Annak ellenére, hogy elvileg ebben a szezonban minden csapat számára kötelező a hazai mérkőzéseiről élő videó közvetítést biztosítani, a Steaua ezt a jelek szerint nem tekinti magára is érvényesnek.
A romániai jégkorongbajnokság kisdöntőjének második meccsét csak az láthatta, aki elutazott Otopeni-be és helyet foglalt a lelátón.
Így csak a Romániai Jégkorong-szövetség hivatalos jegyzőkönyvéből tudhatjuk, hogy Császár szerezte meg a vezetést a 11. percben, amire Martinov válaszolt, majd Vincze Péter emberelőnyös góljával szerezte vissza a vezetést a Gyergyói Hoki Klub. A szünet előtt még Bodó is betalált, így 1–3 állt az eredményjelzőn húsz perc után.
A második harmad legelején Orbán Szilárd szépített, de Vincze Péter és Trancă góljaival hamarosan 5–2-re lépett el a gyergyói csapat, azaz a záró játékrész már a piros-fehérek háromgólos vezetésénél következett.
Timaru révén még egyszer közelebb férkőzött a Steaua, de Császár második góljával ismét visszaállt a háromgólos különbség. Aztán Császár eljutott a mesterhármasig, a GYHK pedig a hetedik gólig. Az utolsó dudaszó előtt tíz másodperccel Creangă állította be a 7–4-es végeredményt.
Harmadik meccsre tehát már nem lesz szükség, a GYHK két egyforma eredménnyel megnyert meccsen szerezte be a romániai bajnokság bronzérmét.
Bepanaszolta a szervezőket és a rendfenntartó erőket a Bukaresti Dinamo a Hivatásos Labdarúgóligánál és a Román Labdarúgó-szövetségnél. Szerintük a hétfő esti Szuperliga mérkőzésen nem megfelelően bántak a szurkolóikkal és hivatalos képviselőikkel.
Folyamatban van a játékoskeret véglegesítése a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK-nál. Égető kérdés egy befejező csatár leigazolása, jelenleg ezen dolgoznak. Hadnagy Attila sportigazgatót kérdeztük.
Egy 15 éves fiú életét vesztette abban a balesetben, melynek során vonat sodort el egy autót a gyimesközéploki Antalokpataka településen, szerdán délelőtt.
Közel félszáz romániai telephelyének bezárása mellett döntött a FrieslandCampina vállalat a Profit.ro gazdasági portál értesülései szerint.
Románia lakosságának 58 százaléka nem engedhet meg magának egy egyhetes nyaralást, ami jócskán a legmagasabb arány az Európai Unióban, és messze túlszárnyalja az EU-átlagot.
A tünetek átalakítják az ember mindennapjait, kikezdik az életkedvét, főleg, ha nincs válasz a bajaira – mondja a 42 éves interjúalanyunk, aki 13 hónap után kapott végső diagnózist.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!