Hétvégén rendezik az élvonalbeli női kosárlabdabajnokság alapszakaszának tizenkettedik, egyben a visszavágó-sorozat első fordulóját, melyben a Kézdivásárhelyi SE és a címvédő Sepsi-SIC is hazai pályán száll harcba a győzelemért.