Továbbra is megállíthatatlanul robog előre a baróti együttes

Sebestyén Ervin 2024. október 21., 20:04 utolsó módosítás: 2024. október 21., 20:05

Az elmúlt hétvégén a kilencedik játéknapot rendezték a Kovászna megyei 4. ligás focibajnokságban, a Baróti VSC ezúttal is magabiztos győzelmet aratott és makulátlan mérleggel vezeti a pontvadászatot.

Kilenc forduló elteltével továbbra is hibátlan a BVSC Fotó: László Ildikó

Gelencén lépett pályára vasárnap délután az erdővidéki gárda, amely az első félidő derekán már kétgólos előnyre tett szert, ráadásul a folytatásban sem volt kérdés a három pont sorsa. 4–1-es sikerével magabiztosan győzött és továbbra is a bajnokság élén áll.

A címvédő Bardoci Príma a Szitabodzát látta vendégül, a két fél rendkívül kiélezett csatát vívott egymással. A hazai gárda mindkét félidőben két-két találatot jegyzett, így végül 4–2-re nyert és mindhárom egységet otthon tartotta, továbbra is üldözi a BVSC-t.

Idegenben tudott nyerni a Perkői SE, miután 2–1-re megverte Maksát, valamint Papolc, Kovászna és Zágon hazai pályán tudott diadalmaskodni.

Eredmények, Kovászna megyei 4. Liga, 9. forduló:

Maksa–Perkő 1–2 (0–1),
gólszerzők: Ilyés Tamás (65.), illetve Mátyus Márk (18.), Tamás Előd (60.).

Csernáton–Uzon 1–0 (0–0),
gólszerzők: Orbán-Beke Árpád (90+1.).

Gelence–Barót 1–4 (0–2),
gólszerzők: Horváth Szilárd (90+1.), illetve Szabó Géza (20., 54.), Gyerő Roland (24., 49.).

Papolc–Szentkatolna 4–1 (1–0),
gólszerzők: Huszár Olivér (45.), Gajdó Richárd (56., 60., 79.), illetve Fábián Domokos (89.).

Bardoc–Szitabodza 4–2 (2–1),
gólszerzők: Bedő László (23., 54.), Emanuel Popa (39., 88.), illetve Vlad Boricean (30., 85.).

Kovászna–Nagyajta 4–1 (4–0),
gólszerzők: Ciprian Răduțoiu (10., 25.), Pakucs Norbert (30.), Alin Damian (42.), illetve Bedő Csongor (67.).

Zágon–Árkos 2–0 (0–0),
gólszerzők: Sánta Loránd (73.), Zsidó Zsombor (90+5.).