Az összecsapás első részében viszonylag gyenge volt a játék színvonala, a csapatok kevés alkalommal jutottak el a kapuig.
A hazai pályán játszó medgyesiek három pontot érő találatukat a második félidő elején szerezték, amikor szabadrúgás után a vendégek marosvásárhelyi származású kapusa, Tordai Örs nagyot hibázott, a róla kipattanó labdát a cseh védő, Ondrej Baco a hálóba továbbította.
Ezután az egyenlítésért hajtó tengerparti együttes volt veszélyesebb, de a próbálkozásokat rendre hatástalanította a hazai védelem.
A vereségi sorozatát megszakító Gaz Metan négy helyet is előrelépett a tabellán, és jelenleg a tizedik, miközben a Viitorul négy forduló óta nyeretlen, és biztosan az alsóházban zárja az évet.
Őszintén beszélt az előttük álló kihívásokról a Csíkszeredai Sportklub csapatkapitánya, Becze Tihamér. A kék-fehérek vezére a felkészülés nehézségeiről, a keretről és saját pályafutásáról is mesélt a hamarosan rajtoló jégkorong-idény előtt.
Papírforma alapján esélyesként várja a szombat kora délutáni megmérettetést a Sepsi OSK, amikor a Szatmárnémeti VSK lesz a vendége a labdarúgó 2. Liga ötödik fordulójában. A piros-fehérek korábbi meghatározó játékosa visszatérhet a csapathoz.
Hosszú ideig próbálták megmenteni annak a férfinek az életét, aki szombat este az István, a király koncert helyszínére menet rosszul lett, és végül elhunyt.
A Szociáldemokrata Párt (PSD) teljes mértékben támogatja a szükséges reformokat, valamint a kiváltságok és a szinekúrák megszüntetését.
Szeptember elejétől ideiglenesen leáll az ArcelorMittal vajdahunyadi acélmű: a gyár 500 dolgozója közül mindenki kényszerszabadságra kerül, fizetésük 75 százalékát kapják meg.
Érdekes dolog elnézni, amint egy korábban még szájhabzó-vérnackó román politikus-megmondó lénytárs váratlanul keblére öleli a Székelyföldet. Tényleg közeleg a nagy mioritikus Utópia?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!