A nyáron nagymértékben átalakult sepsiszentgyörgyi csapat egyik bajnoki ellenfelével gyakorolt szombaton délután, a zártkapus találkozót két pontos különbséggel 63–61-re nyerték meg a háromszékiek.
A Sepsi-SIC a második legrangosabb kontinentális sorozat, az Európa Kupa csoportkörében játssza az új szezon első tétmérkőzését, jövő héten szerdán a görög AEO Proteasz Voulasz vendégeként lépnek pályára.
Az előző idényben a bajnokságban bronzérmes zöld-fehér alakulat ugyancsak idegenben kezdi az élvonalbeli küzdelmeket, a menetrend szerint a következő hétvégi nyitófordulóban a Bukaresti Rapid otthonába látogat.
Az FC Voluntari és a Corvinul sem hibázott idegenben, így azonnal kihasználták a Sepsi OSK vereségét. A háromszéki együttes előnye olvadt a harmadikkal szemben, míg az első helyért folytatott harcból szinte biztosan kiszállt.
Gól nélküli döntetlent játszott az FC Hermannstadt otthonában az FK Csíkszereda, amely az egy ponttal újabb lépést tett a bennmaradás felé az élvonalbeli bajnokságban.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Fegyveres támadó nyitott tüzet helyi idő szerint szombat este Washingtonban a fehér házi tudósítók díszvacsoráján, amelyen Donald Trump elnök is jelen volt.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!