A beleki edzőtáborban a héten korábban két edzőmeccset játszott a Sepsi, a lengyel Radomiak Radom ellen 1–0-ról fordítva nyert 2–1-re, míg az azeri Gabalával szemben kétszer is hátrányba került, de sikerült kiharcolnia a döntetlent.
Az edzőtábor utolsó felkészülési meccsén a cseh bajnokság hetedik helyezettje, a Bohemians Praha volt az ellenfél vasárnap délután. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, mindkét kapu érintetlen maradt.
Térfélcserét követően érkeztek a cserék, és Denis Ciobotariu révén előnybe került a Sepsi. Sokáig nem vezetett, hiszen a csehek hamar egyenlítettek, Adam Jánoš két perccel később betalált Began kapujába. Tíz perc múlva már a Bohemians vezetett, Vaclav Drchal volt eredményes. Ezúttal a háromszékieken volt a sor, hogy egyenlítsenek, ez pedig hamar összejött, Andres Dumitrescu volt a gólszerző.
Több gól nem esett a mérkőzésen, így 2–2-vel ért véget az összecsapás.
A Sepsi OSK egy győzelem mellett két döntetlent ért el Belekben, és mindhárom meccsén két gólt szerzett. A védelem viszont nem állt stabil lábakon, hiszen az ellenfelek összesen öt gólt szereztek.
A piros-fehér együttes indulhat haza, és hazai környezetben folytatja a felkészülést a Szuperliga folytatására, a 22. fordulóban, pénteken este 8 órakor a Bukaresti Rapid vendége lesz.

Fordulatos mérkőzések jellemezték a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának 18. fordulóját: az Agyagfalva öt gólt szerezve fordított Csíkszentmártonban, a Golimpiákosz pedig magabiztosan nyert Borszéken.
Az FK Csíkszereda határozottan visszautasítja azokat a rágalmakat, amelyek szerint a klub anyagi juttatást biztosítana a Román Labdarúgó-szövetség egyik vezetőjének. A Hargita megyei klub vezetősége szerint súlyos és alaptalan vádakról van szó.
Egy erdész talált rá hétfő délután arra a két kislányra, akik vasárnap tűntek el dicsőszentmártoni otthonukból.
Továbbra is folyamatban van annak a két kiskorúnak a felkutatása, akik vasárnap délután tűntek el Dicsőszentmártonból. A hatóságok hétfőre virradóra is megszakítás nélkül folytatták a keresést.
A bárányhúsból készült étkek sok erdélyi család húsvéti ünnepi menüsorozatának elmaradhatatlan alkotóelemei: ilyen a bárányfejleves, töltött bárány, vagy a belsőségekből készülő bárányfasírt.
Ha csak egy rövid videót nézne meg arról, hogy miként működik az ország, és mekkora munka a megreformálása, akkor ez legyen az.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!