Otthon bukott el az FCSB, még veretlen az újonc

Horváth Bálint Ottó 2024. július 27., 00:06 utolsó módosítás: 2024. július 27., 00:12

Beragadt a szezonkezdeten a címvédő FCSB a labdarúgó Szuperligában, két döntetlen után elszenvedte első vereségét, meglepetésre hazai pályán kikapott a Galaci Oțelultól. Az újonc Unirea Slobozia a harmadik mérkőzésén is veretlen maradt.

Ștefănescuék beragadtak a bajnoki rajton Fotó: Facebook/FCSB

A harmadik forduló nyitómérkőzésén a házigazda nagyszebeniek korán előnyhöz jutottak, ám az újonc Slobozia a szünet előtt kiegyenlített. A második félidőben újabb találat már nem esett, így kétgólos döntetlennel zárult a találkozójuk.

A késő esti összecsapás elején az FCSB hiába uralta a játékot és voltak meg a helyzetei, betalálni a vendég galaciak tudtak, az első félidő végén egy védelmi hibát kihasználva szereztek vezetést. A szünet után ráadásul még nehezebb helyzetbe került a címvédő, az Oțelul ugyanis megduplázta az előnyét. A végéig nem volt átütőerő a fővárosi csapat játékában, amely gólképtelen maradt, és elszenvedte első vereségét a bajnokságban.

Videó: Prima Sport