Darvas Attila, a találkozó egyik szervezője a következő felhívást juttatta el szerkesztőségünkbe: „Kedves volt csíkszeredai focisták! Augusztus 24-én, szombaton délelőtt 10 órakor nosztalgia találkozás lesz, szeretettel várjuk a volt labdarúgókat, akik a Bányász, az ASA, a Traktor, az UMTF, az Építők, az Olimpia, a Hargita, a Rapid, az ISK, a Traktor Junior, a Törpikék vagy a város más együttesében futballoztak. Azt szeretnénk, hogy minél többen lehessünk”.
A szerevezők kérik, hogy aki játszani szeretne, hozzon magával felszerelést.
Bővebb információkat Darvas Attilától (telefonszám: 0749- 971 922) és Fekete Gyulától (telefonszám: 0746 – 053 393) lehet kérni.
Minden korábbit felülmúló bírság és halmozódó szankciók után sajtótájékoztatón értékelte a helyzetet Szondy Zoltán: az FK Csíkszereda elnöke kettős mércéről, elhúzódó jogi küzdelemről és a szimbólumok betiltását elutasító álláspontról beszélt.
Negyedszer hódította el az Udvarhely körzetisek hagyományos teremtornájának trófeáját Lövéte együttese. A városi sportcsarnokban hétvégén rendezett 27. kiírás döntőjében egyetlen góllal győzte le Csekefalvát.
Megsérült egy fiatal lány, miután a gyalogátkelőn elgázolták vasárnap este Csíkszeredában, a Brassói úton.
Az egész falut megrázta egy 65 éves férfi meggyilkolása Magyarlónán: a holttestet szombaton találták meg a rendőrök, és azonnal nagyszabású nyomozás indult az elkövető felkutatására.
Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket – mondta a Tisza Párt elnöke vasárnap Budapesten, a Hungexpo területén tartott évértékelő beszédében.
A Plaha című tíz részes tévésorozat a szó metaforikus értelmében hidegre teszi közönségét. Pontosan úgy, ahogy a moldovai (vagy román, emlékezzünk csak Sorin Ovidiu Vîntura és társaira) maffiaállam konkrétan hidegre tette az ország népét.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!