A kolozsvári klubnak 90 nap alatt kell kifizetnie a bírságot, amit azért kapott, mert a szurkolók pirotechikai eszközöket használtak a tizenhatoddöntős párharc első, 1–1-re végződött találkozóján.
Továbbá, az UEFA figyelmeztette a CFR-t a csapat nem megfelelő viselkedése miatt a spanyolországi, gól nélküli döntetlennel zárult visszavágón, amelynek végén Dan Petrescu vezetőedző és a játékosok hevesen tiltakoztak a videobíró-rendszer által érvénytelenített gólért.
A második számú európai kupasorozat egyenes kieséses szakaszában, a legjobb 32 együttes között február végén a Kolozsvári CFR vereség nélkül búcsúzott, a spanyol gárda idegenben lőtt találattal jutott tovább.
Magyar sajtóértesülések szerint Szabó István, a Kecskemét és a Nyíregyháza korábbi sikeredzője nyártól az FK Csíkszeredánál vállal szakmai vezetői vagy sportigazgatói munkát.
Amennyiben ilyenek lesznek a Gyergyói Hoki Klub és a Csíkszeredai Sportklub közötti csaták a jégkorong Erste Liga negyeddöntői során, akkor igazán elégedettek lehetnek a semleges hokiszurkolók.
Egyes töltőállomásoknál 9 banival drágult csütörtökön a standard benzin, elérve a 8 lej 40 banis literenkénti árat. De ezúttal nem önmagában a drágulás a meglepő, azt ugyanis megszokhattuk már.
A parlament két házának szerda késő délutáni együttes ülésén elfogadták azt a határozattervezetet, amely lehetővé teszi amerikai katonai erők ideiglenes telepítését a Mihail Kogălniceanu-i támaszpontra.
Orbán Viktor miniszterelnök levélben fordul a határon túli magyarokhoz, arra kérve, hogy vegyenek részt az április 12-i országgyűlési választáson.
További híreink: Nicușor Dannak körülbelül százszor több információja van az ügyészségi rendszerről, mint nekünk, egy balek zsarolót pedig a bukaresti reptéren tartóztattak le a hatóságok.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!