Nem kerülte el a kiütést a címvédő otthonában a Marosvásárhelyi SE női csapata

Horváth Bálint Ottó 2023. november 18., 14:20

Hétgólos vereséggel tudta le a Kolozsvári U Olimpia elleni kiszállását a sereghajtó marosvásárhelyi női labdarúgócsapat az élvonalbeli bajnokság 11. fordulójában.

Újabb nagyarányú vereséget szenvedtek a vásárhelyiek. Korábbi felvétel Fotó: Haáz Vince

A szombati találkozón negyedórát követően került előnybe a címvédő, amely a szünetig további három gólt szerzett. A vásárhelyiek a folytatásban sem úszták meg találatok nélkül, még hármat kaptak, így 7–0 lett a vége, újabb nagyarányú vereséget szenvedtek.

Az élvonal mezőnyében egyedüliként továbbra is pont nélküli Marosvásárhelyi SE két hazai mérkőzéssel zárja az évet, jövő héten pénteken 13 órától az FK Csíkszeredát, december 10-én a Konstancai Farult fogadja, mindkét ellenfele a felsőházi rájátszásba jutásért van versenyben.

Női labdarúgó Szuperliga, alapszakasz, 11. forduló:
Kolozsvári U Olimpia–Marosvásárhelyi SE 7–0 (4–0).
Gólszerzők: Borodi (16., 44.), Bălăceanu (26.) Bede Karina (32.) Lindahl (60.), Iancu (62.), Filip (88.).
A Marosvásárhelyi SE kerete: Mădălina Grecu, Krall Tímea, Dakó Katalin, Csóka Antónia, Lucia Meleacă, Carina Doiban, Székely Kincső, Biró Anna, Carina Strete, Andrea Gorea, Nagy Barbara, Berekméri Zsófia, Székely Tamara, Roxana Moldovan, Valeria Vîrlan.