A 29 éves játékos a tavaszi szezon második felét kölcsönben töltötte a Kecskeméti TE csapatánál, ahol sérülései miatt mindössze hat bajnokin lépett pályára. Ezek közül egy alkalommal bombagólt szerzett, illetve egyszer bekerült a forduló válogatottjába is.
Pászka a Ferencváros színeiben korábban már több idényt is lehúzott, bajnoki címet és Magyar Kupát is nyert, ráadásul gyorsaságával, munkabírásával és taktikai érettségével hamar a szurkolók kedvencévé vált. Már az első szezonjában jelezte, hogy lehet rá számítani a nehéz helyzetekben is.
A balhátvéd nem egyedül tér vissza: Katona Bálint és Botka Endre is újra a bajnokcsapat mezét öltheti magára, miután a Kecskeméttől visszaköltöznek a Groupama Arénába.
A Fradi szakmai stábja a nyári alapozástól ismét számít Pászka Lóránd játékára, és nem kizárt, hogy a 2025–2026-os idényben rendszeres szereplője lesz a kezdőcsapatnak.
Kiválóan szerepel a női élvonalban a Puskás Akadémia csapata, amelynek kapuját ősztől az FK Csíkszeredától érkező Tankó Réka Boglárka védi. A felnőtt fociválogatottba is behívott hálóőrrel beszélgettünk.
Idegenbeli mérkőzéssel zárja az évet az FK Csíkszereda, a labdarúgó Szuperliga 21. fordulójában az U Craiova otthonában lép pályára. A házigazdák európai kupabúcsúját kihasználva próbálnak pontot rabolni a piros-feketék.
Hét autó érintett abban a balesetben, amely szombaton délután történt Dálnok községben a 11-es országúton – közölte az országos rendőr-főkapitányság. Jelenleg áll a forgalom a helyszínen.
Tiltakoznak a kolozsvári Waldorf iskolába járó gyerekek szülei és a pedagógusok Nemes Ildikó aligazgatónő elbocsátása miatt.
„Az észak-erdélyi autópálya átka 22 évnyi gyötrelem és szégyen után véget érhet” – állítja a közlekedési projekteket figyelemmel követő szakértőkből álló Pro Infrastruktúra Egyesület.
Komoly vádakat emeltek és házkutatások tartottak egy Temes megyei öregotthon állapotának kapcsán. Meglepő összegeket szednek be a kéregetők az utcán.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!