A klub vezetősége kedden reggel jelentette be a hírt, hogy a továbbiakban Eugen Neagoe lesz a csapat vezetőedzője. Az új tréner játékosként többek közt megfordult az Universitatea Craiovánál, a Konstancai Farulnál, a Vasas Budapestnél, a Ferencvárosnál, a ciprusi Alki Larnacánál, az Omonia Nicosiánál, a Bukaresti Dinamónál és az Extensiv Craiovánál.
Edzőként az Universitatea Craiovánál kezdte pályafutását, de irányította a Zsilvásárhelyi Pandurii-t, a Bukaresti Steauát, a román válogatott másodedzője is volt. Legutóbb a Jászvásári Poli CSM-t készítette fel a meccsekre.
Nagy Sándor és Kulcsár László, akik Valentin Suciu távozásával ideiglenesen átvették az együttes irányítását, a továbbiakban is a Sepsi OSK-nál fog dolgozni – közölte Diószegi László klubelnök és Kertész Dávid alelnök. Az új edző már hétfőn megérkezett Sepsiszentgyörgyre, kedden délelőtt találkozik a csapattal is.
Lejátszotta harmadik felkészülési mérkőzését a labdarúgó 2. Liga rajtjára hangoló Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, szombaton délben a Ceahlăul Piatra Neamț vendége volt.
Kilátástalan helyzetben van az előző szezonban az élvonalból kiesett Gloria Buzău, a nagy tartozásokat felhalmozó labdarúgóklubot pontlevonással büntette a szövetség.
A gyanú szerint az orvos pénzt kért egy műtét elvégzéséért.
“I would like to speak with Romania’s new president as soon and as extensively as possible, because we have shared issues within the European Union, and the interests of Romanians and Hungarians often align," Prime Minister Viktor Orbán told Krónika.
Az országos hegyimentő-szolgálat szakemberei gyakorlati tanácsokat adnak arra vonatkozóan, hogy mi a teendő, ha vadállattal – elsősorban medvével – találkozik az ember, és kiemelik azt is, hogy hasonló esetekben mit nem szabad tenni.
Az ember igyekszik érteni, hogy a természetet óvni kell. És azt is, hogy az állatokat szeretni kell. De azt is meg kellene érteni, hogy jelen pillanatban nem az embernek kell mennie, hanem a medvének. Pont.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!