„Tájékoztatjuk az érdeklődőket, hogy a 2024. május 27-ei FK Csíkszereda–Bukaresti Dinamo mérkőzésre kizárólag személyesen, az FK stadionjának a Lidl áruház felőli jegypénztárában lehet belépőjegyet vásárolni. Online jegyárusítás nem lesz! – olvasható az FK közleményében.
Mint ismertették, a jegyek 20 lejes egységáron lesznek elérhetők a lelátókra és 100 lejbe kerül a VIP belépő. Az éves bérletek érvényesek lesznek erre a találkozóra is.
A jegyvásárláshoz szükséges a személyi igazolvány felmutatása, egy személy legfeljebb három darab belépőt vásárolhat. A mérkőzés napján nem lesz jegyvásárlási lehetőség.
A jegypénztár pénteken 15 és 18, szombaton pedig 11 és 13 óra között lesz nyitva.
A két csapat közötti első, május 20-án megrendezett fővárosi mérkőzésen az FK Csíkszereda 2–0-s vereséget szenvedett.
A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es szezonjának rajtja előtt egyértelműnek tűnik, hogy az újonc Sepsi OSK és az FK Csíkszereda számára az elsődleges cél a biztos bennmaradás kiharcolása lesz. Nézzük, milyenek az erőviszonyok az élvonal mezőnyében.
Jelentős fejlesztést jelentett be a Román Labdarúgó-szövetség (FRF): a következő hét idényben teljesen megújul a videóbíró-rendszer, amely a Szuperligában és a Román Kupában is a világ élvonalához tartozó technológiával működik.
Egy huszonkét éves juhász holttestét találták meg a Málnáshoz közeli erdőben hétfőn délben. Az ügyben az ügyészség felügyeletével folyik a nyomozás.
A Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor (Tusványos) szervezői megerősítették, hogy Orbán Viktor idén is ott lesz a tusnádfürdői rendezvényen. A volt kormányfő előadásán való részvétel regisztrációhoz kötött.
Marosvásárhely, a Bolyaiak városa még mindig a legtöbb magyar lakosnak otthont nyújtó település Erdélyben.
… meglett a kormánybuktatás után készített első közvélemény-kutatás, érdekesek az eredmények… és Nicușor Dan államelnök enyhén szólva hülyét csinált magából a NATO-csúcsértekezleten.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!