3. Liga osztályozó

Maros megyei labdarúgó-bajnokság

Kemény csatára számítanak az osztályozón a bardociak, de határozottan a feljutás a cél

A Kovászna megyei 4. ligás labdarúgó-bajnokságot veretlenül húzta be a Bardoci Príma, a feljutásért pedig Maros megye legjobbjával, a Radnóti SK-val kell megküzdenie. Az erdővidéki együttes elnöke elmondta, hogy mindent megtesznek majd a siker érdekében.

Hirdetés
Gyergyószentmiklósi VSK

Lesz esélye az osztályozón a Gyergyószentmiklósi VSK-nak

A tavalyinál erősebb csapattal vág neki a labdarúgó 3. Ligába jutásért kiírt osztályozónak a Gyergyószentmiklósi VSK. Az ellenfél pedig könnyebbnek ígérkezik, mint a korábbi alkalmakkal. A csapatnál nagyon bíznak benne, hogy idén végre meglesz a feljutás.

3. Liga osztályozó

Húszan küzdenek hat feljutó helyért – a 2. ligás osztályozó párosításai

Szerdán és szombaton rendezik a labdarúgó 2. Ligába jutásért kiírt osztályozó elődöntőjének párharcait. Húsz klub érdekelt ezekben, a tíz továbbjutó a döntőben küzdhet meg a feljutó helyekért.

Gyergyószentmiklósi VSK

Hamar elszálltak a gyergyói 3. ligás remények

Ismét nem jött össze a feljutás a 3. Ligába a gyergyószentmiklósi labdarúgóknak. Az osztályozó visszavágóján a házigazda Medgyesi SK 4–0-ra győzött, és így összesítésben 5–2-es eredménnyel nyerte a párharcot.

Gyergyószentmiklósi VSK

Medgyesre is győzni, a feljutásért megy a Gyergyói VSK

Meg egy meccs van hátra ebből a szezonból a Gyergyószentmiklósi VSK labdarúgói számára. Igaz, ez a legfontosabb. Szombaton délután Medgyesen feljuthatnak a 3. Ligába, elérve a régóta vágyott célt.

Hirdetés
Radnóti SK

A radnótiak remiztek, a bardóciak kikaptak az osztályozón

Három székelyföldi csapat szerepelt szombaton este a labdarúgó 3. Ligába jutásért kiírt osztályozón. A Gyergyó egygólos győzelméről már beszámoltunk. Maros megye bajnoka döntetlennel kezdett, Kovászna megye képviselője pedig vereséget szenvedett.

Gyergyószentmiklósi VSK

Egygólos előnyt hozott össze a Gyergyói VSK a 3. Liga osztályozóján

Több, mint 350 néző előtt nyerte meg a 3. Ligába jutásért folyó párharc első mérkőzését a Gyergyószentmiklósi VSK. Az első 55 perc képe alapján akár nagyobb is lehetett volna az előnyt, de összességében reális eredmény született.

Gyergyószentmiklósi VSK

Medgyesen át vezet a gyergyóiak útja a 3. Ligába

Régi álma a gyergyószentmiklósi labdarúgás kedvelőinek, hogy a csapatuk a megyei foci világából kiemelkedve ismét magasabb szinten szerepelhessen. Több sikertelen próbálkozás után most mindenki úgy érzi, eljött az idő.

Nyárádtői Unirea

Kiharcolták a döntetlent a nyárádtőiek, még él a remény a továbbjutásra

Hazai pályán kezdte a labdarúgó másodosztályba való feljutásért rendezett osztályozó elődöntőjét a Nyárádtői Unirea, szerdán 1–1-es döntetlent ért el a Nagyváradi FC Bihor ellen, és még reménykedhet a továbbjutásban.

Hirdetés