Pénteken este a labdarúgó Szuperliga nyolcadik játéknapjának nyitómeccsén a Sepsi OSK 2–0 arányban maradt alul a Galaci Oțelul otthonában.
„Elnézést kérek a tulajdonostól, Diószegi úrtól, aki nagyon sok szívet tesz bele! A szurkolóktól is bocsánatért esedezem, cserben hagytuk őket, pedig annyi kilométert jöttek, hogy támogassanak minket. Remélem, hogy meg tudjuk fordítani a vitorlát, mert így ez nem mehet tovább. Két győzelemmel kezdtünk, aztán döntetlent értünk el a Dinamo ellen, amely egy nagyon jó csapat.
Azt mondom, hogy nem az edzőt lehet hibáztatni, ha három meccset veszítünk egymás után” – mondta Niczuly Roland a mérkőzést közvetítő tévétársaságoknak.
Az összecsapás előtt a Sepsi OSK trénere, Bernd Storck észrevette, hogy a kapu alacsonyabb a kelleténél, a problémát kijavították. A háromszékiek kapusa szerint nem kapta volna be a második gólt, amelyben a labda a keresztlécet is eltalálta, ha a kapufák maradtak volna úgy, ahogy voltak.
– tette hozzá a hálóőr.
„Úgy tudom, voltak eltérések a kapufánál. Nem értem, miért folyamodtak ilyen gesztusokhoz. Az edzőnek jobban kellett volna figyelnie a csapatára, hogy eljussanak a mi kapunkig. Az ilyen gesztusok nem szépek” – fejtette ki Dorinel Munteanu, a galaciak edzője a találkozót követően.
Bepanaszolta a szervezőket és a rendfenntartó erőket a Bukaresti Dinamo a Hivatásos Labdarúgóligánál és a Román Labdarúgó-szövetségnél. Szerintük a hétfő esti Szuperliga mérkőzésen nem megfelelően bántak a szurkolóikkal és hivatalos képviselőikkel.
Folyamatban van a játékoskeret véglegesítése a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK-nál. Égető kérdés egy befejező csatár leigazolása, jelenleg ezen dolgoznak. Hadnagy Attila sportigazgatót kérdeztük.
Egy 15 éves fiú életét vesztette abban a balesetben, melynek során vonat sodort el egy autót a gyimesközéploki Antalokpataka településen, szerdán délelőtt.
Közel félszáz romániai telephelyének bezárása mellett döntött a FrieslandCampina vállalat a Profit.ro gazdasági portál értesülései szerint.
Románia lakosságának 58 százaléka nem engedhet meg magának egy egyhetes nyaralást, ami jócskán a legmagasabb arány az Európai Unióban, és messze túlszárnyalja az EU-átlagot.
A tünetek átalakítják az ember mindennapjait, kikezdik az életkedvét, főleg, ha nincs válasz a bajaira – mondja a 42 éves interjúalanyunk, aki 13 hónap után kapott végső diagnózist.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!