Nikolina Milic találataival indult a találkozó, a Tolna megyei csapat pedig ezzel lépéselőnybe került, de a törökök sem nézték ezt tétlenül, sikerült kiegyensúlyozottá tenniük a játékot, így az első tíz perc után mindössze három pont volt a Szekszárd előnye (15-18).
A folytatásban is nagy küzdelem zajlott a pályán, és a második negyed közepén a Kayseri fordított, átvéve a vezetést, azonban ekkor Milic nagyon elkapta a fonalat, Friskovec pedig megtoldotta egy triplával, és ennek köszönhetően a KSC hétpontos előnyével zárult az első félidő (31-38).
Szünet után is hasonló forgatókönyv szerint alakult a mérkőzés, a törökök kétségbeesetten igyekeztek felzárkózni, ami átmenetileg sikerült is nekik, de Zseljko Djokic tanítványai már nem engedték ki kezükből a játék irányítását, és amikor ismét olvadni látszott az előnyük, Goree és Studer egymást követően a hárompontos félkörön kívülről találtak a gyűrűbe, bebiztosítva ezzel a Szekszárd győzelmét (70-80).
Sikerével a Tolna megyei alakulat jó esélyekkel várhatja a folytatást, és amennyiben a szerda este 19 órakor kezdődő Sepsi-SIC elleni összecsapáson is nyernek, az Euroliga főtáblájára jutnak.
Ehhez azonban nyilvánvalóan a székelyföldieknek is lesz egy-két szavuk, és ha a zöld-fehéreknek sikerül győzniük, ismét háromesélyessé válik a selejtezőcsoport résztvevőinek küzdelme.

Fordulatos mérkőzések jellemezték a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának 18. fordulóját: az Agyagfalva öt gólt szerezve fordított Csíkszentmártonban, a Golimpiákosz pedig magabiztosan nyert Borszéken.
Az FK Csíkszereda határozottan visszautasítja azokat a rágalmakat, amelyek szerint a klub anyagi juttatást biztosítana a Román Labdarúgó-szövetség egyik vezetőjének. A Hargita megyei klub vezetősége szerint súlyos és alaptalan vádakról van szó.
Egy erdész talált rá hétfő délután arra a két kislányra, akik vasárnap tűntek el dicsőszentmártoni otthonukból.
Továbbra is folyamatban van annak a két kiskorúnak a felkutatása, akik vasárnap délután tűntek el Dicsőszentmártonból. A hatóságok hétfőre virradóra is megszakítás nélkül folytatták a keresést.
A bárányhúsból készült étkek sok erdélyi család húsvéti ünnepi menüsorozatának elmaradhatatlan alkotóelemei: ilyen a bárányfejleves, töltött bárány, vagy a belsőségekből készülő bárányfasírt.
Ha csak egy rövid videót nézne meg arról, hogy miként működik az ország, és mekkora munka a megreformálása, akkor ez legyen az.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!