Korai gólokkal megalapozták a győzelmet Nagybányán

Horváth Bálint Ottó 2023. március 26., 16:17 utolsó módosítás: 2023. március 26., 17:08

A harmadik mérkőzését is megnyerte az élvonalbeli bajnokság alsóházi rájátszásában a Marosvásárhelyi SE női labdarúgócsapata, vasárnap kora délután 2–0-ra győzött a Nagybányai Fotbal Feminin vendégeként.

A kiváló kezdéssel jelentősen megkönnyítették a saját dolgukat a vásárhelyiek Fotó: Haáz Vince

A marosvásárhelyiek nagyon korán, már a 3. percben betaláltak, majd tíz perccel később megduplázták az előnyüket. A kiváló kezdéssel jelentősen megkönnyítették a saját dolgukat, a folytatásban irányítás alatt tudták tartani a játékot, és nem volt veszélyben a győzelmük.

„Nagyon jó volt a csapatszellem, a lányok együttesen akarták, hogy a meccs meglegyen, ez a pályán végig látszott is. Kemény mérkőzés volt, fölényben játszottunk, voltak ugyan kisebb hullámvölgyek, de összességében mi voltunk a jobbik csapat” – értékelt a találkozót követően Székely András, a Marosvásárhelyi SE elnöke.

Az alsóházi rájátszás második helyét elfoglaló vásárhelyi együttes a következő fordulóban az első CSM Alexandriát fogadja, ezen az összecsapáson eldől, hol is állnak az ellenfélhez képest, amely a playoutban a legjobb csapatnak számít.