolgozni az élvonalba való feljutáshoz, miután az első mérkőzésen a fővárosi csapat 2–0-ra győzött.
Bepanaszolta a szervezőket és a rendfenntartó erőket a Bukaresti Dinamo a Hivatásos Labdarúgóligánál és a Román Labdarúgó-szövetségnél. Szerintük a hétfő esti Szuperliga mérkőzésen nem megfelelően bántak a szurkolóikkal és hivatalos képviselőikkel.
Folyamatban van a játékoskeret véglegesítése a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK-nál. Égető kérdés egy befejező csatár leigazolása, jelenleg ezen dolgoznak. Hadnagy Attila sportigazgatót kérdeztük.
Egy 15 éves fiú életét vesztette abban a balesetben, melynek során vonat sodort el egy autót a gyimesközéploki Antalokpataka településen, szerdán délelőtt.
Közel félszáz romániai telephelyének bezárása mellett döntött a FrieslandCampina vállalat a Profit.ro gazdasági portál értesülései szerint.
Románia lakosságának 58 százaléka nem engedhet meg magának egy egyhetes nyaralást, ami jócskán a legmagasabb arány az Európai Unióban, és messze túlszárnyalja az EU-átlagot.
A tünetek átalakítják az ember mindennapjait, kikezdik az életkedvét, főleg, ha nincs válasz a bajaira – mondja a 42 éves interjúalanyunk, aki 13 hónap után kapott végső diagnózist.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!