Az Erőss Zsolt Aréna melletti műfüves pályán lejátszott mérkőzést esős időben rendezték, a vizes pályán a vendégek szünetben két góllal vezettek, ezt a mérkőzés végéig hatra növelték és magabiztosan nyertek.
Női labdarúgás, U15-ös korosztály, Elit Liga, 1. csoport, 1. forduló:
FK Csíkszereda–Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK 0–6 (0–2).
Gólszerzők: Carina Ștefania Suciu (12., 45. és 56.), Miruna Raluca Boghici (15., 44. és 51.).
Sepsi OSK: Kovács Andrea – Tamási Petra, Sinca Xénia, Handra Zsófia, Makó Áfra Anna, Diana Maria Hristache, Lukács Renáta Tímea (József Nóra, 58.), Carina Ștefania Suciu, Rákossy Zsuzsánna (Imre Dorka Dorottya, 35.), Miruna Raluca Boghici (Amira Anastasia Ochisan, 50.), Fülöp Bettina (Kiss Flóra, 50.). Vezetőedző: Vasile Cătălin Suciu.
A csoport másik mérkőzésén: Jászvásári Poli–Gloria Buzău 3–0.
A következő forduló (szeptember 21.) programja: Sepsi OSK–Buzău és FK Csíkszereda–Jászvásári Poli.
Az FK Csíkszereda keretének átalakítása egyre hangsúlyosabban jelenik meg Ilyés Róbert nyilatkozataiban. A vezetőedző célja, hogy minőségi futballistákkal dolgozzon, ugyanakkor a klub filozófiáját és irányelveit is szem előtt kell tartania.
Nehéz és hullámzó őszi idényt zárt a Sepsi OSK, amely azonban a gyengébb rajt ellenére a második helyen telel a labdarúgó 2. Ligában. Hadnagy Attila sportigazgató szerint a csapat jó úton halad, és tavasszal reális esélye van elérni a kitűzött célt.
Három autó is érintett abban a balesetben, amely a 13A jelzésű országúton történt, Székelyudvarhely Farkaslaka felőli kijáratának közelében, a Szejkefürdőn kedden kora reggel. A forgalmat az érintett szakaszon lezárták.
A Recorder dokumentumfilmjében feltárt rendellenességek rávilágítanak a román igazságszolgáltatás súlyos rendszerszintű problémáira – jelentette ki Kelemen Hunor RMDSZ-elnök hétfő este.
Exhumálták hétfőn Rodica Stănoiu volt igazságügyi miniszter holttestét, miután az Ilfov megyei ügyészség emberölés miatt indított büntetőeljárást a korábbi tárcavezető halála ügyében.
Komoly vádakat emeltek és házkutatások tartottak egy Temes megyei öregotthon állapotának kapcsán. Meglepő összegeket szednek be a kéregetők az utcán.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!