A kapus, Niczuly Roland és a védő, Branislav Ninaj összeszólalkoztak, majd igencsak összevesztek a Sepsi OSK egyik edzésén. Ezen a vezetőedző, Bernd Storck nem tudta túltenni magát, mindkettőt otthon hagyta, így értelemszerűen nem voltak a háromszékiek keretében a hétfő délutáni, Kolozsvári U elleni bajnoki mérkőzésen.
Az előző találkozón a tréner Kecskés Ákost és Varga Kevint nem nevezte az Universitatea Craiova elleni találkozóra, mindketten késve érkeztek a csapat összetartására.
A Golazo.ro internetes sportportál információi szerint Niczuly és Ninaj verbálisan összeszólalkozott, a dolgok elfajultak, és csak a csapattársak közbelépése tudta lecsillapítani a kedélyeket.
Storck úgy döntött, hogy mindkettőjüket megbünteti, kihagyta a keretből a Kolozsvári U ellen, amit a háromszékiek 3–0-ra elvesztettek.
Mindketten kulcsjátékosok a piros-fehéreknél, Niczuly ráadásul a csapatkapitány is, míg Ninaj rendre kezdő volt a szezon eddigi összecsapásain.

Újabb külföldi kihívás vár Gabriel Debeljuhra. A Sepsi OSK korábbi horvát támadója a litván bajnok Kauno Žalgiris együtteséhez szerződött, amely jelenleg a Bajnokok Ligája selejtezőjében is érdekelt.
Újabb tapasztalt labdarúgóval erősítette meg keretét a Sepsi OSK. A háromszéki klub a 34 éves Lindsay Rose-t szerződtette, aki korábban többek között az Olympique Lyon és a Legia Warszawa színeiben is futballozott.
Előzetes letartóztatásba került egy 17 éves lány, miután a gyanú szerint egy rendőrt ütött fejbe egy fabottal egy háromszéki intézkedés során. A rendőr 7–9 nap alatt gyógyuló sérüléseket szenvedett.
Donald Trump amerikai elnök egyelőre elhalasztja az Irán elleni újabb katonai csapást, amennyiben rövid időn belül sikerül megállapodást kötni.
Romániában az elmúlt hetekben heves esőzések voltak, az ország mégsem mentesül a Duna alacsony vízállása miatti problémáktól, hiszen már a cernavodai atomerőmű működése is veszélybe került.
Százszázalékos kamatra adott kölcsönt a letartóztatott uzsorás. Akár 40 fok is várható vasárnap a nyugati országrészben.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!