A listavezető dévaiak és a második helyen álló galaciak párharca fordulatos küzdelmet hozott. A szünetben még a vendég United vezetett 2–1-re, az Autobergamo azonban a pihenő után két percen belül megfordította az állást, majd újabb két találattal bebiztosította a győzelmét.
A Futsal Klub Székelyudvarhely hétfőn 17 órától a sereghajtó Kolozsvári Clujana vendégeként játszik, ahol győzelme esetén megelőzheti a galaci együttest, és feljöhet a második helyre.
Teremlabdarúgó 1. Liga, alapszakasz, 16. forduló:
Dévai Autobergamo–Galaci United 5–3 (1–2).
Gólszerzők: Sasse (6.), Küsmödi (26.), Gavrilă (27.), Hinojosa (30.), Cr. Matei (32.), illetve Crăciun (4.), Cireș (19.), Araujo (38).
2022. 01. 29. 18:00 | Dévai Autobergamo Déva | Galaci United Galac | 5-3 |
2022. 01. 31. 17:00 | Kolozsvári Clujana Clujana | Futsal Klub Székelyudvarhely Udvarhely | 3-6 |
2022. 02. 01. 18:00 | Luceafărul Buzău Luceafărul | Temesvári CFR Temesvári CFR | 4-3 |
#/# | CsapatCs | MérkőzésM | GyőzelemGy | DöntetlenD | VereségV | Gólk.Gk | PontP |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dévai Autobergamo Déva | 13 | 11 | 1 | 1 | 90-35 | 34 |
2 | Futsal Klub Székelyudvarhely Udvarhely | 14 | 10 | 0 | 4 | 69-48 | 30 |
3 | Galaci United Galac | 14 | 9 | 1 | 4 | 81-33 | 28 |
4 | Temesvári CFR Temesvári CFR | 14 | 8 | 0 | 6 | 61-39 | 24 |
5 | Luceafărul Buzău Luceafărul | 14 | 4 | 0 | 10 | 57-72 | 12 |
6 | Sportul Ciorăști Sportul Ciorăști | 13 | 4 | 0 | 9 | 43-61 | 12 |
7 | Kolozsvári Clujana Clujana | 14 | 1 | 0 | 13 | 28-141 | 3 |
Alig egy év után távozhat Marius Coman, a Sepsi OSK csatára, aki nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, az utóbbi időben pedig a szurkolókkal is nagyon megromlott a kapcsolata. Minden jel arra utal, hogy az élvonalban folytatja pályafutását.
Nem csak a pályán mutatott játékkal vannak súlyos gondok a háromszéki együttesnél, hanem a mentalitás és a hozzáállás sem megfelelő – árulta el Ovidiu Burcă, a piros-fehérek vezetőedzője. A Corvinul elleni vereség után csalódottan értékelt a szakember.
Kereskedelmi egység épülete gyulladt ki Parajdon hétfőn éjszaka, a helyszínre nagy erőkkel szálltak ki a tűzoltók.
A második világháborút lezáró béketárgyalásokon a győztes nagyhatalmak többsége érzékelte, hogy a trianoni határok igazságtalanok voltak Magyarország számára, és valamilyen korrekcióra lenne szükség.
Az elmúlt öt egyetemi évben (2019–2024) több mint 55 000 külföldi hallgató végzett alap-, mester- és doktori képzésen romániai egyetemeken – derül ki a Profit.ro által ismertetett hivatal
… a román külügyminiszter asszony meg akarta mondani, mi a helyes vízió az orosz-ukrán háború ügyében, de jól elkeresztelte Volodimir Zelenszkijt… és reszkessetek, allinclusive-rajongók, Törökország bemutat nektek!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!