Nagyon rosszul alakult a vasárnap délelőtti találkozó első félideje a sereghajtó és egyedüliként pont nélküli vásárhelyieknek, akik egymás után kapták a gólokat, így a szünetben a hazaiak már öttel vezettek.
A folytatásban az Alexandria hamar belőtte a hatodikat is, a vendégcsapatnak a végéig összejött a szépítés, két találattal csökkentették a hátrányukat, és enyhe vigaszként sikerült megnyerniük a második játékrészt.
| 2024. 04. 14. 11:00 | CSM Alexandria CSM Alexandria | Marosvásárhelyi SE Marosvásárhelyi SE | 6-2 |
| 2024. 04. 14. 15:00 | Banat Girls Banat Girls | Besztercei Gloria Beszterce |
## | CsCs | MM | GyGy | DD | VV | GkGk | PP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Besztercei Gloria Beszterce | 4 | 4 | 0 | 0 | 25-1 | 36 |
2 | Banat Girls Banat Girls | 4 | 2 | 0 | 2 | 10-10 | 21 |
3 | CSM Alexandria CSM Alexandria | 5 | 3 | 0 | 2 | 14-11 | 16 |
4 | Marosvásárhelyi SE Marosvásárhelyi SE | 5 | 0 | 0 | 5 | 6-33 | 0 |
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Maros megyei rendőrök csütörtökön 23 házkutatást tartottak Nyárádremete és Makfalva községben, valamint Szovátán egy erdészeti bűncselekményeket vizsgáló büntetőügyben.
Közben a PSD-s mezőgazdasági miniszter egy 5000 eurós Louis Vuitton bőrönddel flangált a reptéren. És egy riasztó adat: az első három hónapban közel 34 ezer esetben kértek rendőri segítséget a családon belüli erőszak áldozatai.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!