Az elődöntő két vesztese alig egy hét alatt eldönti a bronzérem sorsát. Hétfőn és kedden Gyergyószentmiklóson küzdenek meg a felek, csütörtökön pedig Brassóban.
Amennyiben szükséges további meccseket is rendezni, akkor pénteken ismét a Steaua otthonaként szolgáló Cenk-alatti jégcsarnokban meccselnek, és ha még ezután sem dől el az egyik fél három győzelméig tartó párharc, akkor szombaton is a fővárosi csapat lesz a vendéglátó – írja honlapján a Progym.
A fináléban a Csíkszeredai Sportklub és a Brassói Corona küzd meg az aranyéremért, a párharc kedden kezdődik a Hargita megyeiek otthonában.
Jégkorong, román bajnokság, kisdöntő, program:
1. mérkőzés: Gyergyószentmiklósi Progym–Bukaresti Steaua – hétfő, 18.30 (Gyergyószentmiklós)
2. mérkőzés: Gyergyószentmiklósi Progym–Bukaresti Steaua – kedd, 18.30 (Gyergyószentmiklós)
3. mérkőzés: Bukaresti Steaua–Gyergyószentmiklósi Progym – március 29., csütörtök, 18.30 (Brassó)
4. mérkőzés: Bukaresti Steaua–Gyergyószentmiklósi Progym – március 30., péntek, 18.30 (Brassó)
5. mérkőzés: Bukaresti Steaua–Gyergyószentmiklósi Progym – március 31., szombat, 18.30 (Brassó).
Bepanaszolta a szervezőket és a rendfenntartó erőket a Bukaresti Dinamo a Hivatásos Labdarúgóligánál és a Román Labdarúgó-szövetségnél. Szerintük a hétfő esti Szuperliga mérkőzésen nem megfelelően bántak a szurkolóikkal és hivatalos képviselőikkel.
Meglepő eredménnyel zárult a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtező első körében az andorrai és a román bajnok párharcának visszavágója kedden este, a törpeállam aranyérmese közel volt, hogy ledolgozza kétgólos hátrányát az FCSB-vel szemben.
Egy 15 éves fiú életét vesztette abban a balesetben, melynek során vonat sodort el egy autót a gyimesközéploki Antalokpataka településen, szerdán délelőtt.
Közel félszáz romániai telephelyének bezárása mellett döntött a FrieslandCampina vállalat a Profit.ro gazdasági portál értesülései szerint.
Románia lakosságának 58 százaléka nem engedhet meg magának egy egyhetes nyaralást, ami jócskán a legmagasabb arány az Európai Unióban, és messze túlszárnyalja az EU-átlagot.
A tünetek átalakítják az ember mindennapjait, kikezdik az életkedvét, főleg, ha nincs válasz a bajaira – mondja a 42 éves interjúalanyunk, aki 13 hónap után kapott végső diagnózist.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!