Miután hétfőn kisorsolták a bajnokság menetrendjét, szerdán elkészítették a nyitóforduló és a második játéknap mérkőzéseinek napokra és órákra lebontott programját. A sepsiszentgyörgyi csapatnak kedvező sorsolásban volt része, amely gyengébbnek tartott csapatok ellen indítja a szezont.
A Szuperliga július 12-én, pénteken 18 óra 30 perctől kezdődik a Konstancai Farul és az újonc Unirea Slobozia találkozójával.
A nyitófordulóban a Sepsi OSK mérkőzését szombatra időzítették, július 13-án, 17 órától fogadják a Jászvásári Poli együttesét.
Aztán a második játéknapon a háromszékiek az újonc FC Buzăuval idegenben játszanak, ezt a meccset július 22-én, hétfőn 18.30-tól rendezik.
Mint ismert, a hazai labdarúgóidény 2024–2025-ös szezonja már július 4-én, csütörtökön 20 órától elkezdődik, amikor a bukaresti Ghencea stadionban a bajnoki címvédő FCSB és a Román Kupa-győztes Vajdahunyadi Corvinul küzdenek a Szuperkupa elhódításáért.
Nagyon úgy tűnik, hogy a bennmaradás kiharcolása után Ilyés Róbert nem folytatja az FK Csíkszereda kispadján, sajtóértesülések szerint a szezon végén távozik a csapattól.
Kaput eltaláló lövés és pont nélkül zárta a kedd esti voluntari-i vendégjátékát a Sepsi OSK, így a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszásának utolsó fordulójában dől el, hogy automatikusan visszajut-e a Szuperligába, vagy osztályozóra kényszerül.
Egy 13 éves lány megerőszakolásával gyanúsítanak két küküllővári kamaszt.
Esélyesebb, hogy technokrata miniszterelnöke lesz Romániának, mint hogy valamely pártpolitikus – derül ki a Polymarket előrejelzési piac fogadásaiból.
Az április 14-én megszabott 30 napos határidő lejártával újra számítani lehet a végrehajtó megérkezésére Nagyváradon a premontrei rendházban, hogy kilakoltassa az önkormányzat által sajátjának tekintett ingatlanból Fejes Rudolf Anzelm apátot.
A trianonitisz nem gyógyítható, de meg lehet tanulni együtt élni vele anélkül, hogy folyamatosan tüneteket produkálna. MCC-történészkerekasztal, hetedik szint.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!