„Intenzív mérkőzés volt. Dicséret jár a játékosoknak a befektetett energiáért, az igyekezetükért, hogy megpróbáltak felülmúlni egy olyan ellenfelet, amely jelenleg erőnlétileg nálunk előrébb tart, és előnyben részesíti a támadójátékot. Az első félidőben gondjaink voltak emiatt, de aztán a másodikban rendeztük a sorainkat, és többször eljutottunk a kapuig” – közölte Leo Grozavu.
A szakvezető rámutatott, százhúsz percet játszottak, nagy erőfeszítéseket tettek, elégedett azzal, ahogyan a játékosok végig küzdöttek, nem tehet szemrehányást nekik, a tizenegyeseknél pedig nem voltak eléggé pontosak.
Leo Grozavu szerint amennyiben a rendelkezésükre állt volna több meghatározó játékos, máshogyan is végződhetett volna a mérkőzés. „Eléggé nehéz 15-16 labdarúgóval kiállni a találkozókra, hiszen háromnaponta játszunk, összegyűl a fáradtság. Nem lesz könnyű meccsünk a Mioveni ellen sem (a Sepsi OSK hétfőn 18.30-tól fogadja az újoncot az 1. Liga 3. fordulójában, szerk. megj.), de bizakodó vagyok, hogy addig néhány játékos felépül. A bajnokság hosszú, van időnk, hogy helyre tegyük a dolgokat, de ez a mérkőzés nagyon közel van, és nagy figyelemmel kell kezeljük” – zárta a Sepsi OSK vezetőedzője.
Már nem Liviu Ciobotariu a Petrolul Ploiești labdarúgócsapatának vezetőedzője, a gyenge szezonrajt miatt a klub felbontotta a szerződését.
Elkezdődtek a munkálatok Sepsiszentgyörgy új jégcsarnokánál. Az ultramodern létesítmény 2180 néző befogadására lesz alkalmas, emellett a Háromszéki Ágyúsok otthonául szolgál majd, és nemzetközi eseményeket lehet a házigazdája.
Megtalálta a rendőrség azt a kézdivásárhelyi 16 éves lányt, akinek eltűnéséről még április 11-én értesítették a rendőrséget, de mindeddig nem tudták, hol lehet.
Az MI6, azaz a brit külföldi hírszerzés műve lehetett a szerdai lengyelországi dróntámadás, valamint az, hogy szombaton egy orosz drón belépett Románia légterébe – legalábbis ezt állítja egy orosz illetékes.
Miután az akadékoskodása miatt egyelőre kútba esett az E.On romániai érdekeltségeinek a magyar MVM általi átvétele, Sebastian Burduja volt energiaügyi miniszter most azt akadályozná meg, hogy a Napolact tejfeldolgozó a Bonafarm tulajdonába kerüljön.
A parlament folyosóin menekült a riporter kérdései elől a luxus Mercit vezető képviselő. Az erdélyi tájakat népszerűsítő Charlie Ottley állampolgársági dossziéját öt éve tologatják a hivatalokban.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!