A rutinos középpályás tavaly nyáron igazolt a Konyasporhoz, amely 300 ezer eurót fizetett érte cserébe a román bajnoki címvédő FCSB-nek. A bukaresti gárdánál rendszerint epizódszerep jutott neki, és a klubváltás sem hozott fordulatot,
a török Szuperligában sem tudta beverekedni magát a kezdőbe és leginkább csereként lépett pályára.
Marius Ștefănescu abban reménykedhetett, hogy az edzőváltás után több lehetőséget kap Cagdas Atan irányításával, de azóta még rosszabbá vált a helyzete, az utóbbi négy bajnoki meccsen a kispadon maradt.
Összesen tizenegy találkozón játszott a Konyaspor színeiben és mindössze egy gólt szerzett a Török Kupában.
A helyi sajtó arról ír, hogy a 27 éves Ștefănescu nem szerepel az új edző terveiben az idény második felére, és a téli szünetben az elsők között lesz, akik távoznak, Pedrinho és Josip Calusic mellett. A Merhaba Gazetesi értesülései szerint a Konyaspor vezetőedzője már továbbította a klubvezetés felé azoknak a labdarúgóknak a listáját, akiket nem kíván tovább a csapatnál látni.
Ennek értelmében valószínű, hogy Ștefănescu januárban távozik, hogy helyére más játékost igazoljanak.
Marius Ștefănescu pályafutásának legsikeresebb időszaka továbbra is a Sepsi OSK-hoz köthető. Egyértelmű húzóember volt, 191 mérkőzésen 37 gólt és 26 gólpasszt jegyzett, két Román Kupát és két Szuperkupát hódított el a sepsiszentgyörgyi együttessel. Utána az FCSB-nél 49 találkozón játszott és 9 gólt szerzett, bajnoki címet és Szuperkupát nyert a fővárosiakkal.
A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es szezonjának rajtja előtt egyértelműnek tűnik, hogy az újonc Sepsi OSK és az FK Csíkszereda számára az elsődleges cél a biztos bennmaradás kiharcolása lesz. Nézzük, milyenek az erőviszonyok az élvonal mezőnyében.
Utolsó felkészülési mérkőzését vívta a Sepsi OSK a labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es idényének rajtja előtt. Ovidiu Burcă együttese a másodosztályú Marosvásárhelyi ASA ellen 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán.
Medve harapott meg egy 47 éves férfit Argeș megyében – jelentette hétfőn a megyei katasztrófavédelmi felügyelőség.
A Jóisten, családja és a sport adott erőt Kelemen-Nemes Kinga neurológus rezidensnek, akinek nemrég daganatos megbetegedéssel kellett szembenéznie. A marosvásárhelyi orvos most segíteni szeretne a rákos betegeken és családtagjaikon.
A Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor (Tusványos) szervezői megerősítették, hogy Orbán Viktor idén is ott lesz a tusnádfürdői rendezvényen. A volt kormányfő előadásán való részvétel regisztrációhoz kötött.
… meglett a kormánybuktatás után készített első közvélemény-kutatás, érdekesek az eredmények… és Nicușor Dan államelnök enyhén szólva hülyét csinált magából a NATO-csúcsértekezleten.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!