Szilassy Zoltán leszögezi, az idei bajnokságban nem elég két harmadnyi jó teljesítmény.
„Nagyon jól kezdtünk, jól jégkorongoztunk az első harmadban, gólokat is lőttünk. egyszerűen érthetetlen, miért jöttünk ki a szünet után más felfogásban, mint ami addig működött.
A harmadik felvonásban ismét jól játszottunk, de túl nagy volt a távolság. Meg kell értenünk, hogy nem elég már két jó harmad. három harmadon keresztül kell a tervhez ragaszkodni, megérdemeltük a vereséget, mert a saját butaságunk miatt történt” – fogalmazott Szilassy Zoltán, a GYHK vezetőedzője.
A vendégek trénere természetesen jobb szájízzel nyilatkozott. „Nagyon büszke vagyok a csapatomra az elért eredmény miatt, a legutóbbi meccs után pont azt mondtam, hogy a mérkőzések kezdeténél jobban kell figyelnünk, nem történhet meg folyton, hogy kétgólos hátrányba kerülünk. Ma ismét megtörtént, de ami tegnap Brassóban nem jött össze, az ma sikerült, az első harmad végén szerzett gólunk reményt adott, és tudtam, hogy nehéz dolgunk lesz, de erősen jöttünk ki a második harmadra. Próbáltuk kontroll alatt tartani a játékot, a harmadik harmadra pedig tudtuk, hogy nyomni fog a Gyergyó, nekünk pedig túl kell élnünk, oda kell tennünk magunkat” – összegzett Niko Eronen, a DAB edzője.
Bepanaszolta a szervezőket és a rendfenntartó erőket a Bukaresti Dinamo a Hivatásos Labdarúgóligánál és a Román Labdarúgó-szövetségnél. Szerintük a hétfő esti Szuperliga mérkőzésen nem megfelelően bántak a szurkolóikkal és hivatalos képviselőikkel.
Folyamatban van a játékoskeret véglegesítése a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK-nál. Égető kérdés egy befejező csatár leigazolása, jelenleg ezen dolgoznak. Hadnagy Attila sportigazgatót kérdeztük.
Egy 15 éves fiú életét vesztette abban a balesetben, melynek során vonat sodort el egy autót a gyimesközéploki Antalokpataka településen, szerdán délelőtt.
Közel félszáz romániai telephelyének bezárása mellett döntött a FrieslandCampina vállalat a Profit.ro gazdasági portál értesülései szerint.
Románia lakosságának 58 százaléka nem engedhet meg magának egy egyhetes nyaralást, ami jócskán a legmagasabb arány az Európai Unióban, és messze túlszárnyalja az EU-átlagot.
A tünetek átalakítják az ember mindennapjait, kikezdik az életkedvét, főleg, ha nincs válasz a bajaira – mondja a 42 éves interjúalanyunk, aki 13 hónap után kapott végső diagnózist.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!