Kiegyenlítettek a vásárhelyiek, aztán ellenállhatatlan volt az éllovas

Horváth Bálint Ottó 2023. november 07., 19:15 utolsó módosítás: 2023. november 07., 19:16

Nagyarányú vereséggel tér haza a Temesvári Poli elleni kiszállásáról a Marosvásárhelyi SE női labdarúgócsapata, amely 7–1-re maradt alul az éllovas otthonában.

Fölényesen nyertek a temesváriak a Marosvásárhelyi SE ellen Fotó: Haáz Vince

Az élvonalbeli női labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának kedd délutáni nyitómérkőzésén a vásárhelyiek negyedóra játékot követően hátrányba kerültek. Az első félidő közepén viszont sikerült az egyenlítés a vendégcsapatnak, Carina Doiban vette be a hazai kaput. Rövid ideig volt döntetlen az állás, a Poli ugyanis bő tíz perc alatt háromszor volt eredményes, így a szünetben fölényesen, 4–1-re vezetett.

A folytatásban újabb két gyors gólt kapott a sereghajtó Marosvásárhelyi SE, amely így nem tudta elkerülni a nagyarányú vereséget, a 7–1-es végeredményt a hajrában állították be a temesváriak, akik ezzel a győzelemmel visszavették az első helyet a tabellán.