A legtöbb mérkőzésen szoros küzdelem zajlott a pontokért, Papolcnak és Szentkatolnának egy találat elegendő volt a hazai győzelemhez, a szintén otthon játszó Csernáton pedig a hajrában lőtt góllal tudott nyerni Szitabodza ellen.
Két együttes idegenben diadalmaskodott, Kovászna négyszer volt eredményes Gelence vendégeként, míg a játéknap kiütéses győzelmét Zágon jegyezte, amely tízszer vette be Uzon kapuját.
## | CsCs | MM | GyGy | DD | VV | GkGk | PP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zágon Zágon | 2 | 2 | 0 | 0 | 15-0 | 6 |
2 | Kovásznai SE Kovásznai SE | 2 | 2 | 0 | 0 | 10-2 | 6 |
3 | Barót VSC BVSC | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-1 | 6 |
4 | Perkői SE Perkői SE | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-0 | 3 |
5 | Bardoci Príma Bardoci Príma | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-2 | 3 |
6 | Árkosi SE Árkosi SE | 2 | 1 | 0 | 1 | 7-6 | 3 |
7 | Maksai SE Maksai SE | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-2 | 3 |
8 | Csernáton Csernáton | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-7 | 3 |
9 | Szentkatolnai SE Szentkatolnai SE | 2 | 1 | 0 | 1 | 1-5 | 3 |
10 | Papolc Papolc | 2 | 1 | 0 | 1 | 1-6 | 3 |
11 | Bodzafordulói SE Bodzafordulói SE | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 0 |
12 | Szitabodza Szitabodza | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 0 |
13 | Nagyajta Nagyajta | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-4 | 0 |
14 | Gelencei SE Gelencei SE | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-9 | 0 |
15 | Uzoni SE Uzoni SE | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-16 | 0 |
Az FC Voluntari és a Corvinul sem hibázott idegenben, így azonnal kihasználták a Sepsi OSK vereségét. A háromszéki együttes előnye olvadt a harmadikkal szemben, míg az első helyért folytatott harcból szinte biztosan kiszállt.
Az idei szezon első versenyét rögtön győzelemmel ünnepelte Norbert és Francesca Maior, a testvérpár magabiztos sikert aratott a 34. Hargita Ralin. Ezzel az elmúlt hat évben ők a hatodik páros, amely megnyeri a hargitai futamot.
Felborult egy személyautó vasárnap délután a Ratosnyához tartozó Andrenyásza település határában. A járműben két felnőtt és egy kiskorú utazott, mindhárman még a mentők kiérkezése előtt elhagyták a feje tetejére állt autót.
Új romániai magyar politikai alakulat létrehozását harangozta be az április 12-ei országgyűlési választáson győztes Tisza Párt legismertebb erdélyi aktivistája.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!