Az érdeklődőknek ezzel lehetőségük nyílik, hogy a play-off valamennyi, azaz öt hazai mérkőzésére egy csomagban vásárolhassák meg a belépőket.
A csomagok ára a fedett tribünrészre 150 lej (egyenként vásárolva 40 lej, összesen 200 lej lenne), a további helyekre pedig 100 lej (egyenként 30, összesen 150).
A klub közlése szerint a kedvezmény csak a pénztárnál való jegyvásárlásra érvényes. Ugyanakkor egyéb kedvezményekkel nem vonható össze, így a gyerekjegyek továbbra is a megszokott, 50 százalékos áron vásárolhatók meg.
A jegycsomagokat csak csütörtökön és pénteken (március 7-én és 8-án) árusítják a klub székhelyén 10–13, illetve 15–17 óra között.
A Sepsi OSK szombaton 20.15-től a Kolozsvári CFR otthonában kezdi az 1. Liga felsőházi rájátszását.
Ezután két hazai mérkőzés következik az együttes számára, előbb az Universitatea Craiova, majd az FC Viitorul ellen.
Az odavágók utolsó, ötödik fordulójában az Astra Giurgiu érkezik Sepsiszentgyörgyre. A visszavágókat hazai pályán kezdi a Sepsi OSK a Kolozsvári CFR ellen, utolsó itthoni meccsét pedig a kilencedik fordulóban játssza, amikor a Bukaresti FCSB-t fogadja.
Folyamatban van a játékoskeret véglegesítése a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK-nál. Égető kérdés egy befejező csatár leigazolása, jelenleg ezen dolgoznak. Hadnagy Attila sportigazgatót kérdeztük.
Bepanaszolta a szervezőket és a rendfenntartó erőket a Bukaresti Dinamo a Hivatásos Labdarúgóligánál és a Román Labdarúgó-szövetségnél. Szerintük a hétfő esti Szuperliga mérkőzésen nem megfelelően bántak a szurkolóikkal és hivatalos képviselőikkel.
Egy 15 éves fiú életét vesztette abban a balesetben, melynek során vonat sodort el egy autót a gyimesközéploki Antalokpataka településen, szerdán délelőtt.
Közel félszáz romániai telephelyének bezárása mellett döntött a FrieslandCampina vállalat a Profit.ro gazdasági portál értesülései szerint.
Románia lakosságának 58 százaléka nem engedhet meg magának egy egyhetes nyaralást, ami jócskán a legmagasabb arány az Európai Unióban, és messze túlszárnyalja az EU-átlagot.
A tünetek átalakítják az ember mindennapjait, kikezdik az életkedvét, főleg, ha nincs válasz a bajaira – mondja a 42 éves interjúalanyunk, aki 13 hónap után kapott végső diagnózist.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!