Hétfőn ismeri meg következő kupaellenfelét a Sepsi OSK

Székely Sport 2021. november 05., 12:26 utolsó módosítás: 2021. november 05., 12:27

A Román Labdarúgó Szövetség (FRF) bukaresti székházában hétfőn 16 órától sorsolják a Román Kupa negyeddöntőjének párosításait. A legjobb nyolc közötti összecsapásokat november végén, december elején rendezik.

A hét első napján sorsolnak a Román Kupában Fotó: frf.ro

Egy harmadik ligás, két másodosztályú és öt élvonalbeli együttes, köztük a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK érdekelt a labdarúgó Román Kupa negyeddöntőjében, amelynek sorsolását hétfőn 16 órától rendezik a szövetség főhadiszállásán.

A kupa következő fordulójának mérkőzéseit november 30-a és december 2-a között rendezik, a továbbjutás pedig továbbra is egy mérkőzésen dől el.

A sorsolást hétfőn délután a FRF Youtube-csatornáján lehet követni.

A Sepsi OSK előbb a Konstancai Farult, majd az FC U Craiova 1948 gárdáját ejtette ki az idei kírásban, a háromszékiek mindkét alkalommal idegenben léptek pályára és mindkétszer 1–0-ra győztek.

A székelyföldi csapat mellett a kupában még a címvédő Universitatea Craiova, a Chindia Târgoviște, az FC Argeș, az FC Buzău, a Temesvári Politehnica, és a CSO Filiași van talpon.

Az FC Voluntari–FCSB találkozót nem rendezték meg, mivel a vendégeknél 13 játékos és a teljes szakmai stáb megfertőződött a koronavírussal. Ezen párharc esetében a szövetség fegyelmi bizottsága mondja ki a végső szót, de a Voluntari minden bizonnyal játék nélkül jut tovább a negyeddöntőbe.