A romániai jégkorongcsapatok közül elsőként a Háromszéki Ágyúsok kezdte el a nyári alapozást. A bajnoki mérkőzéseit Kézdivásárhelyen rendező klub elnökét, Miklós Ervint kérdeztük.
Nem köntörfalazott Szondy Zoltán, az FK Csíkszereda elnöke, amikor a felnőttcsapatuk idei sikertelenségének okait firtattuk. Elkényelmesedett, jóllakott és túlfizetett társaságról van szó, akik elégedetlenek is a sorsukkal – sorolta a klubelnök.