A háromszéki alakulat az első fordulóban ugyancsak hosszabbítás után kapott ki, akkor a görög Proteas Voulas otthonában szenvedett vereséget, a második játéknapon pedig a IDK Gipuzkoa rabolta el a pontokat Sepsiszentgyörgyről.
A csütörtök esti összecsapás favoritja a házigazda Crvena zvezda volt, amelynek egy siker és egy elbukott találkozó szerepelt a neve mellett a megmérettetést megelőzően. Kiválóan kezdte a meccset a szerb alakulat, az első felvonás végén nyolc ponttal vezetett, 15–7 állt az eredményjelzőn.
A folytatásban összeszedte magát Zorán Mikes csapata és sikerült a második negyedben felzárkóznia egészen egy pontra, a szünetben 27–23-ra álltak a felek.
A harmadik tíz percben már nem tudott komoly egyeduralmat kialakítani a hazai gárda, a Sepsi-SIC folyamatosan üldözte és az utolsó felvonásra mindössze két egység volt a különbség.
Az utolsó negyedben a vendégek vezettek is, végül pedig egy három pontossal mentették hosszabbításra a meccset, ahol végig ők irányítottak.
A legvégén azonban megrázta magát a szerb alakulat és fordítani tudott, 76–70-re megnyerte a megmérettetést.
A háromszékieknek így három játéknap után három vereség a mérlegük, azonban kétszer is hosszabbításban kaptak ki. A következő fordulóban, szerdán 19 órakor a görögöket fogadják a zöld-fehérek.
Csodálatosra sikerült a mindössze 19 éves Alin Techereș élete első gólja a felnőttek között: a Sepsi OSK balhátvédje szenzációs rabonával talált be a Bukaresti Steaua otthonában a labdarúgó 2. Liga 8. fordulójában.
Mindhárom pontot begyűjtötte a Bukaresti Steaua otthonában a Sepsi OSK a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszásának nyolcadik fordulójában, ezzel hatalmas lépést tett az élvonalba való feljutás felé.
Meggyilkoltak pénteken a Bihar megyei Perbáthidán egy 18 éves lányt, a rendőrség több mint hat órán át tartó keresés után fogta el délután a gyilkosság fő gyanúsítottját.
Meggyilkoltak egy 18 éves diáklányt pénteken a Bihar megyei Pelbárthidán, az áldozat holttestét a mezőn találták meg. A Krónika megtudta, hogy a diák a borsi szakképző líceum tanulója volt, és két éve folytatott gyakorlatot a szülőfaluja farmján.
Többórás keres után sikerült elfogniuk a rendőröknek azt a férfit, aki a gyanú szerint pénteken délben meggyilkolt egy 18 éves lányt a Bihar megyei Pelbárthidán. A visszaesőnek számító Bóné József Zsolt a gyilkosság helyszínétől nem messze került kézre.
Miért ad fizetést az állam a premontrei apátnak, miközben a nagyváradi önkormányzat kilakoltatja? Miként lett a templomból iskola? Elmagyarázzuk bővebben és rövidebben is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!