Inkább a harmadik hely a tét az udvarhelyi futsalcsapatnak

Székely Sport 2022. március 08., 11:45 utolsó módosítás: 2022. március 08., 11:46

Egy győzelemmel egy pontra közelítik meg a második pozícióban lévőt. Igaz, egy vereséggel épp a soros ellenlábasa kerül közelebb hozzuk.

Ahogy közeledik az alapszakasz vége egyre nagyobb a számolgatás Fotó: Erdély Bálint Előd

Kedden délután zárul a teremlabdarúgó 1. Liga alapszakaszának utolsó előtti játéknapja. Az FK Székelyudvarhely hazai pályán, a városi sportcsarnokban fogadja a Temesvári CFR-t.

A két együttest a tabellán hat pont választja el egymástól, a székelyföldiek a harmadik, a bánságiak a negyedik helyről várják a párharcot, utóbbiaknak tehát utolsó lehetőségük, hogy közelebb kerüljenek az ellenfelükhöz – ráadásul van még egy elmaradt párharcuk a listavezetővel.

A székelyföldiek a sokat jelentő második helyért – az alapszakasz első két pozíciójában záró gárda egyenes ágon jut a rájátszás elődöntőjébe – még harcban vannak. Igaz, hogy ennek megszerzése nem az ő kezükben van. Amennyiben legyűrik a temesváriakat, megszerzik a három pontot, egy egységre megközelítik a Galaci Unitedet.

A keddi mérkőzést 18 órától rendezik, a tervek szerint élőben közvetíti a Digi Sport tévétársaság.