Szombaton délután a play-off kilencedik játéknapján a Konstancai Farul az FC Argeșt látta vendégül. A párharc nem volt túl izgalmas, az első félidőben még pár helyzetet összehoztak a felek – a házigazda ekkor szerezte az egyetlen gólt is.
A második félidő teljesen unalmasra sikeredett, mindkét együttes arra várt, hogy elhangozzon a végső sípszó.
1–0-ra nyert a Farul, ezzel feljött a negyedik helyre, az már biztos, hogy az FC Argeș biztoson a felsőházi rájátszást a hatodik pozícióban zárja.
Labdarúgó 1. Liga, felsőházi rájátszás, 9. forduló:
Konstancai Farul–FC Argeș 1–0 (1–0),
gólszerző: Ionuț Larie (34.).
2022. 05. 14. 16:30 | Konstancai Farul Farul | FC Argeș Pitești FC Argeș | 1-0 |
2022. 05. 14. 21:00 | FC Voluntari Voluntari | FCSB FCSB | 2-2 |
2022. 05. 15. 21:30 | Kolozsvári CFR CFR | Universitatea Craiova U Craiova | 2-1 |
## | CsCs | MM | GyGy | DD | VV | GkGk | PP |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolozsvári CFR CFR | 9 | 6 | 1 | 2 | 17-6 | 57 |
2 | FCSB FCSB | 9 | 7 | 1 | 1 | 21-6 | 53 |
3 | Universitatea Craiova U Craiova | 9 | 6 | 0 | 3 | 17-8 | 45 |
4 | FC Voluntari Voluntari | 9 | 2 | 2 | 5 | 8-14 | 32 |
5 | Konstancai Farul Farul | 9 | 2 | 2 | 5 | 4-11 | 32 |
6 | FC Argeș Pitești FC Argeș | 9 | 1 | 0 | 8 | 3-25 | 27 |
Nemcsak Niczuly Roland lett kegyvesztett a Sepsi OSK-nál, hanem öccse, Rajmund is, akivel június 30-án bontott szerződést a sepsiszentgyörgyi klub. Időközben viszont fordulat állt be Roland ügyében: újra a nagycsapattal edzhet.
Második nyári felkészülési mérkőzésén sem tudott győzni a Sepsi OSK: a háromszékiek ezúttal a Bukaresti Metaloglobusszal játszottak 1–1-es döntetlent a Sepsi Duna Aréna melletti pályán.
Egy 70–80 méteres szakadékból került elő annak a motorosnak a holtteste, akit csütörtökön megtámadott egy medve a Transzfogarasi úton, a Vidraru-tó közelében.
Az olasz sajtó részleteket közölt a csütörtöki transzfogarasi halálos medvetámadás áldozatáról, a 48 éves Omar Farang Zinről, aki Facebook-oldalán tett közzé szerdán medvés fotókat és videókat.
Pénteki ülésén a kormány megvitatta és jóváhagyta a deficitcsökkentő intézkedések első csomagjára vonatkozó törvénytervezetet – számolt be a Facebook-oldalán a pénzügyminiszter.
Esszük a vízízű, papírízű zöldségeket és közben álmodozunk letűnt korok finomságairól. De mi ennek az oka?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!